Jump to content
FAS Goran
DraganUS

Fiat Croma MJet 2.4 200PS Ponija

Recommended Posts

Vratih se i ja sa mora. Sve je bilo ok sa kolima. Veoma zadovoljan ponasanjem, udobnoscu i potrosnjom pogotovo putem kojim sam isao preko Bosne.

 

E sad, imao sam jako veliku srecu. U povratku sam bio na putu 13 sati, pre polaska nazad sam spavao 3 sata. Velika greska sa moje strane. Razlog za 13 sati je jer smo u povratku isli do Dubrovnika, Mostara, Sarajeva.

 

U povratku blizu Bijeljine sam zaspao za volanom. Imao sam srece pa me je zena probudila na vreme. To je bilo negde kod sela Janje u Bosni. Tad odlucih da stanem na prvoj benz.stanici. Dok sam usporavao na stanicu obilazi me plava golf 4 i ona nastavlja dalje. Ostanem na stanici nekih 20min i krenem. Nailazim na ovo. Hvala Bogu pa sam stao.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, DraganUS said:

...U povratku sam bio na putu 13 sati, pre polaska nazad sam spavao 3 sata. Velika greska sa moje strane...

Dobro je da si svestan svoje greške i valjda je nećeš ponoviti. Najgore je na duži put kretati kad nisi odmoran. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, DraganUS said:

U povratku sam bio na putu 13 sati, pre polaska nazad sam spavao 3 sata. Velika greska sa moje strane. Razlog za 13 sati je jer smo u povratku isli do Dubrovnika, Mostara, Sarajeva. U povratku blizu Bijeljine sam zaspao za volanom.

Uz umor, dosta sati za volanom, noc, dodatni zez na toj ruti je sto se posle izuzetno dinamicne konfiguracije pune krivina, uspona itd., ulazi u dosadnu, ravnicarsku deonicu niz Drinu, gde su ili ogranicenja kroz sela ili najcesce 60 km/h na otvorenom. Covek se opusti i eto belaja, na oko na bezbednim deonicama i sa nase i sa bosanske strane sam vidjao strahovite udese. A put kao avionska pista, na tvom snimku cini mi se i zona skole. Srecom je sve proslo OK ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka vam je na mestu. Vise nikad nenaspavan ne krecem pogotovo na nesto dalje.

Evo jedan mali update:
Nasao sam plastiku koja je tipa 15 cm duzine koja nosi i kavi se branik na krilu. Cena cca 40€.

Poliranje farova

 

5e013089c6b59f7570422100b831dc85.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farove je lako ispolirati, ali se pravi majstori razlikuju od vecine po zastiti koju nanose na far posle, jer kad mu jednom skines UV sloj, matirace opet za par meseci... Znas li cime su ih zastitili nakon poliranja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno nemam pojma. Deluje mi da je ok uradjeno sad ostaje samo da vidim koliko ce da izdrzi. Ako bude nesto kratko onda nema druge nego kod nekog profi ko radi dobru zastitu posle.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vule +1, bas sam to hteo da pitam, da ne bude samo kratkotrajne koristi.

Vidim da je Kuvalja pominjao i neko lakiranje kod njega u temi posto je reparirao svoje farove, upravo sam ga pitao jer me je zainteresovalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tragovi od smirgle druze :) Nisam ni otvarao slike dok Milutin nije ovo zaokruzio, sad tek vidim... Amaterski, jbg, nadam se da nisu naplatili vise od 1000 dinara oba jer indijanci rade za te pare sa ovakvim rezultatima :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ostali su tragovi na farovima. Ipak to nije servis za to obzirom da su bili matirali dosta sa gornje strane ovo je super sad. U svakom slucaju ce da se rade opet kad se budu otvarali i sredjivali unutra.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...