Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Mica bi trazio da njemu doplate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/18/2019 at 10:20 AM, Buvac030 said:

2008

2008 godiste ,s tim sto ima mala ostecenja enterijera( naslon za ruku oguljen, volan,)  I na haubi pored znaka ima kao da je neko necim ostrim pritisnuo i napravio ulubljenje malo, i zadnja desta vrata su malo grindana ( ogrebama) ?

 

On 4/18/2019 at 10:25 AM, Buvac030 said:

2008 godiste ,s tim sto ima mala ostecenja enterijera( naslon za ruku oguljen, volan,)  I na haubi pored znaka ima kao da je neko necim ostrim pritisnuo i napravio ulubljenje malo, i zadnja desta vrata su malo grindana ( ogrebama) ?

E da i ja imam trenutno problen sa klimom . hladi ali ne ukljucuje ventilator da rastereti sistem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo teska kombinacija da se odradi da bi oboje bili zadovoljni. On tebi mora da trazi dobru doplatu da bi kasnije imao lufta da proda tvoj auto a tebi se ne daju neke pare jer im je verovatno cena na trzistu priblizna

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/18/2019 at 1:40 PM, MS PK said:

Mnogo teska kombinacija da se odradi da bi oboje bili zadovoljni. On tebi mora da trazi dobru doplatu da bi kasnije imao lufta da proda tvoj auto a tebi se ne daju neke pare jer im je verovatno cena na trzistu priblizna

Ovako na nevidjeno tu smo oko 600e. S tim da on ima manja ostecenja na limariji i unutrasnjosti. Treba mu auto za zenu sa troja vrata( kaze on) a meni prosirenje i veci auto sa 5 vrata karavan. Menjao menjac klapne na glavi , korpu lamelu i nova turbina. Danas mu stizu viljuske prednje valjda ,nemam pojma. Radio u Alfinom servisu u BG sedam godina i zbog toga mu treba manji auto. Ja  sam svestan da je veca klasa auta i da treba da doplatim svakako jel mislim da vredi.  U subotu smo u jagodini na pola puta da se vidimo i odlucimo. Moj je godinu dana registrovan a njegov jos koji mesec itd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...