Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo mesto zlocina. A oni su imali to malo drveta na toj prvoj grani desno na slici, to vose od 25kg ne bi izdrzalo :) kud nisu ocepili vogo francuza ili mazdica cx5 parkira isto ovde x)

IMG_20170703_121008.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danas cu probati sa ovim da zamazem koliko budem mogao zbog lepih reci, ne moram ih bas vodati sa sobom a evo i na slici sta sam skinuo sa drveta, ta jedna duza sa malim dascicama od 15cm sa 30cm odvaljenih od ko zna gde skinutih....toliko o kucici sa drveta x)
IMG_20170703_134749.thumb.jpg.ceaf54d713bbd2e69f47c885645f60b4.jpg
IMG_20170703_121017.thumb.jpg.a0b866cf77cb3d097411bf2a8302633c.jpg

Mozes probati sa rim, ali moj ti je savet, u farbaru, neka naprave 50-100 grama tvoje boje, mnogo ce lepse izgledati, malo prelakiras preko posle i moze da se ispolira, da to sve bude tesko uocljivo. Mada prvo probaj sa tim, pa vidi kako ce se pokazati i da li ce se isprati posle 5-6 pranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, kakvo bre maskiranje... ono je unakaženo, tu samo farbanje pomaže.

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam ga zamazao vidi se ko djavo ali bar manje nego belo sto se videlo. Sutra cu smirglati i kolega ima flajfericu pa cu polirati.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj sam ako nisi do sada zivota ti. Jos mu to fali samo :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PKnisam nikada radio ali gore od ovog ne moze biti, taman da se poducim malo i da eksperimentisem. Rece zena da sam dobro prosao,  mogli su mi gume izbusiti pa bih morao odmah da se isprsim za druge a ove su bukvalno nove. Ovako, bar se necu ni malo jediti kad nastave sa grebanjem :) A da mi je samo krajickom oka da vidim tu radnu akciju na sta je to licilo. Grupno silovanje auta, inace pored ovoga imao sam desetak ringlova razmazanih po svim staklima i autu ali to se dalo oprati, jedino lak osta izgreban ali to se da poliranjem srediti

IMG_20170702_173937.jpg

IMG_20170702_173944.jpg

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je strašno!

Mom drugaru (mali privatnik, običan, miran čovek, nije krimos) su pre neku godinu klinci flomasterima išarali matori tovarni Polo.

On ih video sa terase, sišao dole i raspravljao se sa njima i na kraju opalio jednu vaspitnu najbezobraznijem klincu od 12-13 godina.

Onda klinac ode po tatu, pa i tata dobije po pi*ki, ali malo ozbiljnije. Naravno za tako nešto reaguje policija i na kraju je dobio poziv kod sudije za prekršaje.

Dok je tih dana čekao na suđenje žali mi se i priča šta je bilo. Ja sam samo mogao reči: E, neka si ga našopao! Pa, neka vaspita i dalje tako svoje dete.

 

Zbog ovakvog okruženja ozbiljno razmišljam da mi sledeći vozilo bude neki SUV, star bar 15 godina, poput Honde CR-V ili slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj drug gume, znas kako su lepe i nove miselinke, greota...ovo ko j., kad udjem u auto ni ne vidim ovo. Danas smirglanje i sutra poliranje x/ pa vam javim kako sam izvukao, crno pa se manje vidi...ironija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au kako bi mame i tate lepo platile farbanje da si ih pohvataooo uuuuuu. Ne znas koji bi mi merak bio da vidim pravdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj sta mu uradise, bas bas greota, pa kakva su to muska deca kada BMW mogu tako da skrnave?!

Ne verujem da su se devojcice bas igrale srafcigerima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada presao 4000km. Do mora - Toroni 5.8l prosek a nisam ga stedeo ni malo, uvek uz dozvoljenu brzinu i malo preko, tako da ako je neko mislio da bmw bar ovaj puno trosi evo i odgovora. Automatik je za preporuku, nema umaranja u voznji, pogotovu pri kraju putovanja kada krenu serpentine Sitonije. Bio sam skeptican kako radi automatikw nizbrdo i da cu kociti stalno medjutim kako malo prikocis nizbrdo, auto prepozna i salta u nizi prenos i bukvalno motorno koci, super stvar. Sto se tice ubrzanja, kad zatreba nema da nedostaje a zvuk je odlican. Ono sto zameram je ova glupa koza u kojoj se oznojim kao svinjce, stavljam neke peskire i glupiram se da ublazim i dosta pomogne. Ko izmisli kozu da "turi" u auto da ga j...jedino sto lepo izgleda x/

Toliko za sad, imam promenu kocionog ulja kada se vratim sa letovanjato i u potragu za zimskim gumama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proveri metodu cep-cep, bmw-ovi bordovi umeju jako lepo da lazu.
Jedno kilo do kilo i ipo

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bih primetio a gledao sam kada uspem pun koliko pise km da mogu da predjem i na polovini rezervoara i to je to, gadja se koliko je merodavno.

Neka trosi i 7 a mislim da ne trosi ja zadovoljan s obzirom kako ide.

Po gradu do 11 po bordu kada si na bul.Evrope

Jedna morska sa Lagromanda plaze

IMG_20170908_191333.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta si uradio po pitanju onih ogrebotina, zvrljotina, farbao si auto ili je ostalo na onom da probas sam da resis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...