Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: Fiat Stilo 1.6 16v SW + plin 2005.

Recommended Posts

Dule vidis da znam da  znam za sta da se uhvatim ova alfica je fulic , mada je meni onaj stilo za sljaku bio vrlo interesantan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motorizacija 1,9 JTDM 110kw a godiste 2005 iz Svajcarske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam jos tacno  ali okvirno oko 3300.

Auto jos nje dosao u Srbiju ali evo kilometraze.

 

6.JPG

Edited by Dule 021

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze lock! default_wink.png
Dosao covek iz Zrenjanina,video,probao i odusevio se stanjem i tresno sa kaparom na sto.
Dao sam mu papire da registruje auto pa da sa tablicam dodje po njega da ne mora da vadi probne tablice.
Toliko o toj  potrosnji ulja i glupostima.default_laugh.png

Rekoh vec jednom da sam vozio  Astru sa takvim motorom  i da mi za 5 meseci koliko sam je vozio nije nista ulja potrosila.
Ulje su trosili oni stari opelovi motori 1,6 16V ioz 2001 a ovo je konstrukcijski drugaciji motor  i nemojte porediti babe i zabe.
Srpska posla  a vec sam dao primere da su fiatovi dizelasi losi,opelova limarija losa,francuzi udobni a ne pada nekima na pamet da  se to s vremenom promeni pa tako fiatov dizelas je medju najboljima,opel daje garanciju na lim od 12 godina,francuzi vise nisu udobni kao nekada i td i td.
Na kraj krajeva  motori u Fiat-u 500L  fabricki trose ulje i sta? Jel to sad nista ne valja i treba ih baciti?
Puste price.

Kakve veze ima potrosnja ulja sa tim sto se prodao auto???
Toliko marki i modela imas sa simptomaticnim problemima pa se prodaju
I ajde vise ne lupaj sa tim starim modelima 1.6, lepo sam ti rekao da su ljudi bas sa tim motorom u stilu imali probleme, i da u medju ostalom ima i na forumi par slucajeva, bese bas i tema sa jednim dok covek nije resio problem.
Sta si se ti primio ko da je neko tebe direktno napao i kola kakva ti prodajes, ti si rekao trosi manje i ja sam na to postavio pitanje cega, pitanje je na mestu posto ulja sigurno trosi vise.
Jbt svaki auto koji ti prodas je ispravniji i u boljem stanju nego kad je izasao nov pa niko ne sme nista da prokomentarise.
Kad ti znas da se proserese za svaki auto da je tolika perverzija da si se pokumio u najmanju ruku sa kupcem momentalno, pa skoro i da te slave onda nemoj da ti bude problem kad neko nesto pita ili prokomentarise.
I sta Srpska posla i ti dao primerek???
To si vec jednom napisao i ja ti na to rekao da mislim na bas taj motor ili se to na stila igradjivao jos neki a da ja nisam upucen?
Nije mi bila namera da ti trujem oglas, cak sam i odustao ali vidim da ti i dalje teras pricu samo da prodas a to je vec obmana isto kao sto je i to sto ovde nemas svoju temu a time se bavis, pa kao i ostali da dajes neki vid popusta.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znaci da  kupac nije slusao vasa rekla kazala  nego da je dosao i cuo i video i provozao i uverio se da je to auto a ne kanta.

Upravo mu je zato i trebalo tri dana da se proda a kad smo izmerili ulje pre prvog jutarnjeg paljenja  ulja je bilo  mrvicu ispod maksimauma  tako da vi i dalje  pricajte gluposti i plasite narod a ja cu da prodajem i dalje natprosecna kola na forumima i oglasima sa osmehom na licu.:P

Juce sam menjao tj smirglao plocice na 500L-u kog sam prodao drugaru a koji sad na satu ima 43k km i kad sam ga dovozio  cvileo je nazad da su se svi okretali.

Sredio sam taj problem a onda iz  neke radoznalosti izvadio sipku za ulje kad ono ispod minimuma a ulje je menjano na 40k km.

I sad to je  odlicna stvar  dok onaj Stilkan  ne trosi ni blizu toliko ulja ako ga uopste i trosi?

To sto neki auto trosi ulje ne znaci da je motor los nego je jednostavno takav konstrukcijski.

Ali nekima od vas odmah  pada na pamet da pocne da pljuje  iako narod za to vec zna.

Poenta je izgleda da u Srbiji je fora da budes najpamentiji ali sa znakom pitanja jer licno nisi imao takav auto i  mozes samo da nagadjas a razlog zasto je neko napisao da ima neki problem moze da bude u x stvari  pa i odrzavanju i kvalitetu ulja koje se sipa.

Ne zelim vise da se ponavljam i molim moderatore da zakljucaju temu kako je i red jer  auto je prodat i covek ga vozi sa osmehom na licu.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ocigledno imas neki problem sa Srbima?
A ocigledno imas i problem sa razumom, ko je rekao da je on kanta, ko je rekao da je motor produvao, samo ke receno da taj motor trosi ulje i kraj. A ti za tri dana kod sebe nemozes znati da li ga trosi ili ne, mislim kad bi tad trosio onda.....
Ko je rekao da i neki drugi ne trose?
Ti si rekao da je bolji od fiatovog posto nema problema sa ECU a problem ti je sto ja kazem da je gori sto trosi ulje?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...