Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ne mogu se setiti nekog Bmw modela koji je ruzniji od ovih GT serija, posebno od petice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trojka e46 compact je ruzniji :) Niposto taj vw 2.5, mislim da IMT 539 radi kultivisanije. Taj tuareg restayl ali 3.0 je ozbiljno dobar auto. Kako ide prodaja, jel ima interesovanja? Za*ebano je dobiti 10K za 159ku. Mene je e60 odusevio, samo je moj bio klotaric. Za nekih 12K e60 2009, moze da prsti

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

530GT ruzan :) o ukusima ne vredi. 159ka auto snova jos od 007 i jurnjave po Italiji ali kad sednes nazad nema mesta da je to strasno.

Burazer ima 5 GT i mogu ti reci da kad se provozas u njemu bude ti sve lepo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

159 je i definitivno dizajniran za vozaca :) maznem ga ponekad ocu da me mine zelja :) neverovatno koliko mi je za srce taj auto prirastao :)

159 Love ;)

IMG_20170608_123432_627.jpg

Edited by cuore_sportivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thema = 300c ali... 300c je pokvalitetu eneterijera uzas. Nadam se da je Thema kvalitetnija. Generalno 300c/thema jedan bas ali bas muski auto

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

300c ima kvalitet plastika kao Dacia, jedino taj robusan izgled je kao neki plus.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš ko vozi 300C? Zajebane batice sa brzim cvikama, koji ga registruju na invalida, jer zaboga, ko će da registruje 5000-5700cm3, i preganjaju se sa Dacetom Makedoncem (makedo gas)  da im loše auto radi na plin (a i na benzin, pošto ga uvek ima samo u tragovima).

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li jeste ili nije za plin, al sam video lično te likove, mnogo su brzi i zajebani, naročito kada ga drka plinčuga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi ko sta voli?Do koje kubikaze i snage bi isao?

Ali posto vidim da kolega hoce veci auto od 159,onda mi pada na pamet E klasa mercedes pa na dalje,bmw 7,serija 5 je mozda malo veca od 159 ali mislim da je to zanemarljivo.I ta thema mi je pala na pamet jer stvarno izgleda veliko i luksuzno.

Zaboravih da dodam i passat b7,mozda i a6,ali mislim da je to isti segment kao bmw serije 5 po velicini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 2.5 zbog reg max, naravno ako bude i do 2.0 necu da se bunim :) ima dosta modela koji bude bas slabe motore u vecim vozilima. Eto nor i SuperB 1.8 160ks bi dosao u obzir, Navara nema neki luxuz u kabini, vise je radna masina :p Audi bi mi bio zadnja opcija svakako kao iz Pasat... E klasa, previse gospodski za mene moozda neki SUV ali mislim da bih ga krovirao veoma brzo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu da Alfista posle alfe ide na bmw, probao na svojoj kozi i slazem se. Jedino nakon 159 petica moze da zadovolji hirove.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da me pogresno ne shvate, u 159 se vozao preko godinu dana. Ali kada sednete u bmw, pa taj kruci volan i pozicija sedenja pa jos ako je automatik i cujete rezanje motora pre nego sto sam promeni brzine, stvarno se jos nisam vozio u tako necemu. Da stvarno imate osecaj da vozite auto a ne kurton. Mini country man isto sjajan osecaj u voznji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da bmw ima kruci i direktniji volan od 159, takodje petak u 159 ima neverovatan zvuk. Mozda jedino da se dobije na kvalitetu i udobnosti.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za zvuk.Skoro sam vozio 2.4 159,zvuk je brutalan.

Za volan iskreno ne znam,automatika nikad u zivotu.Nije po mom ukusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim na trojku, nisu ista klasa, mada je bengula kraca za 14cm a na zadnjoj klupi ima mesta tri put vise. Zato je x3 ili petica karavan ili 5 gt po meni dobra zamena za alficu, naravno ko ima da da toliko para.

Ima kolega sa foruma peticu pa neka kaze misljenje, sigurno se vozao u alfe.

Sto se tice automatika jedna od boljih stvari na kolima. Zvuk bengule u sport mode-u kada menja brzine tek u ulasku u crveno sabija. Pogotovu kod vecih kubikaza.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa prostorom na zadnjoj klupi nisam odusevljen na bmw e46 karavanu,za e90 ne znam.Ugodnije sam sedeo u alfi 159 limuzini pozadi.A visok sam blizu 190cm.E sad automatik ili manuelno ,zavisi od osobe do osobe,ja recimo nikada ne bi izabrao autokatika.Sve je to pitanje ko,sta,kako voli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...