Jump to content
FAS Goran
Lj_ubica

Fiat Marea St.Moritz 1.9 diZLO

Recommended Posts

Ma nisu, sasvim su ok. 

Sa Blade 17" izgleda vrhunski, ali ja toliku felnu ne bih stavljao na auto, jer Marea nije za profil niži od 55. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovim sprejom sam tamnio stopove na puntu, i bilo je sasvim ok. Naravno da smanjuje vidljivost, al nista znacajno...

Blejdare samo 17" , guma 205/40 R17...

U odnosu na fabricku dimenziju , razlika minimalna a3bbf40f5a60ad655de07519087674cb.jpg

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, MS PK said:

Ruzne su 15

+1, onda mogu i bilo koje druge alu :) .

Vec i u 16'' nije to to, a kamoli u 15''. Iako je isti model u pitanju, kraci su kratki i debeli u odnosu na velicinu same felne, sve nezgrapno deluje.

17'' Blade je daleko elegantnija, jedna od najlepsih Fiatovih felni. Pa jos kad se petokraka zavrti u laganom cruise :) ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aham, pun pogodak za Mareu. Kad sam gledao koje gume nekako sam se nadao da može 225/45 da stane, pa onda 215/45 ali jedino maksimalno odgovarajuće 205/45. Uzeo Lassa Driwevays gume, mada sam hteo Savu ali nije bilo u toj dimenziji. Ove šire mogu da stanu u koš ali kači pri skretanju. 

Šta reći, niskoprofilna guma i poznati trap :) tvrđe je osetnije ali je upravljivost Wow. Veća potrošnja ali kad pogledaš sa strane, drugi auto.

I složio bih se da su najlepše fiatove felne. I majstor Toma iz Resnika na svojoj delti ima blade 17" i na njoj jako lepo stoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz drugi auto ;) lepo nema sta...
Samo ko sto rece Marko, ovo sivo oko stopki u boji auta, prenaglaseno je mnoooogo i upadljivo do zla boga. Nekad me i uplasi kad vidim mareu :(

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam za ove plastike...

Aj kad ste navalili nek neko ko malo zna u PhotoShop-u da mi to pribudzi... Da vidim na sta to lici... Nek se javi slobodno...


Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moje paint skills na delu

Ne znam, i svidja mi se i ne... Hmmm...

8e2a821451d9ee01871f9ea4a47921b8.jpg

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj auto od @andreja.micovic

Tamnije su od tvojih i čak iako je auto sive boje odlično stoji. Kod tebe bi moglo i tamnije od toga odnosno u boju kola ili skroz crnu.

 

Naravno, samo predlozi a ti svakako uradi kako se tebi sviđa.... pusti nas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Markobgd Ja svoje treba da prefarbam u crno da bi se uklopilo i sa krovom, nosačem, staklom... Meni su štopke one tamno sive, fabričke. 

Kod Lj_ubice je St Moritz paket opreme koja obuhvata te sive štopove i nosače. Iskreno, ne bih ja to dirao, možda samo osvežio, jer onda ostaje St Moritz :) 

 

St Moritz i kod sivog/srebrnog auta odskače kod štopki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je svaka marea neobicna i svidja mi se sto nosac i ta linija "ulazi" dalje u auto...

Meni se vise svidja ovako kako jeste, zbog nekog kontrasta.

A video sam jednu mareu sivu sa tamno sivim nosacem i ovim plastikama, i to lepo izgleda... Mozda je neko nas (look at the pictures)

Kod mene ce ostati kako jeste (boja). Samo da se osvezi... 24a2397b9b4779b8cd61f3509b2914ad.jpg8a5336b5384b46c1f32e84d66238f533.jpg8bdc37088e1d35bdf78ad4d7620e8217.jpg

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Inace, ne zameram na sugestijama... Tu smo da se druzimo, pomazemo, savetujemo

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao termostat od rešoa , da ga menjam ovih dana...

Pocela temperatura da varira skorije, greje dobro, al varira. Pa da ga sredimo... :)

Inace stanje redovno... ;)

08d9d0257c73f902b1fa5f794226239d.jpg

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpatičan ovako beli cajger

Jel se tesko ubacuje termostat? Meni ne treba jos al trebace...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rešo, rešo... Al sljaka ;)

Ja uradio sam za 15 min, skidanje, grejanje creva na radijatoru, vracanje... :)

Samo uguras termostat toliko, da ravna kraj termostata sa crevom. I obavezno ugrej crevo, i malo ga naulji i bice ti dosta lakse. Na suvo ne ide

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...