Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
rkoma1986

P: Fiat Grande Punto 1.4 16v, Sport paket opreme

Recommended Posts

Nema me na forumu, zena, deca, posao..... Da se ne pravdam sada, al stvarno, slobodno vreme mi je postala misaona imenica.. Uglavnom, Grande ide, uzima se nesto ili novo ili staro par godina, nemam vise vremena ni za majstore, niti za "uradi sam" varijante...

U petak ide na jedan dobar kozmeticki tretman, detaljno pranje spolja + dubinsko, tako da ce biti cakum pakum.

Ima par sitnica sto se tice limarije od gradske voznje, nista strasno, al moram da spomenem.

Sto se tice mehanike, odlican je, trenutno nema nista od ulaganja, osim malog servisa koji bi trebao da se uradi za jedno mesec dana..

Na satu je nesto manje od 190.000..

Registrovan je do septembra, gas atestiran do 2020.

Motor 1.4 u jacoj varijanti, sa 6 brzina, potrosnja mala, po gradu nekih 8, na otvorenom oko 6 ako se vozi do 110.

 

Nema ga jos na oglasima, ovde cu staviti link do teme, dok ne postavim oglas na PA..

Cena 3000 bez cenjkanja. Po opremi i stanju auta mislim da vredi i vise kad pogledam ostale na oglasima, zato ce i cena na PA biti veca.

 

Evo linka do teme dok se ne postavi oglas, ako sam nesto zaboravio da kazem, pitajte..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo svezih slika, pokusao sam da uhvatim te limarijske stvari ali ne moze da se vidi kao uzivo... Po desnoj strani ima najvise sitnig ogrebotina, uglavnom od otvaranja vrata automobila koji su bili parkirani pored.. Na alu felnama su letnje gume a na celicnim su zimske. Oba seta guma sa odlicnom sarom

 

rsz_dsc_1841.jpgrsz_dsc_1842.jpgrsz_dsc_1844.jpgrsz_dsc_1845.jpg

rsz_dsc_1846.jpgrsz_dsc_1849.jpgrsz_dsc_1850.jpgrsz_dsc_1856.jpg

rsz_dsc_1863.jpgrsz_dsc_1864.jpgrsz_dsc_1865.jpgrsz_dsc_1866.jpgrsz_dsc_1869.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prvom postu sam stavio link do teme o predstavljanju automobila, pise sve..

Auto je 2006 godiste, mi smo ga uzeli pre 2 godine, i presli sa njim 30.000...

Nema tempomat.. Od opreme sto mi sad pada na pamet a da nije standard...

-Sportska sedista

-Bluetooth

-Usb

-Dvozonska klima

-Naslon za ruku

-Hill holder

-Deljiva zadnja klupa

-Follow me home funkcija svetala

-fabricki pragovi i kacket

 

Kazem, najbolje pogledati temu

 

Telefon: 060/62 75 662

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima recimo HiFi muziku, tako nesto je Fiat zove. Drugi su zvucnici u odnosu na standardnu muziku, ima pojacalo ispred suvozaca, u dnu ispod nogu i muzika dosta bolje svira od standardnog paketa sa 6 zvucnika i vuferom. Eto da ja dodam.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je 5 vrata, danas bih dosao po njega :/ ako ga parkiras preko puta stadiona - svaki dan se okrenem za Grandeom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutin-NS said:

Trebali smo se pre sresti da mi kazes kako niko ne zove :D

Bas to, zvao me lik dva sata posle onoga kad smo se sreli i jutros dosao iz KG :)

 

1 hour ago, Bingodalton said:

Promeni tu garazu sada, niti imas Grande niti imas B5.

 

Treba da ubacim trojku u garazu, al kako me je krenulo zadnjih godinu dana, cekam da mi se ustali neki auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koliko je otisao ako nije tajna? Planirao sam da te zovem kad se vratim sa mora da pogledam auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...