Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Angell

Licna karta

Recommended Posts

Pozdrav narode. Drugar je izgubio licnu kartu pre 2 meseca i koristio je pasos u medjuvremenu. Resio je da ovih dana prjavi nestanak stare i da podnese zahtev za novu licnu. Zanima nas, da li ce naknadno placati neku kaznu jer je 2 meseca bio bez licne, kao i proceduru oko odjave stare i prijave nove.

Nisam pronasao temu u kojoj bih ovo pisao, pa molim admine u koliko postoji slicna neka tema, da se prebaci tamo.

Hvala puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma problem je u to tome sto je mozda neko zloupotrebio licnu kartu, i onda moze nastati problem.
Evo iskopah sinoc nesto
84af41eb13b42a32933b497dd8ac2677.jpgabbea07d2d02d9867e04f86060a1546d.jpge6974890f84fe3cef3dbf28404d8092b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja varijanta je da nadje nekoga ko radi u mup-u i sl, kako ga ne bi drkali. Jbg, kako ovde pise, može da najebe opako. Ja sam imao samo iskustva sa isteklim dokumentima pre nekoliko god. LK sam preko veze morao da ganjam, jer je istekla 3+ meseca. A na žalost nema te veze. A vozačka je bila par godina. Nju bez problema produžio, bez da su pitali šta sam cekao :D

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja licnu nisam imao skoro godinu dana i onda je produzio bez problema, kod nas sve zavisi na koga naletis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što baron kaže. Zavisi na koga naletis. biiip ga, mozda je pametno da je odjavi, jes drkanje, ali mislim da je pametnije. A i nisu mi jasni pošteni pronalazači. Ja sam par puta nalazio lične karte, i zvao ljude da dodju. Doduše, malo su me cudno gledali kad sam vracao :D

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Angell said:

Ma problem je u to tome sto je mozda neko zloupotrebio licnu kartu, i onda moze nastati problem.
Evo iskopah sinoc nesto
84af41eb13b42a32933b497dd8ac2677.jpgmue

 

 

Pošto si istu temu otvorio i na Benchmark forumu, vidim da si stvarno dobar drug. Ali meni se sve čini da se radi o tebi i da čim si nagovestio zloupotrebu da je ista već odrađena i sad tražiš pravne lekove kako da se izvučeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, nije, zivota mi, ja svoju iz novcanika ne vadim. Nego gledamo sta i kako jer je frka oko toga sto ne zna sta da radi jer je previse vremena proslo, a nije prijavio nestanak licne. Ako treba dokaz da ne pitam za sebe, onda cu da okacim svoju, nije problem

Prekricu jmbg i broj licne i okacicu

Ne znam zasto je problem.

U svakom slucaju, danas ili sutra ce otici do Milana Rakica da se raspita sta i kako.

Prvenstveno pitam na forumima sta i kako jer ima bas mnogo ljudi i sigurno je neko imao slicno iskustvo ili mozda radi u policiji pa zna sta i kako raditi u tim situacijama.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, The Punisher said:

 

 

Pošto si istu temu otvorio i na Benchmark forumu, vidim da si stvarno dobar drug. Ali meni se sve čini da se radi o tebi i da čim si nagovestio zloupotrebu da je ista već odrađena i sad tražiš pravne lekove kako da se izvučeš.

hahahahahahahahaahahhahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Angell said:

ja svoju iz novcanika ne vadim.

Otišao i novčanik i lična karta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...