Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: BMW 116d 2013

Recommended Posts

Stigao je  i ovaj BMW 116d u zaista  top stanju a slike koje gledate su napravljene na kamionu  kad je stigao i po spustanju sa istog.

Auto je 2013 godiste i u fenomenalnoj boji kao sto i sami vidite.

Oprema je Sport i ima volan i sedista prosivena crvenim koncem,navigaciju,parking senzore,automatsku klimu i ostalu opremu o kojoj cu vise kad auto izadje sa carinjenja.

Uz auto se dobijaju dva kljuca,ima dobre gume,ispravan je u potpunosti i nema gresaka.

U voznji  je savrsen i to sam probao  auto posle spustanja tu po krugu i losem putu.

Kilometraza auta je 167500 km.

Ide na ime kupca  sa placenim porezom i homologacijom.

Sto se tice cene  ona ce biti oko 14000 i stvar je dogovora.

Kontakt telefon je 063-10-20-110 pa koga nesto vise interesuje neka nazove.

Ovo je prakticno predprodaja  jer je auto  u carinskom skladistu i ceka se da se ocarini.

Evo i slika.

31.JPG

32.JPG

33.JPG

34.JPG

35.JPG

36.JPG

37.JPG

IMG_5618.JPG

IMG_5619.JPG

IMG_5620.JPG

IMG_5621.JPG

IMG_5623.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi automobili iz uvoza su presli za 3-4 god magicnih 160-180 k, jer se obicno do tad odrzavaju u ovlascenim pa se ne moze vise (ili uopste) vratiti km zavisno od datuma zadnjeg servisa. Isto tako svi automobili 2002-3 su presli oko 160-180k iz uvoza i neko ce mi reci da je to realno? Ne kazem da se ne zadesi primerak sa tom km, ali verovatno onda ima neke druge mane koje se srede, inace bi bio preskup. Dacu vam primer, drug kad je kupio auto 4 godine star na placu, 180k i on proveri km u ovlascenom i kazu mu poslednji servis je radjen pre godinu dana na 175k i neko ce mi reci da je on u poslednjoj godini presao 5k, a pre toga u proseku 60k godisnje? Bilo kako bilo da ne trolujem temu, BMW je bombonica i verujem da je realna km :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto slika i ispred mog dvorista.

Auto je u voznji perfektan,nema luftova na trapu,bio sam malo razocaran kako je isao kad sam ga dovozio a onda sam provalio da ima modove a bio je na nekom EcoPro pa kad sam ga stavio u Sport + onda sam dobio osmeh na licu mada  je to ipak 85kw ali ta upravljivost kod BMW-a je tesko dostizna tj taj osecaj.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

IMG_6179.JPG

IMG_6180.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i slika enterijera koji maksimalno sacuvan. Cena na oglasima je spustena sa 13900 na 13400 i   ako neko placa kesom mozemo jos da se dogovorimo a razlog je sto sam uzeo jos dosta kola  kao npr Audi A4 2011 SW,Dodge Journey 2.0CRD 2008 R/T,Golf GTI 2.0TFSI 2005,Alfu Romeo 1,9 M-jet 2008 SW,Golf 1,6 sa plinom 2008,Suzuki Grand Vitaru 1,9 Dci 2007...

 

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

23.JPG

24.JPG

25.JPG

26.JPG

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek su preko  i neka dolaze sledeci vikend a neka cak onaj temo ali to tako funkcionise i nekad treba i mesec dana  od trenutka kupovine  pa sve dok dodje u moje dvoriste.

Ono sto je bitno je da ja pare moram da dam unapred i otud  neka kola  dajem povolnije  jer para uvek treba.

Od svih njih samo je Dodge  vec u mojoj avliji i danas sam ga doterao.

Ako nekog zanima nesto sa spiska neka me startuje na viber pa cu poslati slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako je razmisljao i moj drugar kom sam poslao slike na viber a onda je dosao  i video auto i gledao i pario oci  a onda seo posle  jos nekih kola u kojima je sedeo i nije mogao da izadje a ja sam seo na mesto suvozaca i  uzivali smo u zvucima neverovatno kvalitetnog zvuka iz zvucnika mozda cak i 15-20 minuta.

Jednostavno se odusevio a on je stara skola i nista ga ne moze dodirnuti sto je novije jer npr pre toga je sedeo u Qashqai-u i nije mu se dopao.

Na kraj krajeva sve je to stvar ukusa  ali je sasvim drugacija slika kad se vidi uzivo.

Moja zena i ja smo konstatovali da odavno nismo imali ovako nesto u dvoristu a da je tako mocno.

Tek u voznji da vidite sta je pojam tisine i udobnosti.

Nisam ni sam verovao a namenjao sam se kola i kola za 10 zivota.:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije nesto ruzan, pade mi na pamet astra h u karavan verziji, lici na ovo al je ruznija 10 puta :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio skoro, uzeo naocare i mogu ti reci da mi je sad jos ruznija
A realno opel ima samo jedan lep model i to je to
1a0e7b97c4ffe24f060e0189590c0310.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu i za insigniju da je lepa :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa.. za ove malo starije od totija


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemate pojma bre
Opel neretko zadavao domaće konkurenciji po pitanju lepote. Samo da napomenem ove kojima sam bio savremenik - Manta, Monza, Senator, Kadet suza, Calibra, Vectra B, itd...

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto precuta da si bio savremenik i Olimpije? :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti A vidis da je nekima ovde Stilo vrhunac lepote. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...