Jump to content
FAS Goran
cika_kole

Reših i ja da predstavim moju bivšu gospođu i naslednicu - Lybra i Delta

Recommended Posts

e drugari, nocas sam ostao bez zadnjeg znaka sa stakla moje lancie, ali momcic od 19 godinica nije znao da ga kamera snima sa kafica od prekoputa, a onda je decko krenuo da skida i prednji, ali je tu snimljen i njegov lepi osmeh, odmah jutros smo na kulturan nacin vratili znak, jedino sto sam morao da ga probudim u osam, a legao je tek u 5h...

lokalni lopovcic, kaze nece vise dolaziti u moju ulicu...fin momak...inace u zadnje vreme cujem da je nestalo dosta znakova sa nisana, bmw i mnogih drugih kola...

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskren da budem ovo je bila sreca da sam ga nasao odmah, ali znak necu da stavljam do prodaje danas, sutra...

cujem ovde se pojavila neka manija skidanja znakova, busenja guma, neko vece su u novoj pazovi na desetak kola probusili gume i to sve cetiri na tih deseta automobila...

po staroj skidaju znakove... prosle godine u banovcima lupali stakla na kolima, ko vise razbije...

tu da a uhvatis, tacno nsi pametan sta da mu uradis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima toga koliko god hoces,napije se pa se popne na neciji auto,sta ga briga,nije njegov.Mislim da je neko na forumu imao situaciju da je neko gurnuo kontenjer niz ulicu i udario mu u auto.

Cak sta vise mnogo njih se bavi sa time,porucis mu sta ti treba, nadje takav auto u gradu i skine.Normalno cena je 2 do 3 puta jeftinija nego na otpadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao sam ovde na forumu... Pre jedno godinu i po, ma mesec dana sam tek imao auto... Neko je uzduz celog parkinga osvetljene ulice, ispred dve zgrade ogrebao kljucem haube na 30ak auta.

Sto kaze komsija - Bolje da ne znam ko je, izvadio bi mu oko tim kljucem. Sto je najgore, nisam siguran da preteruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad čuo za žabarskog proizvođača. Da te ne zeke malo? Ajd' baš pročitaj na staklu ko je proizvođač.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti aj kad dodjem kuci... Sta znam, a i puca mi pisa. Nova, dobra, imali su 2 varijante 100e i 130e...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno, nebitno skroz za tebe koja je, nego čisto da te neko ne "zavlači"

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, totti said:

Ma naravno, nebitno skroz za tebe koja je, nego čisto da te neko ne "zavlači" emoji106.png

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

sad sam ga zvao, posto nisam kuci, nisam ja njega razumeo. covek je rekao da je danas radio samo talijanska stakla, odnosno mislio je na talijanska vozila, inace rece da je stavio Nordglass poljsko staklo...a u ceni od 130 evra je staklo, zamena i dolazak na kucnu adresu...mislim da je to ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije neka cifra onda, ja sam za Stila oko 100-ak € platio pre neku godinu, isto Nordglass, samo što sam ja išao kod njih

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provozaj za koji dan negde 110-120+ km/h. Hoće da zviždi ako ne nanesu lepo lepak ili se on ne rasporedi podjednako pa ostane negde rupa. 

Imao sam situaciju sa par službenih. Primeti se tek kasnije i onda razmišljaš šta ne valja kod ventilacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djomla kazi nasem bratu @andreja.micovic kako ja vozim, fino, gospodski, smireno i sto je nabitnije polagano... ;)

vec sutra idemo sorom sajke, poteracemo, nadam se da nece da zvizdi, a ako bude zvizdao ide reklamacija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/30/2020 at 4:09 PM, cika_kole said:

Zamenjeno. 130€ staklo sa zamenom. 

IMG_20200430_153340.jpg

IMG_20200430_153334.jpg

 

A zasto, sta se desilo? Niko ne pita, kao da svi znaju...  :D

 

 

On 4/30/2020 at 5:48 PM, Martin said:

Pa i nije neka razlika. 

Razlog zamene - kamenčić ili dotrajalost?

 

edit: Pitao kolega, sad vidim...

 

A odmah i da prokomentarisem, kako ti 30% nije razlika  :lol: :P

 

 

edit edita: video u drugoj temi, kamion, kamen, snimak, platio, obrisao.   

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...