Jump to content
FAS Goran
horvat

Lepljenje plastike u delu enterijera koji je izložen Suncu

Recommended Posts

Taman sam se pomirio sa tom izbocinom, sad me terate da je sredim, eh... :D:D 

 

Nezgodno je malo za kucnu radinost, sto bi trebalo skinuti soferku prvo da bi se pristupilo normalno, a onda to vec nije kucna radinost. Ali ajde, pogledacu da vidim mogu li zavuci nekako prstice tamo iza/ispod... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, pisao sam i u inbox, nazalost nemam, obrisao sam ga odmah nakon sto me je izvrdao jedno 15 puta oko termina. Ne preporucujem nikom takvog neozbiljnog majstora. Do broja sam nekako dosao preko nekih auto-staklarskih radnji u NS, ali ne secam se tacno ko mi je dao... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/14/2018 at 11:13 AM, horvat said:

Raspitao sam se malo, i nasao sam coveka u Novom Sadu koji resava problem na Ceedovima, kaze da je fabricki problem, da se gotovo na svakoj odlepi kad-tad. Njegovo resenje, ako sam ja dobro razumeo, prvo izvadi onu plastiku sto je bas otvor za duvanje ka vetrobranu, i izlije istu takvu, ali sa vise "mesa", i taj deo valjda nekako podmetne, zatim ovaj gornji deo plastike (sto je odlepljen) zasarafi. Mora da se skida i soferka, posto ne moze drugacije da pridje. I nije ni mala cena, u zavisnosti od kvaliteta posla (?!?!) trazi izmedju 60 i 100 evra. Kaze da lepljenje ne pomaze nista... 

 

Posle svega sta mi je napricao, odustao sam od toga, nek stoji tako odlepljena, ko je sisa... 

Pozdrav druze! Hvala na informacijama. Da li mozda imas kontakt tog coveka iz Novog Sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, 

 

Na zalost nemam kontakt, izgubio sam ga nakon sto sam ostao razocaran odnosom prema musterijama :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi. 

 

Iskreno ne savetujem da se ide kod tog coveka, ni u kom slucaju. U poslednje vreme mi iskacu po instagramu i fb, razni tapetari koji bas rade reparacije tih tabli, cak i slucaju kada iskoce airbagovi. Ne vidim ko bi mogao bolje od njih da sredi to.

 

https://www.facebook.com/kosovacdizajn/

https://www.facebook.com/pg/Instrument-Table-Airbag-ovi-102995381143239/

 

Edited by Ivan
Sredjeni linkovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...