Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Uvek mozes verovatno da prebacis u manuelno saltanje i skontas u kojoj si trenutno brzini. Tesko mi je da poverujem da ce da preskace brzine osim ako ne vozis u petoj-sestoj pa nabodes kickdown i komp preracuna da mu je 2 brzine nize prava mera u tom mementu. Kako to mehanicki izvodi.. nemam ideju.

To mogu samo automatski manuelni menjaci kao sto je DSG, s-tronic i sl... automatski menjac teško može prebaciti 2 ili 3 brzine zbog konvertora obrtnog. Takođe, ne može da salta za 8ms


Sent from mighty voodoo magic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da je tolika razlika u pitanju. Ali da, za dsg i s-tronik znam da mogu, mislio sam da su ostali slicni pa na osnovu toga sam pricao, ocigledno pogresno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je automatski menjac upotpunosti a DSG je poluautomatski, odnosno mehanika redovnog menjaca skoro ista samo robot menja brzine, toliko znam ostalo blage veze :) ali polako cu uci u mehaniku rada menjaca sad ste me zainteresovali. Preziveo je led danas nema ostecenja.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad kad sam uzimao, gledao sam samo automatski manuelni menjac... potrošnja je na nivou manuelnog, brze menja brzine, sem sto ima dva kvacila, mehanika je manuelnog menjača. Dobro, ima svoj računar ali danas sve ima svoj računar...
Tvoj menjac je verovatno ZF 6HP26


Sent from mighty voodoo magic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost nema dodatnih lepih fotki vec kultura decaka i devojcica od 8-10 godina po mojoj proceni.

Sve verovatno jer sam sa obliznjeg drveta sklonio jednu dasku sa tri poprecne ukupne povrsine trecina kvadratnog metra da zbog ovih vetrova ne padne na nase automobile. Juce izmedju 13-17h na sred parkinga.

IMG_20170702_173959.jpg

 

IMG_20170702_180806.jpg

IMG_20170702_180825.jpg

IMG_20170702_174005.jpg

IMG_20170702_174058.jpg

 

IMG_20170702_174026.jpg

IMG_20170702_180825.jpg

IMG_20170702_180806.jpg

IMG_20170702_180746.jpg

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuu! Pa to treba bicevati.
Obavezno prijavi policiji i da nadju klince da roditelji plate farbanje.

Evo kolegi napisali na haubi LOVE.
Pre nekoliko dana parkira kod posla pored nekog drugog auta, kad ono i na njegovoj haubi pise LOVE.

A bas te sretoh i benkica izgleda bas lepo, nisam ti stigao reci. :(

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joooj sta uradise od auta...potpuno te razumem , meni svaki auto ima po neku saru ali ovo je katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sve verovatno jer sam sa obliznjeg drveta sklonio jednu dasku sa tri poprecne ukupne povrsine trecina kvadratnog metra"

 

Jel bila daska ili kucica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je bukvalno daske tri koje su se klatile sa drveta, kakva crna kucica nisam vandal.

Nemam kasko jer je ponuda bila blizu 100.000din.

Sta reci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za ogrebotine sam se nervirao na astrici jer je bila nova i greota od boga a za ovo kao i za cromu bole me cosak hoce li ga izgrebati ili ne.
Nema ksenone i dnevna svetla krugove te-angel eyes ili kako vec zovu, obicni su farovi. Sad prvo dubinsko pranje celog automobila a ako on bude sluzio kako treba dobice i biksenone

Kao da si izbaksuzirao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si policiji prijaviti, posto ce te debilcine male i dalje da bleje tu, mozda panduri mogu nesto i da urade.

Tj ili ti sam uradi, napravice opet oni to sa daskama pa ces znati ko su.

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta ih video neko, ja sam imao skoro situaciju da mi se zakljucao kljuc u autu i da su to videli neki pajseri pa nisam smeo da ostavim auto da tako prenoci. Pecali smo bravu 2 sata i kada smo videli da ima deadlock hteo sam da razbijem prozor, lupao sam cekicem po njemu, sve se to se desava ispored 3 zgrade i niko nije zvao policiju izasao da vidi sta se desava ili slicno. A nisu znali da je moj auto tek sam ga kupio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivao sam ja grebanje ali bas ovoliko. Nisam baksuzirao kada sam samo bio realan jer su i kromu i astru grebali svakodnevno. Jedan od vecih razloga zasto sam i prodao astru da je ne bi unistavali svakog dana je je ne vozim svakodnevno. Da, to su deca do deset godina i komsija ih je vidjao da se muvaju tuda i rekao da nemaju vise od deset.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas cu probati sa ovim da zamazem koliko budem mogao zbog lepih reci, ne moram ih bas vodati sa sobom :) a evo i na slici sta sam skinuo sa drveta, ta jedna duza sa malim dascicama od 15cm sa 30cm odvaljenih od ko zna gde skinutih....toliko o kucici sa drveta x)

IMG_20170703_134749.jpg

IMG_20170703_121017.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Latinica se uči od prvog razreda :) jer deca imaju engleski

 

A što čoveče sruši deci kućicu na drvetu??? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kucica vec tri fosne a sklonio sam jer sam nailazio na veca parcad pored kola, pogotovu zbog ovog vremena i vetra da nam ne zavrsi na autu...medjutim izgleda da je kucica na drvetu a u policiji sam bio boli ih tuki, juri ih i prijavi imena pa licno goni :)

Sad cu ja za vikend da o'secem celo drvo :) lol zzm se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...