Jump to content
FAS Goran
Bumblebee

K: Benzince do 8000e

Recommended Posts

Pozdrav kolege, u potrazi sam za kolima.

Dolaze u obzir samo odrzavani i u eprfektnom stanju automobili, benzinci. Budzet je od 2.000 do 8.000e. 

Velicina automobila koju trazim je a3 sportbek, altea, golf5,6 ali sa ful opremom, bravo ili puntaci kupljeni u srbiji samo sa ispod 100.000km (mislim na punta).

Zamolio bih vas samo da ne bude tema piskaranja, vec ko ima nesto za prodaju neka predlozi, dizeli me ne zanimaju. Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ne bih vise limuzinu i nesto sa podrucja vojvodine ako moze zbog provere, daleko je ovo od zrenjanina i novoga sada sem ako stvarno nesto nije po preporuci.

500l ide oko osam i ne bih dao toliko para za taj auto i motor. Ima kedan dizelajka kod Cuneta u Zr ako je jako izgrebana i unistena iznutra.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Bumblebee said:

Pozdrav kolege, u potrazi sam za kolima.

Dolaze u obzir samo odrzavani i u perfektnom stanju automobili, benzinci.

 

Kupujes ili otkupljujes? jedan ili vise? :)

 

Imam ja auto za tebe, ako mu ne zameris nesto. Ali ces morati da potrosis ceo budzet. Do poslednje pare i o spustanju cene nema govora. Auto je bas, bas za tebe da napokon budes ne srecan - vec presrecan :) 

Ima ozbiljnu manu koja se manifestuje samo na teritoriji Republike Srbije i koju odmah napominjem... 2034ccm. Ali registrovan je do januara 2018. Mala olaksica. 

 

Nudim ti bas ovakav primerak u srebrnoj boji. Ovde sve lepo pise. Mnogo pametniji od nas su ga testirali i opisali za tebe i mene...:

http://www.vrelegume.rs/strana.php?rubrika=1&&id_cikkek=341

 

Moj je placen 45.200,00

ima neke dzidzu-bidze extra. Nemam pojma cemu sluze, a uz to jos i ne rade. 

Kilometraza je prava pravcata. I mala je. Jedva je prebacio 100hkm kad sam ga ja kupio. Ti ces ga dobiti sa 30% vise ako se odlucis.

 

Ergela je netaknuta. Svi zivi, zdravi i pravi. Imam i papir od Safeta da dokazem. 194,6 izmerenih rasnih nemackih grla plave krvi. Ipak je to "tata na automobili" bato moj.

 

Gomilu slika i dodatnih informacija mozes da vidis ovde - http://www.mercedesklub.rs/showthread.php?tid=4863 Nadam se da se teme mogu citati i ako nisi registrovan clan foruma.

 

Ako se odlucis da kupis ovakav auto, ne da pogledas i da se besplatno provozas, ti me slobodno kontaktiraj. Slobodno me kontaktiraj i u ovom drugom slucaju, ne ujedam, al' znam da budem seronja kad neko uzaludno trosi moje vreme onako kako nisam planirao. Vise volim da setam kera ili radim domaci sa cerkicom. 

 

Za kraj, znas kako kazu iskusni prodavci, nacin komunikacije odredjuje kupac. Moze pm u kutiji, poziv, sms, Viber, a moze i preko posrednika. Svi novosadjani sa ovog foruma. Njih vodimo na rucak ako zakljucimo ugovor. Overa kod djavoljeg advokata je obavezna. NS - 064 364 88 11

 

Poyy !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno smo ispregovarali... mali milion informacija je prostrujao raspoloživim telekomunikacionim sredstvima.

 

Ostao je drug bumbar da se kuva do sledeće nedelje a i gospođu da polako izdinsta... nećemo niko da pregori.

 

Ako neko još ima dobru ponudu za našeg druga, slobodno neka napiše. Neću ja da mu zabetoniram temu mojim bezobrazlukom. 

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega premie je bio vrlo ljubazan i trduio se da predstavi i kaze sve oko vozila. Na prvu loptu zence je pristala da ga pogledamo medjutim troskovi registracije su preovladali.

Odustajemo od fenomenalne mecke i potraga se nastavlja.

Hvala premie jos jednom. Kolegama svaka preporuka za auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/12/2017 at 11:39 AM, Bumblebee said:

Kolega premier je bio vrlo ljubazan...

