Jump to content
FAS Goran
Shomy87

Lancia Musa 1.9 multijet

Recommended Posts

Danas uradio mali servis, ulje i svi filteri kao i filter kabine. Zamenjene su i gumice balans stangle, solje amortizera i grejaci motora. Cak 3 nisu radila! Cena za sve 17.000din. Ostaje jos jedan nosac motora da se zameni i da proverim klimu. Sve to mi se uklapa u budzet, bice i ispod toga a hocu da uradim sve sto treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vikend smo se vozikali malo po Fruskoj gori i malo nas je kroz panoramu picilo sunce.  Kad se navuce ono platno,ne pomaze mnogo jer je platno rupicasto pa dosta propusta sunce. Da li bi pomoglo kad bi se nalepila neka bas tamna folija na panoramu? Potrosnja se spustila na 6.3l, mislim da je to ok za 1.9mjet? Dosta voznje po lokalu i malo po Bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas promenio paknove, 4700din par. Blokirali tockovi pre neki dan kad sam isao u rikverc. U sustini desni je pukao pa je zato i blokirao. Klima je isto napunjena nedavno, 2500din na Bezaniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprao auto danas pa da bacim koju novu sliku. :) Nista novo sa autom, vozikamo se i uzivamo za sad.  :D 

 

zza100.jpgzza101.jpgzza102.jpgzza103.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna musava,ajd kad budes negde u bezaniji nbg,da se vidimo,pa bas da probam taj  mjet sa 100 konja

bas ima dobru opremu

ma musava je zakon,steta sto ih malo ima jos,al bice ih sve vise i vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se krene od 11 aprila gore ka autoputu, pa bas kod ukljucenja ima tabla. Ali cu ranije da idem, tako da ne vredi tu. Posalji mi broj na pm pa se cujemo ako ostanem u gradu posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, silenci said:

steta sto ih malo ima jos

Baš naprotiv, ukalupljeni neka teraju ono što ima na svakom ćošku a Lancia neka ostane za odabrane;):thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bio u servisu klima Sale na Bezaniji jer sam napunio klimu pre mesec i po dana i sad opet slabo hladi. Sipana je i boja tad pa sam mislio danas da baci pogled sa uv lampom gde pusta, medjutim on kaze da moram da ostavim auto ceo dan jer mora da se skida branik prednji da bi video gde pusta?! :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatamnili panoramu pre neki dan.:) Nisam mogao da podnesem sunce vise, ona roletna je rupicasta i bas dosta pusta svetlo, pogotovo kad je sunce bas iznad. Stavili najtamniju foliju sto je bila na Buvljaku i sad sam miran.:D

20170625_201124.jpg[/URL

Edited by Shomy87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da napisem i da sam resio problem pistanja zbog nevezanog pojasa. Kupio na buvljaku onu varalicu, ali koja ima jos jednu uticnicu iznad pa moze da se veze a ne kao ona sto se samo stavi i ne moze da se veze posle. Vezujem se ja, ali na onim kratkim bas relacijama ne. Cena 350 din za dva komada. Probao sam u meniju board-a da smanjim buzzer na nulu ali to se ne odnosi na pojas nego samo na upozornja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je negde u kontaktu - ili u volanu ili na ulazu u radio. Povremeno imam sličan problem. Gremlini. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da je negde u volanu, mada moze biti i radio jer ne stoji bas kako treba u lezistu, tj nije fiksiran sroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...