Jump to content
FAS Goran
Srkii

Nosač mobilnog/tableta za unutrašnjost automobila?

Recommended Posts

Postoji firma koja moze to da napravi od klirita, nalaze se posle ade ciganlije na obrenovackom putu. Ne znam broj ali rade svasta nesto od slicnih materijala. Meni su napravili drzac za 3D naocare za tv. Izguglajte...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, Bingodalton said:

Pogledam da nije odgovorila...a nije. Sa mog naloga kad gledam komentare pise Comments 2, ali ne vidim drugi komentar.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

Ja sam malopre malo guglao po netu nigde ne mogu da nadjem a meni je to super stvar,jedino da se nadamo da ce se negde pojaviti hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 20.7.2017. at 7:26 PM, Bingodalton said:

Pogledam da nije odgovorila...a nije. Sa mog naloga kad gledam komentare pise Comments 2, ali ne vidim drugi komentar.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

Sad sam joj i ja napisao stavi adresu zeno ili već ko si ako prodajes vec nesto ,e sad hoće li odgovoriti videcemo hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta mislite o ovoj varijanti telefon normalno staje a tablet može samo od 7 inča jer se štipaljka može otvoriti 13 cm a širina tableta kad  ga vodoravno postaviš je 12 cm,mislim da je to ok mesto jer su i usb utičnice blizu tako da je po meni ok mesto  i da držač se okreće na sve strane  i to je to .Evo i slika.

0-02-05-a740c067810cdb7054e50526b1d869e663919e17592e75fa5d88538ddec70ddd_full.jpg

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Srkii

Novootvorena tema je spojena sa postojecom (kako ne bi za svaki tip nosaca otvarali po jednu novu temu).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Ivan said:

@Srkii

Novootvorena tema je spojena sa postojecom (kako ne bi za svaki tip nosaca otvarali po jednu novu temu).

Ok ok:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije loša ideja ali meni za sada ne smeta što ne znači da ću možda probati

 

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesi vide ovo

Konačno sam našao nosač tableta za auto ,ustvari to je kao neki stalak za tablet ali ja sam se dosetio da to može i za auto,tačnije da se stavi u ulaz cd.Sasvim ok izgleda ima i onu lepljivu gumu tako kad staviš tablet ne može da mrdne a i onaj zadnji deo ima je jako čvrst i možeš da odrediš ugao samog stalka i super jedino nije bila neka druga boja ali pošto je koštao celih 160din kod kineza :D nije ni bitno kad postaviš tablet na mesto ni nevidi se. Za navigaciju će da posluži :D

13 hours ago, Pluto said:

Ako budes odlucio da probas slikaj interesuje me kako ce taj da cucne tamo

 

Nosač za tablet1.jpg Tabletić1.jpg

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat i sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je vrhunski brate, za neki duzi put bas dobro dodje, moze da se puni a mozes preko AUX-a da povezes na zvucnike. Nasao sam aux u BG za 700 din, covek sve odradi.
Mozes da mi kazes gde si uzeo taj stalak, bas je dobro legao


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NS u kineskoj robnoj kući Panda

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju na aliexpress-u vakuum nosaci telefona za oko 1.5$.

Jedan takav je kod mene vise od 3 godine i ko zna koliko putovanja i truckanja i radi bez greske.

 

Ostavio sam ga slucajno u rent a car-u pre mesec dana i vratio se nazad posto mi je bilo zao da cekam 40 dana za novi :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja imam 2 godine neki kineski(vakum)..cak mislim da je placen i manje od 1$ hehe ne mogu da se setim i isto mi je kao da sam ga sad kupio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...