Jump to content
FAS Goran
DraganUS

Fiat Croma MJet 2.4 200PS Ponija

Recommended Posts

Ma opusteno, wheel arch kod tebe isto kao kod crome pojede tocak kako god okrenes. Jam oju planiram da spustim malo pa ce to jso doprineti utisku, a mozda i 19 legnu lepo zbog toga na leto.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate gde si kupio kamericu? Nista bolje covek ne moze imati u autu, juce lik prodje na crveno i raspali me, nema ni jedne kamere nece da prizna i nikom nista :rant: Sreca pa se pojavi jedan kulturan covek koji je sve to video da svedoci inace umalo covek da me ubije jos ne mogu da dokazem da je kriv...jbmt drzavu. Svi kamerice u kola!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zemunu, u Cara Dusana, ja isao iz sporedne ulice da se ukljucim on prosao na crveno u cara dusana srecom sam ukocio pa je udario u levi tocak, a ne u moja vrata pa nemam povrede. Ima prilicne stete na autu hladnjaci, branik krilo hauba far, tocak itd, pitanje je samo sta je jos kad se bude rasturio, donji krak nije pomerio ...videcemo. Da sam bio u nekom ne daj boze seicentu ili slicno ubio bi me ko zeca i prosao na nikom nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide na dobos, ako je nesto vise osteceno prodacu ga takvog, ako nije popravicu i prodati...ne ide. Steta samo sam lajsne cekao i skroz sam ga sredio za sebe ima malu km, ali dzaba sve ako je maler izgubio sam volju. Ima li neko neki tenk na prodaju? :) 

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj na nekom vojnom otpadu mada idu bez kupole :D
Sredi i prodaj ga kad je baxuz toliki

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo u tehnomaniji. Izasla me negda cc 12000. Upravo zbog takvih situacija sam uzeo kameru. U prvih par dana dok sam vozio kromu bilo je rizicnih situacija gde bi bilo povuci-potegni ko je kriv.

Tebe bas nece jbt ovih meseci sa kolima.

Baci sliku u temi da vidimo stetu.

Bedak iskreno.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradio mali servis. Sredio branik. Videcu da skocim do NS da izmerim kola opet i ako izbaci isyo skinucu protokomer i map ovistiti i opet izmeriti.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram opet u off za kamericu, reci mi kako funkcionise memorija, kad se napuni da li presnimi preko onoga sto je bilo hronoloski prvo ili rucno moras da cistis karticu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moram opet u off za kamericu, reci mi kako funkcionise memorija, kad se napuni da li presnimi preko onoga sto je bilo hronoloski prvo ili rucno moras da cistis karticu?
Presnimi preko prvih i tera dalje. Vrti u krug. Kod mene ima podesavanja da stavim koliko dugo da snima jedan video pre nego sto pocne drugi. Ja sam stavio da na svaka 3 min sece video da ako nesto treba da prebacim da ne moram 3gb video ili vise da prebacujem zbog par sek. Sve zavisi od kamere koju uzmes ali sve ye za kola iole kojr su ok bi trebale da rade na istom principu.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo mi se desava od kako sam je uzeo i poceo da sipam gorivo do cepa. Svaki put kad sam na pumpi goriva imam na prvoj crti i uvek sipam do cepa. Jednom mi se desilo da je na samoj nuli crti bila ali nikad mi nine stalo 62l koliko treba. Cak sipam do ceoa i po nekoj logici treba da stane bar tokiko zbog grla rezervoara. Evo danas je ovde bila kad sam stao, cepirao i po racunu koliko je stalo

139e0861bb574178c58ba25f54436086.jpg20f9eb3b69e3e16393a2db2d08b81068.jpg

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

.
2668e670d8e2eb405d5832409dc38db5.jpg

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, DraganUS said:


20f9eb3b69e3e16393a2db2d08b81068.jpg

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 

.
2668e670d8e2eb405d5832409dc38db5.jpg

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 

106 dinara za litar, ala nas šišaju sa akcizama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možda si bio na nekom nagibu dok si sipao gorivo?

Ma jok. Uvek na ravnom. Cak sam prosli put sipao tako sto sam desni zadnji tocak naterao na uzvisenje od pumme i stalo mozda 2l vise nego sad.
106 dinara za litar, ala nas šišaju sa akcizama.

Dap.

 

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi tu to propisno ispraznio, dok bord ne kaze 0 pa jos 20-30km ako hoces da ti stane 62l :)

Bosna majka, put do Bijeljine je vec "besplatan", jos ako neko nabavlja namirnice tamo u plusu je, a uskoro ce se isplatiti i samo odlazak i sipanje tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce vidis da pricaju da sada treba da poskupi jos 5din kod nas :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...