Jump to content
FAS Goran
dobri nikola

Fiat novi Tipo - mišljenje, iskustva, saveti

Recommended Posts

Da se i ja ukljucim, da sam veoma zadovoljan sa Tipom, imam 1.6 dizel sa 120HP, sedan u Lounge opremi, i posle 13000km jos mu nisam nasao manu. Veoma dobar i lep auto, motor mu je taman za njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto jace od mesec dana ima kako je stigao 1.4 95ks u easy up paketu. Za sada je sve ok. Ocekivanja su ispunjena. Osnovni utisak je nedostatak buke u voznji :) i prilicno "sportski" zvuk motora pri malo jacem gasu.

Jos uvek sam u fazi razrade pa nisam u prilici da ga agresivnije nagazim ali mislim da nece bas orati drum. Ipak, za neke moje potrebe i stil voznje, ovo je sasvim dovoljna snaga. Prilicno prostora unutra, i napred i pozadi, ogroman gepek. Enterijer pristojno uradjen za moje standarde, jako udobna sedista, polozaj u voznji extra. Mislim da ce biti dobar ugodjaj prilikom duzih putovanja. Cim uzmognem da ga ozbiljnije uslikam, podelicu sa vama tu lepotu :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/21/2018 at 3:14 PM, spaad said:

Pratimo, samo nema ništa novo. Ovaj moj je isti kao i kad je kupljen , samo što troši ko Stilo. :D 

 

A potrosnja ulja?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presao sam iz Fiat Brava 1.2 16v 80 ks 2001.god u Tipo 1.4 95 ks HB 2018.god , lounge varijanta. Trebao nam je nov porodicni auto. Malo je reci da sam odusevljen tranzicijom :). Lepo izgleda, lepo se vozi, udoban. Jedina "zamerka" je kako su podesili menjac. Dosta kratke brzine i dosta vise saltanja istih po gradu u odnosu na bravu.

 

Poz

Edited by n1k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo da predstavite vas auto ,vi koji ste ga kupili. To znaci puno ljudima koji planiraju da kupe svoj sledeci auto,a pogotovo sto Tipo je slabo predstavljen u toj temi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo kao da je pisao prodavac koji stavlja na auto “NOV,NOV,NOV!!”

Quote

Za 12900 eura dobijate visok nivo opreme u FIAT 500L 1.4 95KS LEVEL UP kao i GRATIS PAKET I PRODUZENU GARANCIJU

 

Nema tu visok / nizak nivo vec Pop Star, Lounge, Nacionale,...

 

I  ceo oglas mi pise zvuci krajnje neozbiljno.

Pisu o uzimanju mini kredita kao da ljudi vec ne znaju za to. Jako ruzno napisano od strane ovlascenog servisa.

 

I koriscenje caps lock na oglasu :wacko:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@igor0511

Verovatno je paket Lounge sa dodatnim nekim sitnicama (boja ili deo opreme), koji je unapred konfigurisan, a nije prodat...

A to oko kredita, svako treba da vidi svoju računicu, da se presvete, obiđe nekoliko banaka, pa da preseče! Nekad ono najprivlačnije nije i najbolje!(setite se stambenih kredita u CHF)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno, samo mi je nacin pisanja vise za nekog preprodavca koji drzi do 3 automobila iza kuce, a ne za ovlascenog dilera FLA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaleću se ljudi, pa posle plaču!

Da se ne zaleću na NOV NOV NOV, niko to ne bi pisao... Evo i ovi "tvoji", uz Porsche monolitni jeftinije 1000e, a ono kad uračunaš kamatu... Al ovce su za šišanje. Treba od dva zla izabrati manje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, bane1321 said:

Evo i ovi "tvoji", uz Porsche monolitni jeftinije 1000e, a ono kad uračunaš kamatu...

 

Dobra je to ponuda i daleko isplativija nego kredit. Pogotovu sto placaju prvu registraciju. Za mog Leona je totalna kamata bila 1700e do 2000e - 1000e popusta -300e regiatracije tako da je skroz razumno bilo.

 

Ali, ima veliko ali.

Operativni lizinf nije pravno resen kod nas tako da ne moze ista osoba da iznajmi i otkupi auto, nemas napismeno otkupnu cenu, sve kazne dolazs na pravno lice, tj x2, postoje penali za kilometrazu,... sto je u mom slusaju bilo suvise alija :)

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sajtu nema 500l, a Tipo se pojavljuje u paketu familly. Ako je paket iznad pop isplati se, a ako je iznad pop star tek se isplati!!! Nema ni HB!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Tipo jeftiniji od 500l sa nagradne igre...85ae8f827d01c9e8a275c5d440f09f5a.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...