Jump to content
FAS Goran
Markobgd

P: Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Kao što naslov teme kaže a potpuno neočekivano moja Delta ide na prodaju. Za sada samo na forumu a u dogledno vreme i na PA. 
Razlog prodaje je isključivo radi kupovine nečeg malo ozbiljnijeg i nikakav drugi...
Auto je dobro poznat na forumu, moja malenkost i način odžavanja takođe tako da ne bih širio priču te ću samo navesti u kratkim crtama šta je rađeno na istom. 

Uglavnom se sve može pročitati i videti u slici na temi ali kako ima mnoooogo off-a možda je bolje ovako.
 


Elem, auto uzet sa 97000km i u mom vlasništvu od aprila 2013. 
Trenutna kilometraža je oko 154500km. Održavanje redovno i sa najboljim delovima iz ponude. Na autu sređeno bukvalno sve što se tiče mehanike. 
Pored malih servisa koji su od prvog dana rađeni isključivo sa Seleniom WRPE 5w30 i Ufi i njema sličnim po kvalitetu filterima na autu je urađeno i sledeće:
- zamenjena šoferka iz originala (naručena u Bogunoviću) Saint Gobain 
- veliki servis sa original delovima (kupljeno u Stojanovu) 115300km
- zamenjeno ulje u menjaču (Tutela car matix)
- original remenica alternatora (INA) 130000km
- skidan i čišćen usis komplet 131500km
- zamenjena gumica na spoju uljne pumpe i lule sa sitom u karteru (specifičan problem kod 2.0motora) 133250km
- zamenjen hidro druk ležaj u menjaču (preventivno) kao i semering radilice 134500km
- zamenjene komplet kočnice (Ate), diskovi napred i nazad i pločice napred i nazad 142900km
- Zamenjen sve potrebno na prednjem trapu (viljuške i stabilizatori) i urađena reglaža (preko nekoliko puta) 151700km
Za sve delove i radove imam račune kao i foto dokumentaciju :D 
 
Na autu sve funkcioniše besprekorno. Sa DPF-om nema nikakvih problema i isti iz tog razloga nije diran i obzirom kako se ponaša siguran sam da još duuuuuuugo neće praviti nikakve probleme. 
Potrošnja po gradu oko 7l/100km, na otvorenom oko 5l/100km a mešovitom vožnjom je uglavnom prosek oko 6~6,5l/100km
Uz auto idu dva kompleta aluminijumakih točkova sa fantastičnim zimskim gumama (Michelin i Bridgestone) i  novim letnjim gumama GY F1 Asimetric plaćenim 400e prošle godine. Oba kompleta su 225/45/17 i uz njih idu i sigurnosni šrafovi.
 
Auto poseduje Platino paket opreme što podrazumeva:
- električne podizače prozora napred i nazad (automatski su i zadnji) 
- fabričko Bose ozvučenje sa pojačalom i wuferom
- panorama krov koji besprekorno funkcioniše
- LED dnevna svetla
- parking senzore nazad
- Blue&me sa USB priključkom
- komande na volanu
- sedišta podesiva po visini (vozačevo i suvozačevo)
- volan podesiv po visini i dubini
- sedišta u kombinaciji koža-alkantara
- zadnju klupu sa kliznom osnovom kao i sa podesivim nagibom naslona
- dvozonsku klimu koja besprekorno funkcioniše (svi motorići i klapne ispravne)
- xenon svetla (lično ugrađena u fabričke projektore)
- frižider za flašu ispod naslona za ruku
- elektro podesive grejane retrovizore sa funkciom sklapanja
- ESP, ASR, Hill holder....
- pušački paket (mada u autu nikada nije zapaljena cigareta)

 

Verovatno sam nešto zaboravio....
Uz auto idu i tri ključa i code kartica.
 
Do malog servisa ima još 7000+ km i pored toga jedini ulaganje koje ja znam da će trebati na zimu (ako se auto ne bude vozio svaki dan) to je akumulator. Na ovim debelim minusima prošle zime je aku pravio problem kada se auto nije vozio po par dana inače nije bilo problema...
 
Cena za auto je 8.950e i recimo da je fiksna tj moguća je minimalna korekcija tipa "za protiv uroka" :D 

Prvenstveno što auto prodajem iz "hira" da se tako izrazim jer imam mogućnost da preplatim jedan fantastičan primerak (budući auto) a smatram da dobar primerak sa odličnim održavanjem i svime što uz njega ide i vredi neki euro više od proseka. 
Nekolicina kolega sa foruma je gledala Delte uživo koje su po oglasima u zadnje vreme i ja zajedno sa njima tako da imam sliku šta se nudi i za koje novce. (ako hoće mogu da potvrde)
Budući auto mi je na čekanju kod poznanika pa se ne žurim....
Ako je neko baš zainteresovan za auto sa jednim setom točkova može se uraditi neka korekcija ozbiljnija ali smatram da je bezveze ne uzeti oba seta sa ovakvim gumama...
Kontakt telefon 064/2007075


Sat_(16)21.thumb.jpg.ac67972b4fcbedf5bfed7ad77ba973b5.jpgSat_(15)21.thumb.jpg.960d4a20ab049620f539c399142b2189.jpgSat_(14)21.thumb.jpg.b5d96b37142e28f5201c6a07617d3889.jpg

Sat_(13)21.thumb.jpg.fe716c16cbd62b831847fb3cd62a8799.jpgSat_(12)21.thumb.jpg.1cb099f867c9c614b131403563952efc.jpgSat_(11)21.thumb.jpg.48d29db26f90895b6770eedd4ff4da77.jpgSat_(10)21.thumb.jpg.512711f191b9179a9f12e0645249d315.jpg

Sat_(6)21.thumb.jpg.7333b09aa5e9c16ce4e6d56ab19161f2.jpgSat_(4)21.thumb.jpg.9d081cfc80937d386ced1304f78bb7bc.jpgSat_(2)21.thumb.jpg.ac6b986ee1c313d7f32d55994e1001f5.jpgSat_(1)21.thumb.jpg.edcd43f0a269404b7189073078d1f75f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MarkobgdUf imam odmah 50e da me sačekaš malo za onih 8900e.:D

Šala ali da sam u kupovini auta odma bih kaparisao na neviđeno:D

Srećno s'prodajom mada nesumnjam da će dugo da se prodaje, ovo je fantastičan auto odlično održavan(nekad možda i više nego što treba:D) tako da ko traži pravi primerak eve ga:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strašno dobar auto. Tamo na temi je uklonjen dokaz da je duži od A4, ali verujem da jeste. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimam 8500 e u kešu, sad bih ti uplatio na račun. :respect:

 

Želim ti brzu i uspešnu prodaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da potvrdim za ono gledaje drugih. Markova vredi svaku paru. Dobro, jedina zamerka je što je diZlo, ali šta sada. Niko nije savršen. Srećna prodaja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Dezurni said:

Samo da potvrdim za ono gledaje drugih. Markova vredi svaku paru. Dobro, jedina zamerka je što je diZlo, ali šta sada. Niko nije savršen. Srećna prodaja ;)

 

Da nije dizela, od čega bi živeo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, beli_Punto said:

 

Da nije dizela, od čega bi živeo :D

 

Slažem se. Ali i dalje ne moram da ih volim :D

 

U duhu off teme, @beli_Punto @tottičestitam na duploj kruni. Na terenu ste pokazali da ste bolji, a to se jedino računa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma katastrofa. Nisu čistili atmosfersku kanalizaciju sto godina, pa napravilo haos. Još koja kiša i postajemo mala Venecija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...