Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 8/16/2017 at 8:37 PM, dellas said:

Auto je pregledan nije nista pomereno sto je najvaznije, sredjivanje krece ovih dana. Osim zamene delova koji su za zamenu, ide ///M branik, H&R opruge -40mm, sva stakla 30 ili 40% zatamnjenja i crni bubrezi. Slike kako budu tekli radovi :)

 

Lepo za cuti a jos lepse za videti kad zavrsis i postavis slike...  :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada nabavljene H&R 29484 Race Spring - malo agresivnija varijanta nego sto sam hteo ali nadam se da ce biti ok, Napred -50mm, Nazad -30mm, to izgleda ovako nekako:

 

IMG_1353.jpg

 

Nabavljen je M-tech 2 branik, po meni najlepsi na e46 pa bi to ovako nekako trebalo da izgleda kad dodju i crni bubrezi

 

IMAG0966_zps31215c11.jpg

 

I jedna sitnica koju sam slucajno nasao na netu, od 10.2002. svi e46 modeli su na radio uredjaju imali ostavljen prikljucak za aux, pa je dovoljno kupiti kabal na aliexpresu i ugraditi aux sto zna da bude korisno.

 

2017_08_20_22_24_04.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ljudi po svetu stavlja crne ''bubrege'', ne znam zašto više BMW fabrički ne pravi tako jer jeste mnogo lepše. :) 

Faktički to je postalo ''must have'' čim počne da se radi stajling na BMW-u. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, pravi BMW fabricke crne bubrege i lepo naplate za njih. :D 

 

Imao sam originalne BMW Performance high gloss bubrege na e46. $120 placene kod ovlascenog dilera. U zadnje godine su poceli da ih guraju na dosta modela, i skoro svaki M model ili M paket dolazi sa performance grilles. Mada, licno mislim da ne ide na svaku boju. 

 

20170204_142035.thumb.jpg.5705e4d327ef38ef1b65ea95cc34bf82.jpg 20170204_142835.thumb.jpg.3b01e769785068f3ad78f36a87214580.jpg

 

Drago mi je da si popravio e46, Dellas. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je konacno sklopljen, treba da se stave i zadnje opruge i cekam ccrne bubrege sa kojim ce prednji kraj biti upotpunjen. Promenjeni su i znakovi, nebo takodje ceka svoj red, kupljeno je drugo. Vise slika kad stignu bubrezi :)

IMG-20170905-_WA0002.jpg

IMG-20170905-_WA0004.jpg

IMG-20170905-_WA0005.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko, da te pitam ovde, pošto je tema aktuelna. Šta se dešava sa tvojm E34 520i karavanom? Da li je kod tebe, jel živ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imenjace ne bih znao, ja sam ga prodao jednom momku u Pozegu, on je vozio nekih godinu dana i prodao u Valjevo jedno vreme je bio u oglasima kod tog u Valjevu od 1700-2000eur i vise ga nema, verovatno je otisao dalje pa se ne prodaje. Jako dobar primerak je bio, jedina mana sto nije imao klimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem u maskici, problem je u braniku, odnosno u sini branika, jer se uz ove branike ne dobija sina. Moja stara je dobila malu deformaciju, a aluminijumska je i nemoguce je lepo ispraviti pa ne "nateze" lepo branik na gore u ovom delu ispod desnog fara. To je jako tesko vidljivo ovako, ali ko jednom vidi on moze da primeti on vidi :) Niko ne prodaje sinu posebno, kompletan branik je 150eur da kupujem to zbog sine ne isplati se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li se sta nadodati na sinu kako bi tjerala branik na gore? Jer ovako bas iskopa oci...kad jednom vidis tesko je skinuti oci :-)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa to, kad jednom vidis :) Mada samo iz ovog prednjeg donjeg ugla mozes lepo da vidis, uzivo niko nije video da mu nisam pokazao... Ne bih nista budzio, ako iskoci negde samo sina uzeo bih pa bih je zamenio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem nisam primetio ni uzivo ni na jednoj slici do sad , ali sad vidim na koju sliku mislis. Sasvim normalno za auto star 15 god...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...