Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dule 021

P: Nissan Qashqai 1,5 Dci 2009

Recommended Posts

Hvala! ;)

Inace vec je tu sledeci Qashqai i ceka u carini.

 

IMG_5172.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde malo off da odem. Dule posto se bavish tim bahanalijama oko kola, da li mozda drzish onako okviranu cifru koja bi trebalo da se doda na chevrolet captivu 2.2  dizel 184 konja automatic, 2012 godise da bi ga doveo na nase table, dakle koliko bi izasle dazbine za njega. Gledam po italijanskim oglasima mogu se naci vec od 9 000. Ne znam iskreno da li podpada i pod carinu posto nisam siguran da li se proizvodio u EU negde ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/23/2017 at 11:09 PM, Joker said:

Ali kako ti originalna servisna knjižica garantuje tačnu kilometražu? Šta ako je svaku drugu zamenu ulja radio u ovlaštenom servisu, i skidao razliku kilometraže?

 

Za prosečnog Srbendu servisna knjižica iz "inostranstva" je sveto pismo u koje se VERUJE.

 

Dok je ovaca biće i šišanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, ivick said:

Ajde malo off da odem. Dule posto se bavish tim bahanalijama oko kola, da li mozda drzish onako okviranu cifru koja bi trebalo da se doda na chevrolet captivu 2.2  dizel 184 konja automatic, 2012 godise da bi ga doveo na nase table, dakle koliko bi izasle dazbine za njega. Gledam po italijanskim oglasima mogu se naci vec od 9 000. Ne znam iskreno da li podpada i pod carinu posto nisam siguran da li se proizvodio u EU negde ili ne.

Ne znam i nije me sramota da to kazem jer Captivu nisam nikad  dosad imao niti imam nameru.

Jednostavno to je koreanac kom  ce cena da pada zestoko dole u vrlo kratkom periodu pa tako  mislim da su ti sanse za rur1 nikakve i da ces imati da platis i carinu i porez.

Nekom okvirnom metodom mogu da lupim da bi to trebalo da bude oko 1300-1400€  ako ti je spediter provuce na neku minimalu plus dovoz i homologacija.

Kod nas ih nema mnogo  jer generalno znaju ljudi da je to koreanac a i da je Chevrolet prestao prodaju u Evropi tako da ne znam kako ce biti za delove i servise.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...