Jump to content
FAS Goran
delakroa

Peugeot 307 2.0 HDI

Recommended Posts

Nakon dosta razmisljanja, na kraju sam pazario ovaj Peugeot 307, 2006.godiste, restajling model sa, navodno, full opremom: kozna sedista, grejaci sedista, automatska dvozonska klima, cd sarzer, bord komp, volan podesiv po visini i dubini, xenon svetla, senzori sa kisu, svetla, 2.0hdi (sa crvenim i), menjac sa 6 brzina, kontrolna tabla sa kabrio verzije, sportske papucice, euro kuka... Ima 117.000km, ali ne dajem mnogo vaznosti na to. 

 

Za sada su utisci podeljeni, navikao sam na drugaciji polozaj za volanom, nize se sedi, udobniji je, motor fino radi, na 130 se ni ne cuje, jedino mi je malo krcnulo dva puta kad sam ubacivao u cetvrtu i cd mi stalno izbacuje kad ga ubacim, ne znam zasto.

 

I evo par slika nakon prvog kupanja i sredjivanja iznutra :)

 

IMG_20170423_102101.jpgIMG_20170423_102116.jpg

IMG_20170423_102211.jpgIMG_20170423_102241.jpgIMG_20170423_102258.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima lep paket opreme. Ako znaš šta si kupio onda je to pogodak. Ja sam hteo 407 karavan dizel ali su me prepali pričama o ceni održavanja. A kad sam isto pitao vlasnike u čudu me gledaju kažu nije baš tako. Neshvataj sve ozbiljno. Vozi uživaj a ulaganja ima na svakom. Čestitke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, nadam se da hoce :) 

I meni su rekli da je skupo za odrzavanje, da je xenon sijalica 100evra i sl... Ali sve treba uzeti sa rezervom.

 

Inace ista kombinacija slova na tablicama kao na daciji, isto žx! Ali dobro, moglo je biti gore, moglo je biti wc :D 

Nego, kakav telefon ide tamo, ima onaj kao punjac, sta li, a koji telefon treba da kupim, da li je to neki univerzali za kola ili? I kako se skida, moze li se uopste skinuti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xenon sijalice originalne i mogu da budu toliko, i skuplje. Ali, to je iz originala (prve ugradnje), ko još to posle (kada rikne) stavlja... :D 

Čestitam na novom automobilu. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ;) 

Imam jos par dilema, narocito oko te elektronike, pa cu morati malo da istrazujem po netu sta mu je sta i gde se sta nalazi :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao u Peugeot mini club na FLCS :)

Lep auto, nema sta.

Bogata oprema.

Redizajnirani 307 je duplo lepsi od prvobitnog modela.

Koja je konjaza tog 2.0 hdi?

Edited by djunis82

Share this post


Link to post
Share on other sites

136 ks.
307 je auto koji meni savršeno leži sa položajem sedenja, pozicijom za volanom i prostorom u kabini.
Po opremi, rekao bih da je ovo neka Sport verzija, pa samim tim i sa malo tvrđim vešanjem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

136ks je poprilicna snaga za jedan hatch.

Nebitno sto je i ovaj 307 potezak auto.

 

Kad pomenu prostor, neverovatno je kako se covek brzo navikne na auto koji ima veliki unutrasnji prostor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 307 se baš ima osećaj prostranosti, možda i najviše u hatch segmentu. Tome najviše doprinosi odaljena šoferka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polozaj za volanom je fenomenalan, udobna sedista, naslon za ruku, bukvalno kao u fotelji. Ne oseti se preterano ubrzanje, nije da lepi za sediste, ali jako brzo dostigne stotku :) Malo mi cudan zvuk, posto nikad dizel nisam vozio, kad ga gasim bas zabrunda :D 

 

I da, prva falinka, sad sam skontao da mi levi far ne radi, tj radi, ali namiguje :D kao da gubi kontakt negde, otici cu sutra do majstora. 

Nego da pitam kolege po kolima, za mali servis, posto nema servisnu :/ a na ekranu pise oil ok, da li mogu da sacekam jos malo, ili da sto pre to odradim?

 

49 minutes ago, totti said:

 

136 ks.

 

 

Tako je totti, 136 ljutih, ali ne konja, nego lavova! B)

Edited by delakroa

Share this post


Link to post
Share on other sites

@delakroa

 

Nepunih godinu dana bio kod tebe...nije ti se dopao, nešto zezalo? Il' ti prosto uletela opcija za bolju varijantu koju ćemo uskoro videti na Forumu? :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stize nesto novo :) 

Skupio nesto kesa i uzeo malo kredita i odlucio se za jedan novi... videcete sta ;) 
Za desetak - dvadesetak dana predstavljanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...