Jump to content
FAS Goran
dobri nikola

Fiat novi Tipo - mišljenje, iskustva, saveti

Recommended Posts

kako se igrate , boli vas uvo :D , znaci najstariji auto na forumu vozim , penzionerski :D e al drago mi je da je vratio klasiku a lepo bi bilo i potpis dole one tri ikonice sto su bile , kakvi francuske serpe i lonci to eventualno za starce valja ostaviti pa nek se krckaju do pijac i natrag :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Ivan said:

Svasta sve covek ovde nece procitati... Podeli to i sa nama malo :P .

Ubeleži ovo negde da mene posle ne prozivaš :lol: vidiš da @darkman14 nabasao na kvalitetniju robu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad nisam uhvatio prtscn... 
image.thumb.png.e93e87bd1444395ba50d059c94a61d69.png

Al evo nek ostane potpis... 
 

 

 

***A za televiziju da kažem da je bio pogrešan DS :P Sad je već vreme za DS9

Share this post


Link to post
Share on other sites

@darkman14

Sto se mene tice, mogu da izbace i DS11 :D . Uhvatio sam, za svoj ukus, neki poslednji tracak auto-industrije kakvu poznajem i volim jos od malih nogu. Mogao je da bude i neki drugi brand, uopste nisam zadrt po tom pitanju. Ako mi legne kao celina, a sa godinama i ovim novim propisima vozim sve opustenije, potrebno ce biti Boze zdravlja jos dodatnog gepeka - sigurno necu menjati opet duze vremena. Ove aktuelne baterije, PHEV, MHEV, Copy/Paste dizajni, tableti, ambijentalna svetla koja menjaju boje, virtuelne table, LED trake, Crossoveri i sl. me ne doticu ni sekunde. Covek od koga sam uzeo peticu je bas entuzijasta i dugogodisnji vlasnik, kupio sebi maltene nov DS7, Opera, 180 KS automatik - samo sam konstatovao da je taj auto parkiran u dvoristu. Nudio mi da probam kada smo sve zavrsili i rasp*deli se o svemu zivom posle par dana, kaze mozda cemo opet trgovati za neku godinu - samo sam ga pogledao :D . A bas interesantno je bilo cuti i njegovo realno poredjenje oba modela, posto ih je vozio paralelno neko vreme.

Svaki Sajam automobila sam zeljno iscekivao jos od detinjstva, da bi doslo do toga da zadnjih nekoliko godina apsolutno nemam zelju niti da odem niti da pogledam vecinu ponude. Osim opreme i alata, tu uvek mogu da ostanem pola dana :D ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti problem imam sa Sajmom. Ništa me tamo ne privlači. Dobio sam one VIP ulaznice za novinarski dan i dao ih prvoj osobi koja je htela sa nekim da ode. Većina nije želela.  Jer je razočarenje većinsko. 

Edited by moron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo jagnjetine, bas ste uboli da se organizujete kad izgiboh sa poslom i jurnjavom :( .

A predstavljanje ko je*e, svakako se druzimo uzivo, pa taman i da castim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivanpredstavljanje je obavezno,jer je jedini ds na forumu,a i administricija mora da služi za primer!

ne moraš da žuriš,kad taad…

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kakav RS , on je covek u godinama.. default_D.gif

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Tako je, ni onaj bravo mu više ne leži, ko penzioner ga vozi, vreme mu je da ga se reši i uživa u francuskoj udobnosti :)

Sent from my 2203129G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, neshtry said:

Ivanpredstavljanje je obavezno

Amin!

10 hours ago, Ivan said:

bas ste uboli da se organizujete kad izgiboh sa poslom i jurnjavom :( .

Izvinjavamo se gosn programer, praštajte! :D Šta bi bilo da sam vas zvao da prepokrivamo kuću!? Lele:popo:

 

10 hours ago, Ivan said:

predstavljanje ko je*e

Zato što kriješ da ti je lično Mag Todorović pomogao u pronalaženju! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, nisi bas morao da me ofiras pred svima... Ali 'aj sad da budem iskren do kraja...:

 

AA.thumb.png.83607d3fcd4f5fdfd366966aa08060bb.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/25/2023 at 6:42 PM, Ivan said:

Brate, nisi bas morao da me ofiras pred svima... Ali 'aj sad da budem iskren do kraja...:

 

AA.thumb.png.83607d3fcd4f5fdfd366966aa08060bb.png

 

Meni taj tip deluje totalno neozbiljno i šarlatanski. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Scala je potpuniji, moderniji automobil. Ima bolju antikorozionu zaštitu trapova i poda, kod Tipa je to samo najosnovnija zaštita. Tipo ima bolji lak, Scala je prostranija i štedljivija a i jeftinija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina,takođe većina tih Škoda se vozi kao službeno vozilo.pa komšije možda pomisle da te je krenulo….

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/7/2023 at 10:15 AM, Elra said:

 

 

Scala je potpuniji, moderniji automobil. Ima bolju antikorozionu zaštitu trapova i poda, kod Tipa je to samo najosnovnija zaštita. Tipo ima bolji lak, Scala je prostranija i štedljivija a i jeftinija.

Ja sam probao i jedan i drugi i Fiatov položaj za volanom i sama vožnja su mi se mnogo više dopali uprkos tome što je Škoda bila vidno elastičnija jer sam ja probao Tipo s motorom 1,4.  Niko ne može da me ubedi da je Škoda unutra prostranija, a i tvrđa je. Sem toga ne može da se nabavi u verziji sedan ili karavan. Kod nje mi je jedino bila prednost to što mi njeni unutrašnji materijali deluju kvalitetnije, a i zgodno je bilo što je ta koju sam probao imala i one duvaljke između prednjih sedišta za zadnji prostor. Ne znam da li to sve imaju. 

Što se štedljivosti i cene tiče ne mogu da uporedim jer su različiti motori i tržišta. Mogu samo da kažem da je ugradnja plina na mom Fiatu mnogo jeftinija nego što bi bila na toj Škodi, a i održavanje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...