Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dule 021

P: BMW R1200 GS 2005

Recommended Posts

Prodaje se ovaj extra atraktivni BMW R1200 GS u jako lepom stanju.
Potpuno je ispravan i bez ijedne skrivene mane a prodaje se iskljucivo zbog kupovine novijeg modela koji je takodje BMW.
Ulozeno ja veoma mnogo novca i ljubavi pa je oprema natprosecna a evo i spiska: X spoke tockovi,novi prednji diskovi TRW 5mm,Metzeler Tourance gume stavljene pre 3000 km,dve uticnice 12V,zastita hladnjaka ulja,Hepco & Becker crash pad,Givi maglenke,Givi prosirenje nogare,BMW tank torba,BMW Adventure alu bocni koferi,GPR auspuh a dobijete i originalni fabricki,BMW fabricki alarm,grejaci rucki,stitnici za ruke.
Zamenjeno je ulje u menjacu (Motul) i kociono ulje (Silcolene) kao i svecice a takodje je zamenjeno i ulje u kardanu.Servis je uradjen na 54000 km (stelovanje ventila,vakumetrija,ciscenje dizni i vazdusnih kanala tako da u motor nema ulaganja i spreman je za putovanja.
Registrovan je do 03.08.2018.
Vredi videti a oko cene koja je 6450€ moze i normalan dogovor.
Kontakt telefon je 063-10-20-110.
Takodje mozete da ga kupite na kredit preko banke.
Evo i slika.
 

1.JPG2.JPG3.JPG

4.JPG5.JPG6.JPG

7.JPG8.JPG9.JPG

10.JPG11.JPG12.JPG

13.JPG14.JPG15.JPG

16.JPG17.JPG18.JPG

19.JPG20.JPG21.JPG22.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, PremieRacing said:

Juče sam video motor u ulici Modene, jesi to bio ti?

To mi je  drugar a inace ja i on pravimo kombinaciju  neku a posto je on advokat i pojma nema o prodaji onda ga prodajem ja.

Inace smo pre par meseci bili u Hrvatskoj  gde smo prosli Jadransku obalu sa motorima i neverovatno je koliko ovih GS-ova ima na putu.

Maltene svaki treci motor je GS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze lock!;)

Ode motor za Vrsac.

Idemo dalje!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...