Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Moja patosnica - izrada po želji

Recommended Posts

Moja patosnica, kao što joj i sam naziv kaže, moze biti napravljena baš po Vašoj zelji. Ideja je da svako od Vas može putem veza direktno na patosnici ulepšati pod i enterijer svog auta, a samim tim ga i zaštiti od prljanja i habanja. Patosnice su tipske i uglavnom se izrađuju po porudžbini i želji kupca. Svako od Vas može u svom stilu, omiljenoj boji, fontu, željenim logoom, natpisom itd., napraviti unikatnu patosnicu za svog ljubimca.

 

U ponudi nudimo par varijanti patosnica:

 

  1. Tepih patosnice sa vezom na prednje dve patosnice / 35 evra, ukoliko želite vez i na zadnjim patosnicama / 45 evra
  2. Tepih patosnice sa gumom sa donje strane sa vezom na prednje dve / 50 evra, ukoliko želite vez i na zadnjim patosnicama / 60 evra

 

Po želji kupca ojačanje ispod papučica može biti od gume ili tepiha i opšivanje može biti u željenoj boji, a može biti i bez ojačanja.

 

Za sve članove kluba uz člansku kartu kluba popust od 5 evra na gore navedene cene.

 

32845852353_190e26745c_k.jpg33275127490_ba3dd39385_k.jpg33275138940_c62ba83bd7_k.jpg

 

33529795211_3ee7fd1849_k.jpg33529802891_9a0b166cc5_k.jpg32816207814_0159ef1e9f_k.jpg

 

33275257250_eed5cc2b81_k.jpg33529821441_7204d6af8d_k.jpg33618281616_b270af8b95_k.jpg

 

33275248470_adf6216980_k.jpg32845986323_d27ae21dfb_k.jpg33275284450_a9d6f02d04_k.jpg

  

 

Za sve informacije i detalje možete pisati ovde ili na broj ‎065/5270492

Na Vaša pitanja odgovaraće stefankmn

 

 

Edited by neshaoct
korekcija cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li su vezovi predefinisani, odnosno mogu da se biraju iz vaseg "kataloga", ili je moguce uraditi potpuno cutom vez po porudzbini?

Mozda je bolje da preformulisem pitanje. Da li je moguce iskopirati ovaj vez:

 

_migrated_11581_1000x1000.jpg

 

Ovo su fabricke patosnice od novog Twinga. Da li ih je moguce uraditi da izgledaju isto ovako i koja bi bila cena za clana?

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze moze, sto bi se reklo custom, sta god zelis moze da se odradi :)

 

Sto se cena tice pise gore u prvom postu:

  1. Tepih patosnice sa vezom na prednje dve patosnice / 3500 din, ukoliko želite vez i na zadnjim patosnicama / 4500 din
  2. Tepih patosnice sa gumom sa donje strane sa vezom na prednje dve / 5000 din, ukoliko želite vez i na zadnjim patosnicama / 6000 din

 

Za sve članove kluba uz člansku kartu kluba popust od 500 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za naseg drugara Bucala - interesuje me samo da eventualno "osvezim" prednje patosnice, ako nadjem nesto pristojnog kvaliteta i diskretno.

Znaci po fabrickim dimenzijama za Stila, gumirane odozdo + cicak traka. Bez ikakvih vristecih dzidza, logoa, ojacanja, stepova i sl...

I da li je moguce uzeti samo prednje (posto su mi zadnje kao nove) i koja je cena sa popustom u tom slucaju? Ako ne, da li je ista cena za gumirani komplet, bez ikakvog "kicenja"? Hvala unapred.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

interesuje me samo da eventualno "osvezim" prednje patosnice, ako nadjem nesto pristojnog kvaliteta i diskretno.

Znaci po fabrickim dimenzijama za Stila, gumirane odozdo + cicak traka.

 

Jel ovim mislis da nesto radis na tvojim patosnicama ili na patosnicama ovim koje radim? 

Posto ne moze se doneti druga patosnica pa da se na njij radi vez ili  stavlja guma. 

 

Sto se tice jel moze samo prednje, to ne moze,mislim  moze ali to ne utice na cenu nista, cena bi bila ista dal uzeo samo prednje ili komplet. Samo napred se porucuje isključivo za automobile koji su dvosed. 

 

 

".... Ako ne, da li je ista cena za gumirani komplet, bez ikakvog "kicenja"? Hvala unapred." 

 

A u vezi ovoga bez nije obaveza, ukoliko neko zeli cistu patosnicu moze i to. Cena je ista. 

Edited by stefankmn

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

Ma ko nema za patosnice, daj mi odmah 20 patosnica :) .

Mozda se nisam najsrecnije izrazio, pod onim "osvezim" mislio sam naravno da kupim nove ako nadjem nesto da valja kao zamena fabrickim koje se jos uvek drze.

Znaci ispade 2 prednje gumirane, bez ikakvih dzidza 5000/4500 kinti :P . Salim se, znaci ista cena sa i bez veza, samo prednje ili komplet. Hvala za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zadnje mi kao nove, prednje solidne, pa cisto gledam ako naletim na nesto kvalitetno da ulozim u estetiku :D .

Ovo sto vidjam da uglavnom prodaju od letnjih je tanko sa kvalitetom, nije gumirano, nema zastitu protiv klizanja...

A kad vidim nevesto prosiven logo, kojekakva ojacanja i opsivanja, nije mi dobro. Jesu povoljne, ali fabricka je za ono izmislila patosnicu, dovoljno je uporediti razliku u tezini.

Znaci da pratimo ponudu :lol: , cimnucu te ako budem dolazio na neki skup pa da pogledam patosnice ako ih imas za prezentaciju ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo dobro izgleda. Ja sam svoje kupio na drugom mestu sa logo-m FIATA, znak mi je toliko prljav da se ocisti tek posle pola sata ribanja xD
U svakom slucaju, super su. Cim ove moje resim da menjam, javljam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 28/03/2017 at 0:03 PM, stefankmn said:

Sto se tice jel moze samo prednje, to ne moze,mislim  moze ali to ne utice na cenu nista, cena bi bila ista dal uzeo samo prednje ili komplet. Samo napred se porucuje isključivo za automobile koji su dvosed. 

Izbacio sam zadnje sediste, pa je sada dvosed :lol: . Je l mogu da porucim samo prednje patosnice :stuart: ?

Salu na stranu, super izgledaju, nadam se da su takvog i kvaliteta, a verujem da je ovo za Stila cisto primer sta sve moze da se uradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha i dalje se Ivane nista nije promenilo.

A ove stilove bas sto kazes, da se vidi šta sve može, naravno moze samo i znak ili bilo sta drugi klijent hoce :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno obaveštenje :)

 

Ukoliko ste rešili da naručite patosnice putem broja telefona ili  foruma obavezno napomenite ukoliko imate člansku karticu kluba. U suprotnom nećete moći iskoristiti popust koji vam sleduje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...