Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nema greske, brojevi su do 6 . Samo jos da saznam koji. Na svim sajtovima kojim sam gledao  za ovaj model radija nema nikakve naznake da postoji. Stra me vata, mada mi Pedja iz indjije rece da ce da nadje u ponedeljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto ne ofarba i ove plasticne razdelnike izmedju dugmica??

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/1/2017 at 2:37 PM, lufti said:

Pa sto ne ofarba i ove plasticne razdelnike izmedju dugmica??

 

Nestala mi farba :huh:. Mrzelo me.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 27.6.2017. at 5:38 PM, Buvac030 said:

radio vracen u Indjiju, na dekodiranje. Nesto me nece ove nedelje....

I posto nije mogo pedja da ga dekodira , ostao sam na ne- fabricki radio koji moram da teglim i dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi interesantno da se na gumama ofarba ime proizvodjaca u belu boju, tipa dunlop ili bridgestone, mislim da bi izgledalo sjajno na crne felne i crvenu karoseriju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako mi deluje odbojno da se stavlja abarth znak na automobil koji nije abarth...mada stvar ukusa, vidim da se dosta ljudi odlucuje za te abarth stickere. Po meni, to ima smisla ako bi se ceo auto radio kao abarth, sto se estetike tice, a nije lose i sto se motorizacije tice
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se toga tice u pravu si, ali  njemu samo malo fali da bude abarth.  

A koj ce  da se maje sad sve da napravi kao abarth. Poso je to. onda radim fiat stickere sve kombinacija crveno-crno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/2/2018 at 9:24 PM, Buvac030 said:
Da ga osvezimo, 
Radim malko, posle  tamnim svetla.  Ako neko ima neku ideju i predlog slobodno neka kaze. Hvala.

IMG_20180118_131858511.thumb.jpg.f7cc783d8bc23b0beb47084258ef5f1c.jpgIMG_20180118_131907215.thumb.jpg.ea9aaa254c32c649d031d56eb869ab68.jpg

Cime si ih farbao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plastidip sprejem.

 

On 2/3/2018 at 12:28 PM, Pluto said:

Pozz, koja je veličina felnica? I cena?

17" te su bile na fiatu kad sam ga kupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motip 2 komada u pakovanju dovoljno za   sve 4 felne, i ostaje jos . prvu sam presao 8 puta ostale po 5 puta i ostalo mi jos spreja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/29/2017 at 7:40 AM, PuntoAbart said:

I jedno i drugo su za komande na volanu za fabrički Blaumpukt.

Kako se povezujeee!?

Ne rade mi komande na volanu jel nema kable do njih

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 28.5.2017. at 10:12 PM, Buvac030 said:

I ovaj konektor stoji nepovezan, zasta on sluzi?

 

DSC_0074[1].JPG

E da kupio sam blaupunkt mp3 ali ne rade komande na volanu i nije povezan sa blue&me ,pa me zanima kako da povezem to ,da li zna neko ili nekog ko to radi? Od tri konektora samo mi je zuti povezan,.

 

On 1.6.2017. at 4:40 PM, Zvezdo said:

žuti je aux in dakle blueme.

Kako da znam da to radi ili ima neka fora, kaad zovem sa telefona ne cujem zvuk a osoba koju zovem me cuje.?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na žalost taj blueme uglavnom ne radi i nisam čuo da ga je itko popravio (što me čudi)  a mislim  da bi se trebalo poigrati sa dijagnostikom pa aktivirati taj radio jer komande ne rade?

Koja je priča uopšte? Jeli auto uopšte imao original radio i sve to?

Ako je imao onda bi to sve trebalo da radi a kažeš komande na volanu ne rade...

Ukucao si kod za radio pošto je to drugi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, radio radi i cd radi, imam zuti konektor pozadi sa slike koji je povezan , ne znam sa cime. Imam 2 usb-a u pretincu na jednom obelezen kao windows mobile a na drugom na pise nista. Kada ubacim flesku sa muzikom na displeju izmedju satova idu pesme i naj normalnije komande na volanu rade ali nema zvuka niti povezanosti sa cd playerom.???????

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/3/2018 at 1:15 AM, lufti said:

Nekako mi deluje odbojno da se stavlja abarth znak na automobil koji nije abarth...mada stvar ukusa, vidim da se dosta ljudi odlucuje za te abarth stickere. Po meni, to ima smisla ako bi se ceo auto radio kao abarth, sto se estetike tice, a nije lose i sto se motorizacije ticeemoji16.png

Ovako nekako ;)

 

IMG_20180502_160537.jpgIMG_20180422_195307.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da i kada povezem telefon sa blue&me  sve na volanu radi perfektno , biranje brojeva podesavanja poziv SVE. ali sa cd-om nikako se ne druzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...