Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

 

 

 

Sto se chipovanja tice to je svakako opcija ali tek kad utvrdim realno stanje motora zamajca i kvacila.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lufti

Stvarno mi je odmah palo na pamet da lepim foliju na krov i stubove jer su mi te bicolore varijante odlicne. Ali kad pomislim na sunce i ove vrucine uopste mi se ne igra sa tim :)
Nemam pojma videcemo za to ima vremena. Ova kvazikozna sedista jesu tvrdja ali meni to ne smeta cak i prija. I dalje ne mogu da se naviknem na ogibljenje ali valjda ce mi i to leci vremenom. 11 godina plivanja u Marei, verovatno je do toga.
Za sve imam vremena ali prioritet je da auto tehnicki bude besprekoran. Zato kod Gorana u cetvrtak pa da vidimo gde smo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nema sanse 160 na 2.000 obrtaja
Ni 180-190 na 2700-2800!
Iz kog vi ugla gledate tu tablu?
Na 3000 obrtaja 165km/h, tabla malo slaze, bice 172 km/h otprilike po tabli.7f693cccc5d20bd633695c7352277cbd.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk




Mislis?

ce94d5ce45bd93ff99a2ac1421d281b5.jpg

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za Deltu kazem, plus je manuelac.

Za Cromu automatik je druga prica.

Kacim za 1.9 i 2.4 motor, prenos bas rasterecen u 6. Teoretski 195-198 na 3000, tj oko 176-178 na 2700, plus malo sat laze i eto 180.aa6ac9c4ef17c7bb03b10e45bc2d2fa0.jpgd44d0484b61339e1e19843de2a060516.jpg

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@simpson_H to za tvrdoću si u pravu. Ne znam zašto su pravili tako tvrdo vešanje. Graniče se sa Francuskom a nikako da pokupe ono što valja :D. Čak i novi tipo sedan je tvrd, što me je iznenadilo baš neprijatno. Bzv kad na svako ulegnuće ode ceo deo auto dole a amorti ne odrade posao. 

Mislim da je Croma po tom pitanju najbolje rešena, ali koliko mi se čini, kod nje je vešanje kao kod Vectre jer su bili neke kompenzacije motor-ogibljenje između Fiata i GMa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam radio u Safe Chipu, nemam neke zamerke. Posle 15k sve je okej.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk



Bravarca? Jesi gasio dpf i egr?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno danas uradjen veliki servis i auto pregledan u sitna crevca u servisu kod Gorana. Auto je prva liga izgleda sam opet imao srece. Ni najmanja grescica sem sijalice rikverc svetla. Nista od delova ne nagovestava skoriju zamenu. Kompletan veliki i mali servis kostao nesto ispod 34k sa klupskim popustom. Super prijatni ljudi i sama atmosfera, jedino smara to zakazivanje i stvarno digacak rok do realizacije. Ali ocigledno je velika navala na taj servis.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super sto si ubo dobar primerak. Koliko je bilo bez popusta?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sve pokusavam da izbegnem ali moram da kupim prednje vetrobrane. Isto kao na Marei, cim kisica sve upada i kroz minimalno odskrinut prozor. Juce prsnem da obrisem staklo ono sve po meni gomila vode :D

 

Ima li ko kakav predlog u BG gde ima da se kupi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako po tebi voda dok brišeš staklo kada je A stub višlji od šoferke debelo?

Na Y imam taj problem ali na Delti nikada voda sa šoferke nije otišla na prozor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sačekaš malo sa čipom prvo se navikne na sadašnje stanje, vremenom postaneš veoma brz i sa tim ali po svom stilu vožnje vidiš gde ti fali momenta. Kada ga budeš radio napomeni šta bi želeo i to se može u nekim razumnim granicama  ispraviti. Tada posle toga imaš utisak da imaš sasvim drugi motor pod haubom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na autu, Extra ti je Delta.... Ovo se slaze sa nekom mojom teorijjom da uglavnom se ne moze pogresiti ako uzmes auto do 5god. starosti....:clap:

Pitanje- Koliko ti je bucan na leru i u voznji taj motor 1.6mjet. Ovo pitam zato sto kod vecine Brava sa istim, prilicno je glasan, isla je prica o tome i ovde na forumu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...