Jump to content
FAS Goran
DraganUS

Fiat Croma MJet 2.4 200PS Ponija

Recommended Posts

Savet dobrodosao uvek ili preporuka gde otici. Obzirom da je Lav auto nisam ocekivao mnogo ali bolje je nego sto je bilo. Kad bude sredio branik onda cu otici da ga ne izgrebu kad budu namestali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice farova Bane sa foruma odlicno radi, barem ja imam pozitivna iskustva. DB polish su sada.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/30/2017 at 8:20 PM, dellas said:
Predstavljaj ga, ja ga ne znam, jel nalepnica tacna?

Hocu. Mada mislim tek sledece god posle zime kad pocnem da pakujem GT3071 u njega.

On 9/30/2017 at 8:23 PM, Martin said:
Odakle si to uvezao - iz Brazila???? default_biggrin.png

Nego sta. Stigao u kontejneru. 162KW 220PS. Redni petak turbak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je...cestitke na kupovini,bice spasen jedan dobar auto...dobra stvar u svemu je sto je jedinstven i potpuno regularan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za potez!

Kao da si otisao u azil za pse i usvojio nekog matorog opasnog psa kojeg su svi otpisali  ^_^

 

Ps - a odatle ti prodajes delove na FB sa stila :)

3 hours ago, Martin said:

Stvarno?

 

Domaci...poznat sa oglasa...

 

 

@DraganUS - kakvo je stanje? Sta je sa motorom...turbom? Jel si ga cackao malo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Stilo je dugo bio na oglasima, verujem da dosta ljudi sa foruma zna o kom autu je rec.

Svakako neka je sa srecom kupovina i da sluzi kako valja za namenu zbog koje je uzet.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitah celu temu. Super auto... Boja vrh...

Ono sto mi je zapalo za oko, je sledece. Primedba oko mesta u Alfi. Skoro sam kupovao auto, i posto volim Alfe, gledao sam 156 sw, pa odustao i kupio Mareu karavan, prevashodno zbog mesta. Jer sam visok 193cm, i 100+ kg.



AR 159 isto dobra, ali ka sam seo u nju na vozacevo mesto nije mi se svidela, sve je okrenuto prema vozacu i delovalo mi je da imam manje mesta u njoj nego u puntu.
 



A onda sam skorije sedeo u 159, i isti utisak imam kao kolega. Vise mesta i lakse sam ulazio u punto, nego u 156 i 159... Mislio sam da jedini tripujem, al izgleda da nisam jedini

Cromu nisam vozio, al sam sedeo jednom, i bas mi je mocna, ima prostora, visoko se sedi itd... Tako da ce Boze zdravlja, nekad biti i kod mene u garazi... Pre nego 159...

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/1/2017 at 1:27 PM, jevta BG said:

Kad si vec cacnuo mastu ljudi a ima dosta njih koji nisu videli ovaj auto bolje da odma otvoris novu temu da ne bi pravio kupus od ove...

Otvorena nova tema:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/75105-fiat-stilo-20-20v-turbo/

 

:thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Croma zgazila nesto sitno ispod 10kkm pa ce na zamenu ulja. Posto je sipano kod mene APL 5w30 sto je ulje za kola sa dpf-on ali kod mene je izvadjen i pre nego sto sam ga kupio kontam da predjen na hx7 ili na ravenol.

 

Sta mislite o RAVENOL VST SAE 5W-40  obzirom da mi to daje za Cromu bez DPF-a.

 

Za Cromu sa DPF-om mi daje :RAVENOL VMP SAE 5W-30 i RAVENOL FEL SAE 5W-30

 

Od nekog update, aku koji sam uzeo bio je 75ah i primetio sam da motor zaveergla teze. Odem i uzmem od 1000Ah. Sad ga vrti na prvom paljenju kao da je u leru odmah. hahah

 

 

 

 

 

   
     

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sa snimka deluje da si cak i pazljivo prisao do Punta jer je kocio, gledao zasto koci (da se neko ne ukljucuje sa desne strane, raskopan put, radar,...), posto je sve to bilo OK krenuo si definitivno u preticanje, kada ovo iskoci zakamuflirano iz zone (u tom trenutku) perifernog vida.

A ovaj sa Puntom je mogao bar da upali sva 4 migavca, da te upozori kada vec vidi da se na putu desava nesto neuobicajeno. Vidi se da koci par sekundi od samog pocetka snimka, dugacak i pregledan pravac, imao je ohoho vremena za drugarski gest na putu. Bar ja tako uvek uradim ako vidim nesto sto mozda ovaj iza mene ne vidi, a ako naravno imam vremena i za tu dodatnu reakciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...