 

:blink:

:lol::lol::lol:

 

A ženče kaže "zamisli"... zamisli ovo, zamisli ono, zamisli naopako :sick:

Što ne zamisli da ga kupi i da zamisli da će sve biti u najboljem redu i da zamisli da uživa u životu...

eeeeeee, neki nikad neće živeti i uživati ma koliko im mogućnosti to dozvoljavale. Yugo za ženče i da se ne stresira! Ne daj Bože mleko da izgubi.

 

edit:

On 5/12/2017 at 11:39 AM, Bumblebee said:

Kolegama svaka preporuka za auto.

 

I nemoj da preporučuješ auto koji nisi ni video. Možda sam ja tebe lagao sve vreme i auto je kanta  ;)

 

Šalim se, zgodan si za zajebanciju :P

 

 

Edited by neshaoct
skinuta privatna prepiska po zahtevu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ssmo dolazi u obzir napisano, mislim da su sjajni automobili, ali sto da ne moze djulijeta 1.4t ili recimo honda civic svemirac 1.8?
P.s. mozda I fokus 2.0 ili 308 1.6, imas izbora svakako.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poceo sam gledati sad i c4 2012+, 308, 3008... samo  automatike. Ima jedan bmw 320 u rumenackoj. Nemam vise ni pojma sta gledam, skontao sam da moze i dizel ako valja. Gledao sam djulijete ima jedna turbo ali klot oprema, crvena a i bela na ceni su.... Ima i jedan golf5 u futogu sa placa gde su dvojica mojih kolega pazarila kola i zadovoljni su. A4 odlicnih ali tabla iz 2001.i ne svidja mi se. Za bmw mi govore da je preskup za odrzavanje i da ga je.em sad.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10121791/bmw-320-320d-origkm-top

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9343340/volkswagen-golf-5-20-tdi-gt-dsg-full

Jako mi je zao mecke premie samo da nije paprena registracija, znaci tih 20ak hiljada mi je i kasko za ove do 2k kubika...

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek bre trazis benzince a 2 linka sa PA su za Golfa 5 dizel i BMW 320 isto dizel. :unsure:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ti kupi auto sa oglasa i sa placa...

 

Kokice su tu i čekamo nove teme :thumbsup:

 

On 9.5.2017. at 3:17 PM, Bumblebee said:

Hvala, ne bih vise limuzinu.

 

A BMW 3er je verovatno hatchback u tvojim očima...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovu temu trezan ne mogu da pratim. Ništa ne razumem. Ko koga, čemu...

Čekaj bre, ja moram da pitam. A gde je Astra u svoj ovoj priči? Voziš li ti to još??

Edited by Dezurni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krv ti pi pi pi, zaista! Radio sam celu noć, crtam nešto, projektujem, i nema šanse da ukopčam šta se ovde dešava :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaahhaha, Beli beli, vidi se da si usvojio ruske izraze :D

Кто там - 100 грам!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh moze i dizel ako valja jer pretezno automatici imaju bas ove agregate, tj. preovladjuju na oglasima. Bmw sam kopirao jer je interesantan, bezobzira na to da li je hec ili ne. Zamolih da se tema ne pretvori u prepisivanje vec ko ima sta da ponudi neka napise. Kasko je pozeljan jer gde ja parkiram i u kojim uslovima auto stoji na parkingu za 200e kaska mogu samo godinu da zavrsim u plusu jer svaki dan auto dobije novu oderotinu i slicno, supruga nije iskusan vozac i sto se ne bih osigurao. Astra je prodata jer vise ne prelazim 30-40k godisnje vec cu prelazit 5-10k a ima i drugih razloga.

p.s. ti dezurni kada si mi prodavao cromu za trzanje menjaca si rekao da je verovatno nosac ili sajle menjaca a ispade da posle tih sanacije koje su me kostale 200e, trzanje imalo veze sa slomljenim zupcima lezaja u menjacu i radjena generalna za 400e...

tembeli sa foruma prodao mi stila jos kolega sa posla, kad ono stilo problem sa turbinom, granom, radjena generalna.... Kupim nov auto, los zamajac i losi servisi ovlasceni opela... Tako da ne vidim razloga zasto ne kupiti auto sa placa premie.

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...