Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo i ja konacno da se pohvalim mojim autom:

 

1.4 T-JET 88KW, Od opreme ima svasta, ali nema tempomat i alarm. Proizveden 2007 prva reg 2008. Prezadovoljan sam autom , iako ga imam tek 7 dana.

 Auto je kupljen u Nisu u auto company Mitic od gazde licno.

 

DSC_0003.JPG

DSC_0004.JPGDSC_0005.JPG

DSC_0006.JPGDSC_0007.JPGDSC_0008.JPG

DSC_0009.JPGDSC_0010.JPGDSC_0011.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tabla od 06.2007.+, a plavi znak je isao do juna 2007. Uz to volan i rucica menjaca je presvucena, ali ok je uradjeno.

Izduv nesto bzvz stoji :huh:

 

Al sam kriticar :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da je bio udaran od nazad pa da je izduv malo pobegao. Na zadnjoj slici izgleda kao da se guli farba tu dole izmedju maglenke i rikverc svetla.

Tabla sport stari tip - novi tip:

 

IMG_20170416_160855.thumb.jpg.6b07fa308d84ce0eb9ed05d8f31d21d0.jpg18601276_10211688323902628_1819500148_n.thumb.jpg.bfc40dfd7fa5a3f194333007730c0333.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je unutrasnjost crno narandzasta, sa narandzastim  koncem u na volanu ( nekad je bio u boji i na rucici menjaca verovatno, sad je sive bije) ali nije toliki kontrast u boji

 

Ne svidja mi se radio, nabavi mu fabricki i dodaj microlink, imaces i lepu tablu i muziku sa usb ;)

 

Nego, crveni Grande i sporting oprema je odlicna kombinacija :)

Sigurno turbo vuce opasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus prednji branik drugacije nijanse od ostatka auta.:rolleyes:

Nezahvalna izjava od mene jer sam ja nudio svoj GP  ali kod mene nema tih nepodudarnosti.

U svakom slucaju mogu da ti pozelim da te sluzi i da se navozas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ste navalili ... malo je bezveze. Autic je bombona i ne obaziri se sto je tu i tamo po nesto farbano, bitno je samo da auto nije imao neku vecu havariju i da je odrzavan. I sto rece mickeyS, obavezno umesto ovog tunning styling playera stavi fabriku
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jal il sam corav ili slike nesto nisu kako treba, ne razlikujem ja nijanse , meni je na prvi pogled bio  UAOO!!! A sto se tice radia , de da ga nadjem?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i to da vas pitam cemu sluzi onaj USB u kaseti? NIsam nista povezivao ,strah me da ne zabaguje nesto?

 

40 minutes ago, Buvac030 said:

Ljudi jal il sam corav ili slike nesto nisu kako treba, ne razlikujem ja nijanse , meni je na prvi pogled bio  UAOO!!! A sto se tice radia , de da ga nadjem???

 

http://www.kupujemprodajem.com/Fiat-Grande-Punto-Farbricki-Radio-CD-26435606-oglas.htm?filter_id=125042156

JEL to TO???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste samo vidi da naidje u oglasima isti ovaj samo da je mp3. Ili moze i ovaj ali onda uzmi i microlink emulator uz ovaj player. Ja isto ne vidim razlike u nijansi al reko kad su drugi videli, da se ne mesam :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mi nije jasno kako neko moze na osnovu ovih slika koje i nisu nekog kvaliteta da kaze e nijansa je drugacija udaran je.
Mogli bi da zadrzite to za sebe, jer preko slika nije bas merodavno utvrdjivanje, plus samo jedna osoba to vidi a ostalih 5 ne vide..
Lep autic, dobra kupovina.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bre ljudi, jaka stvar ofarban branik...
Kakve veze ima, može da se desi i da ih tri puta godišnje farbaš

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na osnovu slika se ništa ne može tvrditi.

auto je bombona sa fantastičnim motorom.

Oglase u ruke i ubaciš fabrički blaupunkt mp3 i ako hoćeš tempomat i nemaš više šta da radiš na autu!

a što se farbanja branika tiče drugar to radi 2- 4 puta godišnje! Mala nova ogrebotina koju samo on vidi i odmah farbanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasta je onaj USB u kaseti? Jel to samo sluzi za microlink ili moze direktno preko njega da se slusa muzika sa fleske? I da li treba mp3 ili moze i audio da bi se koristio microlink ili fleska???

 

HVALA SVIMA NA KOMENTARIMA ,POHVALAMA I ONIM LOSIM UKAZIMA.!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj usb ulaz je od blue@me sistema koji je u stvari windows u kolima... Sluzi i za pustanje muzike sa fles memorije, ali nisam siguran da li mora i fabricki radio koji to podrzava da bude prisutan.. ima dva ulaza za usb, jedan je za muziku valjda, a za drugi ne znam.. nisam imao kontakt sa blue@me sistemom, al moze sigurno da se progugla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/24/2017 at 11:35 PM, cane said:

Al ste navalili ... malo je bezveze. Autic je bombona i ne obaziri se sto je tu i tamo po nesto farbano, bitno je samo da auto nije imao neku vecu havariju i da je odrzavan. I sto rece mickeyS, obavezno umesto ovog tunning styling playera stavi fabriku

 

a jel je bitno da li  da stavim mp3 ili audio ,koja je razlika ako moze to sve preko fleske da se slusa muzika na onim USB -ima ??? Razlika u ceni je 20 eura

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ces uzimati microlink onda je i audio player ok, a ako neces onda bar da imas mp3 player, lakse je jer 1 audio cd ima 80 min muzike a 1 mp3 cd ima u proseku preko 500 min muzike. Ali opet, ako vec uzimas microlink usb onda ti i nije bitno da li ces audio ili mp3. Slikaj taj usb sto imas u kaseti da vidimo sta je to konkretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 2 komada. Kad ubacim flesku sa muzikom pojavljuju mi se pesme na displeju na bordu i menjam ih preko komandi na volanu samo se zvuk ne cuje, oba USB-a rade tako. Ja mislim da je to zato sto nemam fabricki radio?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam ja komande na volanu za blue&me, zato sam i pretportavio da je to to

 

Kupi fabricki radio, ili bar probaj pre kupovine da vidis jel to sve radi kako treba, mozda bude sve super :)

Ostaje pitanje zasto je neko stavljao nefabricki radio ako je auto dosao sa podrskom za usb muziku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...