Jump to content
FAS Goran
Raketa

Fiat 500 sport 1.2 8v

Recommended Posts

Izgleda da su te zaslepeli kad si birao autodefault_biggrin.png

Tebe ubila promaja u glavu od panorame kad si ti birao svoj

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, silenci said:

hahaha

aa super 500 ovaj,bas izgleda smekerski,kako spolja tako i unutra,a ima i dobru opremu,jel ih ima dosta po austriji

Ma ima ih koliko hoces ... al bas dobro drze cenu , a i slabo ih prodaju ljudi ... za grad i to na posao , za drugi auto je bas super , al treba pored njega neki turbo benzinac kao npr guileta 1.75Tbi :D i da vidis srece i radosti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee ta alfa za duza putovanja,a ficko po gradu ,na posao auto za zezanje,a drze cenu zato sto je dobar,odlican,malo je Fiat auta koji drze cenu kao polovnjak,eto cak i u austriji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga uzeo za 6000 , ja oglasima ne mogu da nadjem za taj novac sa ovom km , u ovom stanju i 2011godiste ... ima ih za taj novac al stariji..

samo kod mene u kvartu ima 3ili4...

Edited by Raketa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee onda odes u svabiju il austriju radis i zaradis i kupis Fiat 500 Abarth,a kod nas je to nemoguce na posten nacin

Al tvoj ficko sjajno izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprema se ficko za prvi duzi put (900km u jednom pravcu ) pa cemo videti kako se ponasa na duze ...

Jel ima neko iskustva sa kemoimpex servisom ?

 

IMG_0623.JPG

IMG_0625.JPG

IMG_0626.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu verovatno uraditi kod njih mali servis i promenu diskova ako bude potrebe, posto jos su na njemu originalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da ne bi bilo sve kako treba pukla mi vozaceva brava(kvaka) ...

i jos jedan problem koji ne znam kako da resim je magljenje soferke kad pada kisa il je malo hladnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da ti je recirkulacija vazduha iskljucena (tj. uvlaci spoljni vazduh)?
Filter klime, klapna za recirkulaciju, motorici digitalne klime, zapuseni odvodi spolja ispod soferke, zapusen odvod klime, mali hladnjak...
Kreni bar od ovih banalnih stvari jedno po jedno da proveravas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukljucena mi recirkulacija ... ne ublaci spoljni vazduh , filter klime promenjen pre mesec dana.... ostalo cu morati da proverim kad stignem u Srbiju

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, totti said:

@Raketa

 

Jesi ti danas putovao za Srbiju? Ako jesi, obišao sam te između Tatabanje i Budimpešte emoji3.png

Jesam .... nisam provalio c4 , bio sam mrtav :) sto nisi svirnuo.... kako izlgeda fica na putu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ni mogao da provališ kad je proleteo
Odlično izgleda na putu čim mi je privukao pažnju A tek kad sam došao kući i ponovo pogledao temu video sam da je to to. Bilo mi glupo da sviram i mašem, a nisam 100% siguran da si ti

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja se spremam za srbiju,uradio mali servis prvi put u austriji ,sipao liqui molly top tec 4100,(narucio iz nemacke posto je u austriji dosta skuplje)  a majstor narucio filtere , i uze mi majstor 60e za ruke mater mu ,al ajd bar su kvalitetni filteri :D  primetio sam da je ulje dosta gusce nego selenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...