Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
ciro993

Moj Puntać u stilu Abarth-a :)

Recommended Posts

1 hour ago, PremieRacing said:

 

Pročitaj malo Banetovu temu od početka do kraja, vidim da će ti pomoći  B)

Kako to mislis "malo" od pocetka do kraja...:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puntisa je ok, ofarbaj felne u neku svetliju boju i pragove stavi. Cd je ok, imao sam ga na proslim kolima a i na ovim sad. Rade ok i nemaju nekih mana. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, ciro993 said:

 

21056971_10212749206798149_1915806807_o.jpg

 

 

 

200.gif

18 hours ago, Ivan BG said:

Al Banetova tema da se cita u cugu. Bude li je citao parcijalno, moze da zaluta gore nego sada.

 

 

Hahahaha, ovo je dobro :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se slazem sa kolegama da je ova Rucica malo 🤢🤢🤢 al opet, o ukusima ne treba raspravljati. Puntic je simpa, samo dobre smernice u Tuningu i moze biti prelep.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji nesto slicno u originalnoj izvedbi punta ABARTH medutim, to naci je cista lutrija

 

ja sam uspio nakon mjeseci potrage

 

zato mi je smjesan naslov "u stilu abartha"

nemas na autu nista od abartha a vjerovatno jos uvijek ni ne znas sve o puntu abarth niti po cemu se on razlikuje od obicnog punta

20170608_211617.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni auto ok izgleda, ima neki smek vanstandardnog auta i ne prati trend. Jedino bih ga prestao zvati Abarth i to je to :D 

 

Sto se mene tice sledece modifikacije su pitanje da li ce auto otici u pravcu nesklada ili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ciro993

 

Auto izgleda dobro. Bitna je jedna stvar, a to je da si ti zadovoljan sa onim što napraviš na njemu. Auto prvenstveno sređuješ zbog svoga zadovoljstva. Ovdje na forumu ćeš naći puno korisnih savijeta kako nešto napraviti jer ima puno odlično odrađenih puntića. Biće i onih kojima se neće svidjeti tvoj auto. ali to je tako nekome se nešto sviđa a nekome ne. Uglavnom velika većina savijeta je dobronamijerna.

Sretno sa daljnjim planovima i radovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, cvike19 said:

postoji nesto slicno u originalnoj izvedbi punta ABARTH medutim, to naci je cista lutrija

 

ja sam uspio nakon mjeseci potrage

 

zato mi je smjesan naslov "u stilu abartha"

nemas na autu nista od abartha a vjerovatno jos uvijek ni ne znas sve o puntu abarth niti po cemu se on razlikuje od obicnog punta

20170608_211617.jpg

Ok zaboravicemo ovo Abarth. Skapirao sam šta mi hoćete reci.. ☺ zaletio sam se bez razmišljanja valjda mi nije za zamjeriti ☺

Ovako za sad izgleda dok ne bude neki led,xenon.  Mada hos uvijek se dvoumim da li da uopšte stavim. Ono što mi se mnogo sviđa to su ovi farovi kao u @Drazen.OS pa moglo bi se nešto na taj fazon. :)

 

20170824_205454.jpg

20170824_205417.jpg

Danas svratim kod stare u firmu (Automoto Savez) kad na parkingu ladno stoji sporting malo razbijen sa sve pragovima i kačketom,  tako da pazario sam i postavljam slike čim krenu radovi :) Žute su boje, pragove farbam a kačket kontam možda samo folijom obložiti. . Vidjecemo i jednu i drugu opciju pa koja bude bolja :)

 

Edited by ciro993

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha

koje srece imas da tako naletis

 

farovi od dine i drazena su posebno rađeni i to nije samo tako za napraviti

 

otvori svoje, ofarbaj sve unutra u crno (osim dugog svjetla) I na kratko svjetlo stavi lecu i to je to

dugo ostavi kako je

u kratko samo stavis xenon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...