Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bravo sam prodao kolegi pa kupio Punta pocetkom marta,2003 godiste, 1,3mjet 69konja. Kupljen sa nesto malo manje od 172000. Na 172000 odradjen mali servis, ulje Syntium 3000av i svi filteri,plocice napred stavljene Jurid,ulje u menjacu Total.Siti servo je odradjen posto kad je kupjen nije valjao i zamenjen vozacev retrovior,posto je neki strucnjak zajebao staklo i uzeo samo neko prelepio preko tog.Stavio pragove od Haloweena,Izvadjen fabricki cd ,stavljen Sony usb i zamenjeni zvucnici u vratima i pozadi jer su bili dno dna :D. Ostaje jos da stavim ksenone ili led i sedista od Alf i zatamnim malo stakla.Presao do sad 3000km i sa potrosnjom je ok.Zamenio fabricke alu 14 sa 15 ,na njima Nokian z line gume sa 5mm sare.

DSC_0086.JPG

DSC_0095.JPG

DSC_0096.JPG

DSC_0097.JPG

DSC_0098.JPG

DSC_0099.JPG

DSC_0100.JPG

DSC_0101.JPG

DSC_0102.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo je malo napred cuknut, krilo i hauba i farovi pa ga tako prodao,nisam imao zivce da ga radim vise.Pre dve godine ofarban ceo i posle nekog vrenea komsina cukne krilo ja odradim,posle neki budak zakaci polu stranicu i pobegne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar. Srecno.

Gledao sam da uzem ove Abarth felne, ali nisu bile u nekom stanju, pa odustao. Gume su odlicne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane felne cu lako da picnem,nisu krive ni izubijane,malo spao lak. Cekam malo da otopli I sredjujem ih. Hvala MS I Gorane

Edited by Gagy.GM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar :thumbup: baš sam pratio onu temu gde si pisao za potrošnju i gadjamo se u bobu sto bi bosanci rekli.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee komsija... Sve cestitke... Ds lepo sluzi.

Ja vidim kod mene na temi poznat nick al avatar novi... Pa reko da cestitam i ja...

Послато са Lenovo A5000 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep autic. Pragovi znace bas dosta.. Kada stavis xenone ocekuj da ti svi blicaju ahha :D Jesi li zadovoljan sa potrosnjom ? Svi hvale 1.3 mjet 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa potrosnjom sam zadovoljan. Grad oko 5,5l otvoreno malo ispod 4. Ksenone sam stavio skoro I zasad ne blicaju jel su ustelovani dobro,na obicnim su blicali jer je bilo rastelovano. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi motor. Jesi li radio sevise kakve su cene,jel povoljan kao i 1.2? To je druga stvar druze onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki nisam radio jer je lanac ok,pk kao nov,tako da cu to ostaviti jos malo da prodje pa cu ga odraditi. Mali sam odradio i mislim da je bio oko 5000din. plus ulje u menjacu 1200din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosecni sebenda: "Kako to mislis da radis veliki servis kad ima lanac? To se nikad ne menja bajo moj." :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa po njegovom papiru iz nekog servisa pise da je radjen pre 30,000km. Tako da cu odraditi ga do zime jer sam sad u frci radim na kuci pa dok to obavim veliki cu odradi. Pare imam al vremena nemam,tako za toliko jos moze da saceka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep. :) Nije beo, (najlepši), al' tu je negde ... :D

 

Nego, kako to misliš zvučnici u vratima bili dno dna ? Produvali ? Ovi kod mene se skroz OK čuju ... Doduše, zadnji baš i ne blistaju, al' su bar slabi, pa napred i ne dobacuju ... n2:party-021

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili produvali skroz i prednji i zadnji,kupio po par kenwood i blaunkup polovne koji su isto uspeli pre 2,3 meseca da pocnu da prkcu po malo.Uzmem uparim ih napred a za nazad uzmem nove Sal.Sal radi lepo i zvuk je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prkću kad bahato slušaš muziku ! :D 

 

Nego sad se setih jedne anegdote ... Kupio tako ja onomad z10, i kako je imala razvedenu instalaciju i zvučnike, o'ma nabavim i cd/mp3 i uštekam ga ... Međutim, nakon par dana primetim kako mi pomalo prkće desni u vratima i čuje se nekako bez veze ... E reko' nazdravlje, pa kad pre produva jbg. !? I skinem mrežicu da vidim šta se dešava, kad ono majstor zaboravio da skine onaj plastični štitnik sa zvučnika nakon montaže ... hahahaha 

 

Eno ga u garaži, i danas ga čuvam za uspomenu, pravi društvo onom poklopcu što je bio na mestu gde stoji radio ... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...