Jump to content
FAS Goran
Srdjan

K: Hladnjak vode lancia kappa 2.0 20v kupujem

Recommended Posts

Pozdrav,

Treba mi hladnjak vode za lanciu kappu 2.0 20v 2000god. Ono sto sam nalazio novo mi je malo poskupo, pa ako neko ima neku info ili polovan hladnjak a da je dobar nek mi javi. Inace kod mene je hladnjak metalni deo dobar, ali plastika je izgleda popustila, strulila se, pa pusta na vise mesta. Ili ako znate servis da menja plastiku da se uradi remont, moze i ta informacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Srdjan said:

Pozdrav,

Treba mi hladnjak vode za lanciu kappu 2.0 20v 2000god. Ono sto sam nalazio novo mi je malo poskupo, pa ako neko ima neku info ili polovan hladnjak a da je dobar nek mi javi. Inace kod mene je hladnjak metalni deo dobar, ali plastika je izgleda popustila, strulila se, pa pusta na vise mesta. Ili ako znate servis da menja plastiku da se uradi remont, moze i ta informacija.

Posalji sliku....mislim da imam par komada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Standardan hladnjak za Lanciu Kappu. Mislim i da nema druga varijanta. Vidim da si i pomogao jednom liku iz Nisa 2012 godine :D Isto je hladnjak u pitanju. Sad cu probati da iskopam sliku negde na netu. Ako nista drugo, veceras cu skinuti hladnjak sa auta pa cu slikati.

To je ova tema:

A Inace kod mene je broj sasije sledeci, ako znaci nesto: zla83800002103141

 

U ostalom skinucu sa auta pa ce biti i slika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Srdjan said:

Standardan hladnjak za Lanciu Kappu. Mislim i da nema druga varijanta. Vidim da si i pomogao jednom liku iz Nisa 2012 godine :D Isto je hladnjak u pitanju. Sad cu probati da iskopam sliku negde na netu. Ako nista drugo, veceras cu skinuti hladnjak sa auta pa cu slikati.

To je ova tema:

A Inace kod mene je broj sasije sledeci, ako znaci nesto: zla83800002103141

 

U ostalom skinucu sa auta pa ce biti i slika.

U ponedeljak cu da vidim sta ima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 20.5.2017. at 1:33 PM, Goran Zemun said:

U ponedeljak cu da vidim sta ima...

 

1 hour ago, Srdjan said:

Ovako izgleda...

Hladnjak Lancia Kappa.jpg

 

IMG_20170522_164217.jpg

IMG_20170522_164206.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.5.2017. at 4:46 PM, Goran Zemun said:

 

 

IMG_20170522_164217.jpg

IMG_20170522_164206.jpg

Da li odgovara neki od ona dva??

On 20.5.2017. at 1:33 PM, Goran Zemun said:

U ponedeljak cu da vidim sta ima...

 

On 22.5.2017. at 3:23 PM, Srdjan said:

Ovako izgleda...

Hladnjak Lancia Kappa.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj da li odgovara? :D Naravno da odgovara. Kao sto smo i pricali, jedan je skroz isti i njega sam i montirao. Nisam ga ni testirao, montirao pre par sati i danas sam se vozao 20km i zasad deluje ok. Videcu i narednih dana ali zasad obecava da je dobar. :D Hvala puno!!! Onaj drugi cu da vratim sutra/prekosutra. Ili da slikam ovde, pa mozda nekome zatreba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam. Goran negde u svom magacinu nasao dva komada. Jedan odgovarao skroz, montirao ga i resio problem. Sto se tice uopste nabavke hladnjaka, u kopiji nisam uspeo da nadjem. Sve veleprodaje koje se bave time nemaju za Kappu. Nasao na par mesta, kapiram original kada je cena bila 170eur i vise. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...