Jump to content
FAS Goran
DraganUS

Fiat Croma MJet 2.4 200PS Ponija

Recommended Posts

Ja cu poneti pice i kotlic, ionako treba da castim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Goran Zemun said:

Pitajte Nesu...ja sam to odavno predlagao...

Plašim se da kod tebe i Nedeljom mesta ne bi bilo, barem na tvom parkingu. A mislim da od roštiljanja nema ništa, jer bi te svaki drugi ( od nas ) zapitkivao i molio da mu samo nešto pogledaš kad je već tu;). A pošto bi upravo svaki drugi imao neki problemčić, onda bi se zivkala Nataša da se već koliko za Ponedeljak zakaže popravka, i ti bi posle pola sata bio:rant:. Znači, ne organizuj ti ništa oko tvog Servisa, a bogami i ne dolazi na te skupove, hehehehehehehe....Ostaćeš gladan, veruj mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

...Jesenji skup onda kod Gorana po principu ko je tu - tu je?

 

1 hour ago, dekirs said:

Pa ako se @Goran Zemun slaze napravimo neki skup tamo ispricamo se popravimo ako ima nesto i milina :D

 

28 minutes ago, Goran Zemun said:

Pitajte Nesu...ja sam to odavno predlagao...

 

10 minutes ago, dekirs said:

@neshaoct

Direktore oglasi se :D

 

Može, naravno. Eto, dogovoreno... :thumbsup: 

 

1 hour ago, Milutinac said:

Deki sreo Nesu, Deki sreo Matica, Dragan sreo "Vladac81", bio i Nesa, Dragan sreo Ivana.
Jel izbijate vi uopste nekad iz tog servisa? Imate svoj sto? Posluzenje? Jesenji skup onda kod Gorana po principu ko je tu - tu je?

:lol:

Ja sam samo došao po Dragana, nisam ovoga puta već bio u servisu. :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@IvanA jutros ni pljeskavicu da častiš?! Ili makar punjenu vešalicu? Mislim, Bravo ti je ko lutka ( pod uslovom da si ga oprao ) i "zaslužio" je da častiš makar neki sendvičić, a ti "pobeže"...pardon ja pobegoh, hehehehe....

Edited by LjubeVG

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovo drugo navedeno je vec prihvatljivo :) .

Moram svakako da ispostujem cascavanje kod Intera, ako si slucajno u neku nedelju popodne dokon - navrati.

Ko ti je kriv kad zuris, Dragan i ja smo morali da pojedemo i ono sto smo planirali za tebe. Spava mi se ceo dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju ostalog ugasio EGR. Mislim da cu i plocicu da krnem kad vec imam jer se tripujem da opet cujem shhh shhh

Ceh 6000 iljada.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je verovatnoca da oba prednja lezaja vrisnu u isto vreme? Rekao bih mala ali se meni upravo to desilo.

Kod crome se menja glavcina sa lezajom cena 15k nesto kvalitetnije.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su oba zadnja zviznula u isto vreme, isto ide sa glavcinom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam. Sve sam bio proverio. Zbog toga sam i otisao kod Gorana u servis. 35 hiljada manje i auto je tih opet.

 

4tog imam zakazano u servisu da resim vise problem snage.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, DraganUS said:

4tog imam zakazano u servisu da resim vise problem snage.

 

Sta je problem sa snagom? Jel ti jos uvek mucis muku oko gasenja egr i to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugasio dam EGR kod njih.

Problem je sto kola ne ubrzavaju linearno.

Kad normalno vozim auto nema problem. Pri punom gasu isto. Problem se javi na nekom part throttle kad treba tipa da obidjem nekog i kad.mi toliko gasa treba.

Dam gas krene da ubrzava i izgubi snagu na sekund kao da skinem nogu sa gasa i tako u krug.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti takav problem sa seckanjem gasa sam imao i ja, tacno na 2 hiljade obrtaja je gubio gas, samo secne. Zatvorio egr plocicom i nije vise bilo problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, DraganUS said:

Ugasio dam EGR kod njih.

 

Pitanje i kako je ugasen...
Nisam ja dzabe isao u Rumu, pored toliko ljudi koji su mogli da mi ga ugase u NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Gorana je ugasen. Mislim da se goapoda ne bi zajebavala sa tim jer ozbiljan je servis to. Meni kola ne trzaju niti seckaju, nego kao da nema gasa sekundu pa onda dodje i tako u krug.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome se obratiti za popravku fabricke navigacije? izgubila je zvuk. Sve ostalo fercera samo nema zvuka. Nesto sto sam primetio je da kad je napolju ispod 15C ima zvuk smao na prvom paljenju navigacije. Posle kad se zagreje  ili bilo koje paljenje u toku dana nema zvuka.

 

Uzeo 16 sa fulda gumama. Sredio gubljenje snage. vakum creva + map senzor.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad na novo merenje :)

A to za zvuk nesto slicno ovom ccc modulu sto sam ja menjao ali ne bih ti preporucio majstora nikako, zavlacio me skoro 2 meseca. Pojuri nekog elektronicara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...