Jump to content
FAS Goran
dobri nikola

Fiat novi Tipo - mišljenje, iskustva, saveti

Recommended Posts

Ima se, može se... Drugarica da ima, a ona da nema... Greota da uzma Lounge na tu km...@Ivan ajd poređaj mi pakete opreme i glavne stavke u paketima ako znaš, pliz
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest pa da mi se žali na ženu kako sam je zeznuo...

To je više njena drugarica nego moja, iako je znam još od osnovne škole...

Ajd sad malo i o autu

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa joj se Clio, ali nam je majstor za Fiat grupu bolji, pa je servis jednistavniji...

Sve cice kod mene voze Clio

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas i onaj nivo FIAT TIPO EASY UP, dovoljan za svakodnevnu upotrebu

e sad, ako je bitan onaj tablet ...

57 minutes ago, totti said:

Ih... meni sve jasno čim joj se Tipo sviđa emoji3.png

 

Da nisi mislio na Nissan Juke?

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, neshtry said:

@Ivan ajd poređaj mi pakete opreme i glavne stavke u paketima ako znaš, pliz

Kod Fiata standardno u zadnjim generacijama - osnovno je Pop, Easy i Lounge. Eventualno ako ubace neku dodatnu ponudu, kao sto je za HB sada ovaj Street (na osnovnu POP samo jos tamna stakla pozadi, tamne felne, LED) ili Mirror. Ili specijalna ponuda (Family i Easy Up za sedan, Street Plus za HB). Npr:

 

Untitled2.thumb.png.0cc3fd2e28d08c8c0007b0f5818be050.png

 

Na to idu dodatni paketi (Tech, Style, Comfort, Safety,...) ili nesto od pojedinacne opreme. Mada, po dogovoru sa dilerom i kod drugara koji su pazarili nov videh da mozde svasta da se izmesa, standardno za Zabare :lol: ... Spisak tih opcionala je ovde, naravno sve podlozno promenama:

 

Untitled3.thumb.png.42d7d0a6e025c370d6de26c8cbfe0a58.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/5/2019 at 12:57 PM, Ivan said:
Kod Fiata standardno u zadnjim generacijama - osnovno je Pop, Easy i Lounge. Eventualno ako ubace neku dodatnu ponudu, kao sto je za HB sada ovaj Street (na osnovnu POP samo jos tamna stakla pozadi, tamne felne, LED) ili Mirror. Ili specijalna ponuda (Family i Easy Up za sedan, Street Plus za HB). Npr:
 
Untitled2.thumb.png.0cc3fd2e28d08c8c0007b0f5818be050.png
 
Na to idu dodatni paketi (Tech, Style, Comfort, Safety,...) ili nesto od pojedinacne opreme. Mada, po dogovoru sa dilerom i kod drugara koji su pazarili nov videh da mozde svasta da se izmesa, standardno za Zabare dark_lol.gif ... Spisak tih opcionala je ovde, naravno sve podlozno promenama:
 
Untitled3.thumb.png.42d7d0a6e025c370d6de26c8cbfe0a58.png

Fala ti ko bratu, imaš zaječarca za ovo, jednom kada dođem na susret
 

On 9/5/2019 at 1:11 PM, MS PK said:
Odakle tebi tolike tetke od preko bare, drugarice i ostale??

Pusti...
Još moram bmw benzinca da nađem za 5k jura... Tri čuke nemam sa bmw od 2000te na ovamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshtry

u čemu je tvoja tajna :D

Čime se baviš, vidim da si 1971g? Da li ti žena/devojka ljubomorišu? Naplaćuješ li svoje usluge u naturi, ono, kolače, torte, roštilj....?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

8 minutes ago, neshtry said:

Fala ti ko bratu, imaš zaječarca za ovo, jednom kada dođem na susret emoji6.png

Ne znam ti sad, pominjala se neka corba u Odzacima, tako se prica po kuloarima :whistle: .

Pa onda na zadnjem rostilju neki pominjase i Palic u septembru, sta je problem da se sa zabarskom konjicom stustimo malo severnije :) .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, to nije teško organizovati, čak je možda i lakše nego u bgd... A Palić ima jake eko zakone,jbm li ga...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cuh neke najave od kolega iz Subotice, na zadnjem rostilju u Kosutnjaku :lol: . Ima ih ovde jos da potvrde :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/5/2019 at 1:20 PM, marko.jovanovic said:
[mention=11038]neshtry[/mention]
u čemu je tvoja tajna default_biggrin.png
Čime se baviš, vidim da si 1971g? Da li ti žena/devojka ljubomorišu? Naplaćuješ li svoje usluge u naturi, ono, kolače, torte, roštilj....?
 

Žena mi je zdravstveni radnik, jako dobar i ugledan, a ja sam imao bend, radio u radiju, bio dj i jako voleo žemske... I tako to...
Pa ostalo malo toga i za sad...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nekad je bio cool lik ... :D 

 

Al dobro, nemoj tako dekirs, drzi se neshtry, jos uvek ima Alfu ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...