Jump to content
FAS Goran
Boris88

Fiat Punto mk.2a SportVan

Recommended Posts

Pozdrav svima,uspesno se predstavih u delu namenjenom za to pa je dosao red da predstavim i svoje "novo" sokocalo :-)

Posle 8 godina vozenja Taunusa iz 77-me malko sam se modernizovao u vidu punta sportinga koji mi se bar za sada dosta dopada (koliko videcemo jos,vozim ga tek nedelju dana). Da ne duzim evo par slicica slikanih na brzaka pa slobodno pisite nesto :-) 

 

IMG_20170531_140735.jpgIMG_20170531_140815.jpgIMG_20170531_140827.jpg

IMG_20170531_164719.jpgIMG_20170531_164733.jpgIMG_20170531_164519.jpgIMG_20170531_164503.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao :) Super je puntic, svidja mi se bela boja....verovatno jer je kao moj. :D

Place za felnama, sad ih bar ima po oglasima da se bira. (Fabricke 15" i odma' drugi auto) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,place on,placem ja ali dok ne sredim sta ima da se sredi na autu nista od drugog tocka :) ( set kvacila je pri kraju,check engine gori zbog navodno lambda sonde i senzora bregaste mada mi nije jasno kako onda pali auto,... jedan homo zglob i tako )

p.s. da li je moguce da imam samo jedan air bag?

p.s.s neka su i celicne 14-ice,bitno da imam sigurnosne matice ahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa onda prvo da se mehanicki dovede u dobro stanje, pa moze estetika. :) Ne verujem da je jedan samo, trebalo bi bar 2. Za vozaca i suvozaca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Puntisa, nadam se da ce lepo da sluzi. Prvo sredi mehaniku pa onda felnice I to je to. A cena komplet kvacila je od 7000din saks I luk. Skoro je drug gledao za svoj auto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzaba,i bela boja mu lepo stoji nema sta. Sredjuj druze prvo mehanicki,kao sto kolege kazu :D Proslo leto sam menjao set kvacila ,korpa ,lamela,druk lezaj ,8400 dinara LuK .. Sada je mozda i jeftinije.. U decembru sam zamenio i lambda sondu Bosch 5500 dinara.. Izbrisi prvo gresku od senzora bregaste,mozda je to skidano nekada pa je od tada prijavio gresku i niko nije izbrisao. Tako da moj ti je savet prvo da je izbrises,pa ako se pojavi opet,onda ces videti sta ti je ciniti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se na slikama bela varijanta nije nesto dopala ali posle par istrosenih i trulih puntica koje sam gledao ovaj mi je bio pravo osvezenje a sto ga vise gledam i ova bela boja mi je sve lepsa :) neka preporuka za pouzdanog majstora da pretrese sve? Vidim Tim vise ne radi.

Gagi gde ima saks za punta 1.2 16v?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstor kod kojeg odrzavam kola to narucuje mislim u Euro autu. Na proslim mojim kolima je bila ta cena. Bravo 1.2 16v. A neko mi rece da je tu ista lamela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje i registrovan jos godinu dana ,sa novom saobracajnom 20 crvendaca tako da do sledece plate ko ziv ko mrtav :) p.s. jos diskovi,plocice i set kvacila pa na red stizu felne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sporting je ali je beli i na celicnim 14-icama pa je skoro kao van :) taunus je dobio novog vlasnika pre nekih cini mi se 9 meseci,kotrlja se po nbg i dalje .

P.s. fabricka je njegova zadnja klupa,ne stizem da poslikam neke lepse slike,trenutno sam u ns,radim jos nekih nedelju,dve ovde a auto je u bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde si bre totti milf hunter-u stari,slusaju li bankarke jos uvek ? :) Vidim imas neko ultra moderno vozilo,jel to znaci da vodis u dacaru hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ce stati ili nece stati pitanje je sad :) u svakom slucaju vise informacija u toku sutrasnjeg dana :)

 

IMG_20170727_022918.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za vas posto niko nista da bekne ali meni se svidja :) a mislio sam da nece :) do duse,presao sam 50-ak km na njima i cudno mi se ponasa na kocenju  i osetno je tromiji auto sa 195/50 15 nego sa 185/55 14,kilavije startuje i gde je nekada bez problema isao cetvrtom sada mora trecom mada je sa druge strane udobniji barem preko lezecih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su mu odlicno legle, oseti se razlika malo u velicini ali je stabilniji. A ovde imas likova koji samo na odgovarajucim temama pisu a druge kao da ne postoje :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i vecina vlasnika punta mk2a i ja imam problem sa intenzitetom kratkih svetala,pokusao sam najbezbolije da resim problem ugradnjom kineskih ksenona medjutim dobio sam samo ovo ispod :( e sad uspeo sam da uhvatim malo vremena i drugara pa smo pre neki dan skinuli branik,izvadili farove i rotirali sociva,rezultat hmmm malo bolje ali nista specijalno ali barem sam dobio malo na intenzitetu snopa po sredini gde mi je najvise falilo.inace najveci dobitak sam ostvario zamenom jedn sijalice u maglenki i sad barem one sijaju za sve pare :)

 

IMG_20170807_203916.jpgIMG_20170822_182505.jpg

IMG_20170822_182514.jpgIMG_20170822_182523.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...