Jump to content
FAS Goran
Punto mk2 JTD LE

Peugeot 406 coupe pininfarina LE

Recommended Posts

Peugeot je 2001 2.0 16v 100kw .Uvezen pre tri godine iz CH. u odlicnom stanju sa jako dobrim paketom opreme .

Vlasnik sam nepuna dva dana tako da ne mogu bas puno reci o autu ali prvi utisci su veoma pozitivni pre svega udobnost sedista kao i samog automobila .

 

001.jpg002.jpg003.jpg

004.jpg005.jpg006.jpg

008.jpg009.jpg010.jpg012.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

veoma lep i redak auto kod nas!

srećna kupovina i da ga maziš i paziš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke od srca, prelep je.   :wub:

 

Ja bi odmah da krenem sa konstruktivnim predlozima, mada je to subjektivno i skroz je na tebi šta ćeš i kako ćeš... Felne bi menjao pod hitno, ove mogu da ti ostanu za zimski set. Hrom okvire tablica odmah skini pošto auto nema ništa hromirano/niklovano već crne detalje (lajsne, retrovizore, maska...) i tu kurton navlaku volana eliminiši. Auto je inače neverovatno dobar na slikama!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/30/2017 at 5:25 AM, beli_Punto said:
Čestitam na novom autu i na osvojenom drugom mestu u fudbalu default_biggrin.png
 
Znači za ova dva dana si zadovoljan i dobro te služi? 


Hvala na svim čestitkama, čestitam i ja tebi. A sto se tice auta rekao sam da ne mogu bas puno reći o autu jel je tu tek evo treći dan ali da je udoban....

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se veoma sviđa dizajn... još da je "pilarless coupe" bio bi savršen (bez onog središnjeg stuba iza vrata).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ja sam vozio punta ali vozio sam se u dosta drugih automobila i mogu ti reci da je udobniji ne samo od punta vec i od mnogih drugih .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj 406 Coupe ima prekrasnu liniju koja nikad neće nikad izići iz mode! Kakvu lijepu felgu, malo ga spustiti i to je to... Inače, usporedite bočnu liniju s Ferrarijem 456 i pogledajte sličnosti.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanvremenski dizajn, prelep auto spolja. Enterijer su vec stigle godine, ali lepo stanje reklo bi se... da te lepo sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala .Enterijer na ovim slikama zbog jakog sunca izgleda malo izbledelo .Uzivo je malo tamniji i lepse izgleda , jedino sto se na vozacevim i suvozacevim vratima malo odvojilo platno po sredini inace sedista su cvrsta , odlicna , udobna a zadnja su prave fotelje .Nebo stubovi kao da je sad izaso iz fabrike .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, DiscoVolante said:

Taj 406 Coupe ima prekrasnu liniju koja nikad neće nikad izići iz mode!

 

9 hours ago, dellas said:

Vanvremenski dizajn, prelep auto spolja.

 

Delim misljenje sa kolegama, i posle toliko godina deluje elegantno, odmereno i diskretno sportski.

Za razliku od pojedinih novih modela (ugriscu se za jezik na vreme :D), koji za moj ukus vise lice na cirkus na tockovima.

Da te dobro sluzi i da ga vozis sa uzivanjem ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po podacima sa cars date od 6.5 - 11.5 prosecna 8.3 .

Po intrnet forumima i raznim internet stranama nasao sam neke podatke gde se svi manje vise slazu od 11-13 l grad .

Ja sam tek uzeo auto tako da ti iz licnog iskusva jos ne mogu reci ali bih bio zadovoljan da bude recimo 12 l.

Jedino sto znam je cena velikog servisa je 27000 din malog 6000. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/31/2017 at 10:44 PM, DiscoVolante said:
Taj 406 Coupe ima prekrasnu liniju koja nikad neće nikad izići iz mode! Kakvu lijepu felgu, malo ga spustiti i to je to... Inače, usporedite bočnu liniju s Ferrarijem 456 i pogledajte sličnosti.


Koji god auto da je radio Pininfarina, to je licilo na Ferrari-a :D
Evo ti primer i FIAT Coupe :)
Na neki nacin i podseca na ovaj Peugeot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu se s tim složiti nikako, Fiat ima puno agresivniji i ćoškastiji dizajn pun pregiba, dok Peugeot ima baš čiste i elegantne linije. Inače, Fiata je dizajnirao Bangle, kasnije omražen dizajn nekih BMWovih modela (E65, E60). Fiat je isto jedan od budućih klasika koji se prekrasno vozi, kromirani čep rezervara i instrument tabla u boji automobila su samo neki od detalja koji taj auto izdvajaju iz mase, i plus što se prekrasno vozi u jačim izvedbama.

 

Evo slike koja najbolje pokazuje sličnosti...

456406copy.jpg

 

 

Edited by DiscoVolante

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje FIAT Coupe vise lici na ovog Ferarija nego Peugeot :D
Licno, ne zna sta je u pitanju ali podseca me malo.
Mada po meni, FIAT Coupe mi je jedan od najlepsih automobila svih vremena. Pogotovo ona verzija sa dubljim branicima. Peugeot jeste malo elegantniji, nema tako agresivnu liniju, ali nekako mi imaju slicnosti..

 

zza11400.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček', ček', a šta beše tema ovde?!

 

Heb'o vas Ferrari Coupe, ovaj primerak Pug-a je stvarno besprekoran na slikama pa daj njega da gledamo...

 

Inače, ovo mi je uncanny  :shock:

12 hours ago, DiscoVolante said:

Evo slike koja najbolje pokazuje sličnosti...

456406copy.jpg

 

Eto, i ja sam morao da spomenem 406 i 456    :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...