Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
aleksi1

Fiat 500L - dodatna pregradna daska u gepeku

Recommended Posts

Kada je pocela da se pravi serija 2, i sta ona podrazumeva?

Ima li negde na netu takva informacija?

Edited by italiano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam spomenuo za seriju 2,ja sam kupio auto u junu 2015 god. Tada su mi napomenuli da je pocela proizvodnja serije 2,da su sedista izmenjena i da je produzen sedalni deo jer su bile zalbe da je on kratak.I zaista, i ja sam to citao na netu da se ljudi zale na to.Kada sam dosao da podignem auto nije bio prodavac kod kog sam porucivao vozila,nego neki drugi. I posebno sam mu napomenuo da li je vozilo iz druge serije i on mi je potvrdio da jeste i naveo je neke stvari koje su promenjene,ne mogu sad da se setim sta tacno. Takodje kad sam pogledao i uporedio vidi se razlika u sedistima,ne samo u duzini nego generalno su izmenjena. Ja sam dobio i drzac za naocare i dasku u gepeku. Ali moj je Lounge,ne znam za ostale pakete opreme.Ali moguce je da su neke stvari menjane u toku proizvodnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/9/2017 at 3:44 PM, italiano said:
Sa napomenom da Nacionale nije imao klimu, tek uz doplatu, dok osnovni 500L Pop za 9990 ima klimu!
 

 


Nije postojala ni jedna verzija Nacionale L-a bez klime!

Najosnovniji Nacionale od 10900 eura je imao manuelnu klimu, sve airbagove, tempomat, diskove pozadi, 16-celicne felne, kuke u gepeku, drzač za cvidže, hromirane lajsne, servo volan podesiv po visini/dubini, daljinsko otkljucavanje/zaključavanje, podizace na prednjim staklima, podešavanje sedišta po visini, naslon za ruku na zadnjoj klupi, ESR-ASR-MSR-Hill Holder, 6x zvucnika I kredit sa 2% kamate...
Cd player sam dobio gratis od auto kuce isto kao i prvu pomoć, trougao, prsluk... Kupon za besplatnu prvu registraciju sam osvojio na BG maratonu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sinnerman

U pravu si, moja greska.

Prva serija (od pocetka proizvodnje do marta 2013. kada se pojavio Nacionale)u baznom paketu nije imala klimu.

Zato sam i rekao da Nacionale nije klot izdanje.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VladaG9

 

Neki dan sam premerio sedista kod koleginicinog 500L 2013.godiste.

Potpuno su identicnih dimenzija kao kod mojeg iz 2016.!

Doduse Popstar nivo u oba slucaja, mozda je kod Lounge doslo do izmena.

 

Ono sto je meni "hit" je da sam tek sada porimetio da u mojem nema ni treci naslon za glavu, niti zadnji naslon za ruku !

Kako mogu da prodaju NOV auto sa 5 sedista i pojaseva a 4 naslona za glavu ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

??? LOL!!!, jel nemas ni rupe u koji bi isao naslon ?

A naslon je vec luksuz koji neki imamo B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@italiano Pa moj je Lounge paket,kod njega su drugavija sedista nego na ostalim paketima. Mogu da izmerim ja pa da uporedimo sa nekim ko isto ima lounge. Ili sa tvojim sedistem ako hoces. 

Ja imam 5 naslon za glavu,i naslon za ruke pozadi. Znam da sam bas razmisljao juce kako su stavili naslon pozadi a napred nisu,gde je potrebniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zhorz

@VladaG9

 

Nema cak ni rupe, moj nije Nacionale vec Sociale! :P

 

Sedeo sam u novom tj. ristajling 500L crvene boje. enterijer je potpuno crn, nema one zivosti, prakticno preslikani Tipo!

Sedista su kvalitatnije presvucena ali su dimenzije ostale iste.

Popstar je u pitanju, i cak ni ristajling nema treci naslon za glavu pozadi !?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih, Fiat Midea 2004 godište ima 5 naslona, naslon za ruku pozadi, naslone napred, automatsku klimu, podizače pozadi, prednja sedišta se obaraju kao sto, zadnja sedišta se pomeraju i obara im se naslon, i čak su sedišta normalne dužine, sedi se lepo, a ne kao na trpezarijskoj stolici :P

Posle šatro 210000km sedišta su i dalje kao nova, iako su svetlo siva - bež.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/9/2017 at 3:40 PM, italiano said:

Izgleda da je tako

 

Edited by italiano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...