Jump to content
FAS Goran
simpson_H

Lancia Nuova Delta - fabrička navigacija

Recommended Posts

ne znam ja zasto ih zovu ali cela ova konverzacija je za mene blago receno zastrasujuca, jos kazu da odgonetnu misteriji, aloooo.
Salim se, bas mi drago da ovaj forum i dalje ima onog duha.
mislim ne onog gej nego, spremnog za salu...

10 hours ago, Milutin-NS said:
Kakvi ste mufljuzi. Smejem se u kancelariji sam sa sobom...zene me gledaju i - ??? Reko` ne mogu da vam objasnim :rofl:
 
Nemojte da je neko nesto opet citirao - bitange jedne

Ista situacija, samo sto su kod mene stvarno zene a ne "zene".

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Milutin-NS said:

Smejem se u kancelariji sam sa sobom...zene me gledaju

Jesi li im objasnio da se smejes zbog pisanja na forumu ili sto se radujes odlasku u Bataju :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam odmahnuo rukom...  <_< sta da radim...tako se namestilo, sam sam kriv. Od sada odgovaram tako sto napisem, uradim screenshot i postavim .jpg kao odgovor :D


:D

 

DOLE CITIRANJE! UA!

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, hvala na detaljnom odgovoru...

Nije meni nista hitno niti ne mogu bez fabricke navigacije, nego reko da vidim koja je procedura da se nabave mape i da sve to lepo radi posto nikada nisam vozio nesto od Italijana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citajuci ovaj tosonijev post, mozemo zakljuciti da Fiat ima security u rangu Pentagona.. Ni slucajno da neko koristi tudje mape u istom uredjaju. E majke im ga, ciganske-talijanske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre bi rekao da su tu zastitu uradili pederi iz HERE-Navteq kompanije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos bolje sto je tako. HERE su uzasne mape, koristio sam jedno vreme ono je katastrofa. Onaj krekovani iGO je najbolja stvar koju sam ikada instalirao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja kako radi navi kad sam negde preko. Jeste zastarila i sve to, ali je mnogo bolji ugodjaj kada na oba fabricka ekrana vidim ispred sebe i put i gde treba da skrenem i td. Bas steta sto je toliko skupo, jos se kupuju mape 2017 godiste, a zvezdicom je upisano da su podaci iz 2014/2015..

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Sava said:

Meni se svidja kako radi navi kad sam negde preko. Jeste zastarila i sve to, ali je mnogo bolji ugodjaj kada na oba fabricka ekrana vidim ispred sebe i put i gde treba da skrenem i td. Bas steta sto je toliko skupo

 

 

Slazem se...
U Solunu sam imao priliku da vidim kako odlicno radi. Ima puno nivoa zumiranja, pa kad "priblizis" skroz da neki 3d prikaz ulica sa svim POI lepo iscrtanim itd...ekstra izgleda

 

Ja planiram da uzimam karticu...imam par bitnijih stvari pre toga, pa kada ne budem imao sta pametnije...

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutin-NS said:

Ja planiram da uzimam karticu

 

1 hour ago, Milutin-NS said:

sa svim POV lepo

Sta planiras da uzimas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, vidis da prica u siframa, vrati se stranu unazad da vidis sta znaci kodna rec "kartica".

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Ivan said:

 

Sta planiras da uzimas?

 

7 hours ago, dekirs said:

Pa imas online Milutine, nemoj bacati pare.. Jedino za neki premium access :D

 

C c c...nemam lepe reci...s kim ja delim...forumsko vreme :D to sve manijaci!!!

 

 

7 hours ago, dekirs said:

Mene je terao da kupimo vosak.. I to onaj butter wet wax.. Sad mi je jasno.

 

Aaaaa nenene...niko te nije terao :D hihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Treba mi pomoc . Ubacio u deltu fabricku navigaciju. Mape mi ne trebaju cistozbog izgleda i komunikacije sa autom ubacio. Kad se poveze samo napajanje sve ok. Kad povezem i canbus onda trazi kod da se ukuca. Ukucam code 4 cifre i onda trazi jos neki kod. Da li neko ima iskustva sa tim . Pozdrav i hvala unapred. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@simpson_H evo dokopao sam se slika od italijana. samo da vidim hoce li da izbace semu, da je prevedem i postavim ovde. ono sto smo pisali ranije, ti, @Markobgd ostali i ja na ovoj temi za bose. ima tu posla, doduse ovaj italijan je ugradio nesto drugo, ali 99% i bose ide ovako...

1.jpg 2.jpg 3.jpg 5.jpg

6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg

15.jpg 16.jpg 10.jpg 4.jpg

 

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...