Jump to content
FAS Goran
simpson_H

Lancia Nuova Delta ili Alfa Romeo 159?

Recommended Posts

4 hours ago, andreja.micovic said:

Ova druga je u Boleču kod Vlade što je držao ranije auto otpad Vlada&Mirko za Alfe u Boleču a sad u Leštanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prvo da se veceras odgleda Zvezda pa sutra u nove pobede.default_laugh.png

Samo da znas rts nas nece prenositi :D
Mozda bude na yt neki lajv.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da RTS ce da prenosi Mladost iz Lucana, jebes mi sve prestacu da placam i ovu sadasnju bednu pretplatu pa neka me hapse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto takav stav, igra se fudbal i van crveno belih :) 

 

Npr secas li se pre par godina kada su drugi crveno beli igrali protiv ajaxa na marakani (Borac cacak), a vi ste ispali od nekih slepaca pre toga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno se igra fudbal i van Zvezde ali ne zameri, ne pratim ga pa samim tim i ne pamtim:lol::lol:

Mislim pratim samo velikane Real, Barca, MUTD, Liverpool, Inter, Milan, Zvezda,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja se malo salim na racun toga sto je borac morao da dovodi evropske klubove na marakanu, inace ako cemo realno taj fudbal sto igra i zvezda je "fudbal"

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Joker said:

Saće i reno 4 da se spomene :lol:

Vidim lepo se drustvo skupilo, sve moj do ...   :)

Tematika se poznaje, Reno 4 najbolje upija neravnine od bulje i dobro vrsi povratni trzaj pri natezanju.  :)

@ simpsone

Ma ja sam ti internacionalan, samo jos francuza nemam u kuci. Ima nemaca, italijana, japanaca ...

A i ti digao pola nacije kada kupujes taljige. Dosla informacija do Beruskonija pa mu se tresu gace da ne obruka naciju kod tebe. Kaze da posledice mogu biti nesagledive. :)

Uzmi bre prvu kantu na koju naletis, sve ti to ista sr...  i stedi zivce. Ja moju uzeo u svici na aukciji onako usput, bilo povoljno i zadrzao je, lepo se pokazala, a koliko vozim i nju ne zasluzujem. Ove godine sam vise presao biciklom nego kolima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamolio bih (a i pravilo je foruma) da se uz link oglasa ostavi i PrintScreen oglasa.

Kada sutra oglas bude obrisan, neaktivan ili mozda ponovo postavljen sa drugim linkom, pojma necemo imati o cemu se pricalo.

A sigurno ce diskusija koristiti ubuduce zainteresovanima.

tt.thumb.jpg.479b68c93012a1a37c9bfaab6d36bddb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice ovaj topic moze da se brise :D

 

A moze i da ostane jer se iz svakog topica procita ponesto pametno.

Sve u svemu pazario sam ono sto je bilo u potajnim planovima od pocetka, resih da teram inat i sebi i drugima te uzeh 1.6.  I to uzeh onako kako obicno i kupim auto, sa alalom bez mehanicara, kontrola, gledanja u sitna crevca. Nasao sam se sa Deltom isto kao sa Mareom pre 11 godina, seo unutra namestio polozaj, probao, pruzio ruku i izbrojao pare. Naravno da ne bude bas sve idealno, ne radi mi tempomat pa cu se malo pozabaviti ovih dana sa tim. Sve ostalo radi bez greske cak i blue&me (pu pu da ne ureknem) i jedino sto mi se nije svidelo sto je dosla sa odlicnim gumama ali zimskim te me odmah pored velikog servisa ceka trosak i za gume.

Vise detalja o autu i mojim utiscima sa downgrade kubikaze koju vozim dobrih 30 godina, ovih dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratio sam temu od pocetka i bas mi je drago da si zavrsio sa Deltom.

Jedva cekam da cujem utiske, ali iskrene :), posto sam poceo da merkam Delte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, simpson_H said:

Sto se mene tice ovaj topic moze da se brise :D

A moze i da ostane jer se iz svakog topica procita ponesto pametno.

Naravno da ce ostati otvorena za dalje diskusije i pitanja, ni jedna od tehnickih tema na forumu ne postoji zbog bilo koga od nas pojedinacno.

Neka je sa srecom masina, u zdravlju da je vozis ;) . Ako te ne bude mrzelo, posle nekog vremena dopisi licne utiske o kombinaciji te sasije i motora, sigurno ce zainteresovanima biti od koristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da hocu, buduci da je ovo forum na kom cu i dalje rado da boravim. Mislio sam vec da napisem utiske ali bih sacekao jos neki dan obzirom da sam tek nepunih 500km presao. Sacekacu majstora da zavrsi odmor pa da uradim veliki servis i posle toga pisem utiske. Bice zanimljivo jer cu gledati da sto objektivnije napisem  oko ovog downgrade kubikaze uz povecanje tezine ali u savremenoj koncepciji motora. Vec imam gomilu zapazanja i samo sto sada mogu da kazem je da je auto DRUGACIJI od onoga na sta sam navikao:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mali update, tempomat napravljen da radi bez greske. Problem je bio u prekidacu kvacila kom se polomio kontakt unutra. Zamenjeno u firmi Tempomat-Srbija na Ledinama, sve kostalo 10e i bilo zavrseno za 10minuta. Sjajan covek, sve preporuke ako neko ikada bude imao problema sa tempomatom neka ga cima slobodno. Trenutno sam u ispitivanju realne potrosnje, gorivo sipano do cepa pa da vidimo laze li i koliko board. Inace sam u velikoj dilemi sta da radim za gume, da teram ove i preko zime i sigurno ih sjebem nacisto pa na prolece da uzmem nove letnje pa na zimu nove zimske.? Ili da sad kupim neke letnje polovnjake... Nemam pojma bas iscrpljujuce finansijski. Kapiram da su veliki i mali servis tipa 300-350e. Uhhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...