Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

K: Benzince do 8000e

Recommended Posts

Nisam rekao da cu kupiti sa placa 100% vec gledam sve sta moze da se pogleda jer ne zurim nigde. Ovaj golf sa linka unisten iznutra a bmw upalio iz drugog puta sa greskom. Imam par kola od privatnih lica da obidjem, automatika, pa cemo videti. Premie nemas ti ni za kokice jer si sve dao za registraciju x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj plac na kom je bmw je ako se ne varam do skoro imao drugo ime, nalazi se tik ispred pruge. Isao sam jednom da pogledam auto kod njih i definitivno su za izbegavanje. Pezo 307 je bio u pitanju po recima prodavca u top stanju, a na licinom mestu kanta sa minimum 3 x vise predjenih kilometara, nepravilnim radom motora, celavim gumama kao na formuli, slomljenim vozackim sedistem, udaran napred i pozadi i td. Jedino sto je prodavac rekao je da treba da se uradi veliki servis, naravno tek kad smo videli u kakvom je stanju krs. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da napisem da me ne napadnu par njih sto piju lekove kad citaju moje teme i nervira ih moja neodlucnost x)

Pala je bembula.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Bumblebee said:

Ne bih da napisem da me ne napadnu par njih sto piju lekove kad citaju moje teme i nervira ih moja neodlucnost x)

Pala je bembula.

 

Ne bi da napises, pa si ipak napisao...

Doslednost na nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Semi, beli punto i vama slicni koji pisete ovakve stvari mozete lagano da odsetate na druge teme da ne kazem drugacije, dosledan tome, cuj njega sto sam krenuo od benzinca i kupio dizela jos se ja sa tobom i raspravljam, lol. Fala bogu pa ima i normalnih na forumu. Otvoricu Marko novu temu cim provozam koji km vise.320d

 

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne raspadne pre nego što stekneš neki utisak,  kao i svaki prethodni koji si vozio :D

 

Ajde ti sine prvo sam sa sobom raskrsti, mi ćemo lako B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha spam spam spam int. i pam. se ne moze nicim kupiti

Da cika bonu da sve bude ok, moze lock teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...