Jump to content
FAS Goran
simpson_H

Lancia Nuova Delta ili Alfa Romeo 159?

Recommended Posts

On 6/19/2017 at 9:40 PM, Ticma said:

Nije Alfa bas za svakoga. Ja sam bio svestan sta kupujem i svaki put kad sednem za volan imam taj ludi osmeh na licu emoji23.png

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/19/2017 at 10:32 PM, MS PK said:
Gde pored mrtve Lancije sad iskopa i pokojnog Saab-a?


Nemam ja taj problem uopste niti brinem za delove. Njih ce uvek biti. Ali Saab ce da vaskrsne pre ili kasnije. Evo citam najavljuje se 5 novih modela za 2018.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, simpson_H said:

...Pu majku mu bas sam se smorio.

 

Nemoj da si se smorio, sam Bog vodi računa o tebi i šalje te kod Marka da kupiš pravi auto sa kojim ćeš biti prezadovoljan kao sa prethodnim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kako mi se čini svaka kupovina biće kukanje za Mareom :D

 

Vidi sa Markom za Deltu, verovatno je najbolja na oglasima. Najčistija i najpodmazanija sigurno jeste. A imaš i celu temu šta gde kako. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

-> Ne prodaj Mareu :D 

 

To novije samo se kvari, slabo vuče, ima viška delova, šrafova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opet bi uzeo Markovu, koliko god ti se cinila skuplja.Em ovde dodaj v.servis, em dodaj gume i dolazis na Markovu gde toga nemas a pritom auto proveren.Ako ke zarad par didzabiza po meni se ne isplati
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, andreja.micovic said:

Maštam o ovoj poltrona frau, jao, imaću te jednog dana :)

 

Koliko Marko ceni svoju, pitam bezveze, čisto kao poređenje? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam sad pogledao njihovu kompletnu ponudu, imaju automobile sa odličnim paketima opreme a cene su tu negde prosek. 

npr na ovoj slici mi se čini da je udareno krilo/branik... nekako mi far ne stoji kako treba tj položaj krila, fara, haube, branika...

 

zza300.jpg

 

I meni je čudno da je Bose izostao pored svega ovoga... Nešto mi miriše na pakovano :) 

 

zza301.jpgzza302.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast kad vidite to preko objektiva koji svaku sliku iskrivi na svoj nacin. Ja to nema sanse da primetim sa slike a uzivo vec druga prica.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na drugoj slici odozgore se zaista cini da ima razlike u boji,i izgleda da je lose upasovana. Sad gledao covek koji je limar,ja mu pokazao. Ali mozda i slika krivi...generalno van toga super izgleda. Mozda je samo ugao fotografisanja takav.

Uzivo druga prica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/21/2017 at 6:07 PM, simpson_H said:

Svaka cast kad vidite to preko objektiva koji svaku sliku iskrivi na svoj nacin. Ja to nema sanse da primetim sa slike a uzivo vec druga prica.

 

zza301.jpg.a122b3ca6ea0ec6b44cb09ce9f2b0963.jpg

 

Vidiš kako je nejednak zazor, čak izgleda kao i da nisu u ravni branik i krilo, tj. da malo štrče jedno od drugoga...plus razlika u boji koju su ljudi pomenuli. Mada, sve više i potpuno novih automobila ima razliku u nijansi između branika i ostatka kola. Obrazloženje je da se ista boja drugačije ''primi'' na plastiku i lim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, to je uvek obrazlozenje onog matorog :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada sam pazario klincu Clio 2005 1.2 75hp u izvanrednom stanju. Juce ceo dan frka oko toga i na kraju na pola puta od Panceva do BG pukne mi kociona cev na Marei i vozih pola dana bez imalo kocnice po sred Beograda (rucna odavno ne radi) :lol:

 

Nista, ja sam spreman da pazarim auto samo cekam da me nesto zagolica. 159 je definitivno otpala varijanta tako da ih vise i ne gledam. Da sam 20 godina mladji verovatno bih sve sadasnje mane gledao kao prednost, ovako ne mogu da se zlopatim po gradu sa njom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupi deltu jbt. Pričao sam baš sa vlasnikom jedne predivne 1.9 twin turbo, auto je 2012 ili 2013, lično je dovezao iz Švabije. Pre toga je imao 2.0mjet, kaže ne mogu da se porede. Inače ranije je vozio neke OOOO A4, A6, BMW kojekakve, ali je u poslednjih 5 godina na deltama, i oduševljen je. Ima jedno 55 godina, nije balavac. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, marko.jovanovic said:

Kupi deltu jbt. Pričao sam baš sa vlasnikom jedne predivne 1.9 twin turbo, auto je 2012 ili 2013, lično je dovezao iz Švabije. Pre toga je imao 2.0mjet, kaže ne mogu da se porede. Inače ranije je vozio neke OOOO A4, A6, BMW kojekakve, ali je u poslednjih 5 godina na deltama, i oduševljen je. Ima jedno 55 godina, nije balavac. 

Znas kako, sto sam stariji to vise tezim ka jednostavnosti. Pola nasih majstora ne ume da izadje na kraj sa jednom turbinom a kamoli sa dve:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooj ja bih se izmakao od Fiata kao auta sem za motor. Zato i gledam Deltu, Saab i slicno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...