Jump to content
cika_kole

Reših i ja da predstavim moju bivšu gospođu i naslednicu - Lybra i Delta

Recommended Posts

e drugari, nocas sam ostao bez zadnjeg znaka sa stakla moje lancie, ali momcic od 19 godinica nije znao da ga kamera snima sa kafica od prekoputa, a onda je decko krenuo da skida i prednji, ali je tu snimljen i njegov lepi osmeh, odmah jutros smo na kulturan nacin vratili znak, jedino sto sam morao da ga probudim u osam, a legao je tek u 5h...

lokalni lopovcic, kaze nece vise dolaziti u moju ulicu...fin momak...inace u zadnje vreme cujem da je nestalo dosta znakova sa nisana, bmw i mnogih drugih kola...

iskren da budem ovo je bila sreca da sam ga nasao odmah, ali znak necu da stavljam do prodaje danas, sutra...

cujem ovde se pojavila neka manija skidanja znakova, busenja guma, neko vece su u novoj pazovi na desetak kola probusili gume i to sve cetiri na tih deseta automobila...

po staroj skidaju znakove... prosle godine u banovcima lupali stakla na kolima, ko vise razbije...

tu da a uhvatis, tacno nsi pametan sta da mu uradis...

Ima toga koliko god hoces,napije se pa se popne na neciji auto,sta ga briga,nije njegov.Mislim da je neko na forumu imao situaciju da je neko gurnuo kontenjer niz ulicu i udario mu u auto.

Cak sta vise mnogo njih se bavi sa time,porucis mu sta ti treba, nadje takav auto u gradu i skine.Normalno cena je 2 do 3 puta jeftinija nego na otpadu.

Pricao sam ovde na forumu... Pre jedno godinu i po, ma mesec dana sam tek imao auto... Neko je uzduz celog parkinga osvetljene ulice, ispred dve zgrade ogrebao kljucem haube na 30ak auta.

Sto kaze komsija - Bolje da ne znam ko je, izvadio bi mu oko tim kljucem. Sto je najgore, nisam siguran da preteruje.