Jump to content
FAS Goran
putinac

Renault Megan GT line 1.5 dizel

Recommended Posts

On 3/13/2017 at 11:09 PM, putinac said:
Danas mi je žena dala. Megana. Ds vozim sam. Šta ste mislili drugo. I zapalim cigaru kad nema pepeljaru. Možda jer ma ne znam ni zašto. Odškrinem malo staklo moram da tresem negde nesmem na pod nismo na svadbi. I umesto u rupu u prozoru ubodem stub. Malo više nagnut nego u mare.a ja negledajuci po navici. I pazi sad rupa. Oivičena crno. Progorelo. Na prvu. Pa to fiat ni breneru nebi dozvolio. Materijal na stubu kao i nebo. Nešto ko najlon čarape. Samo gusto i sivo. Pa da si  najavim opravdane izostanke sa foruma ako me nebude bilo. Znate šta cemi se desiti kad osvane jutro. A sličicu da zalepim nema šanse. Ni deca nasmeju ukrivo u album. A ne ja po kolima. To ti je cena evropske integracije. 

 

On 3/12/2017 at 6:05 PM, Martin said:
Pa ti ustani ujutru - sviće već oko 15 do 6. dark_lol.gif
Znači, dosta ozbiljniji auto od Maree? Što je i za očekivati. default_smile.png

 

loodiloooo...davno me neki post nije ovako nasmejao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad lepo sivi konac i iglu u ruke i kratak kurs kukicenja i nece supruga nista da primeti...

A mozes da joj izvezes i cvece i leptire okolo pa da joj objasnis da si eto zbog ljubavi spreman na sve...:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje ludilo od teme, lepo sam se ismejao sam sa sobom :D

 

 

On 3/12/2017 at 5:48 PM, putinac said:

 Možda negde ima vufer i pojačalo. Izgleda pozadi jer deca plaču kad pojačam.

 

:rofl:

 

samo zapreti deci...deco ako ne budete dobra - ukljucice tata bazuku!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sitne neposlušnosti 5 min vožnje. Gluposti velike može pola sata u mestu. Da netrošim gorivo. A sad pazi gde ja živim. Ovo mi je dnevna soba i dvorište. I moji majstori ako se vide. Svaki dan usisavamo i džogiramo zbog žene. De a se nebune. Samo mi moj milutin juče skratio život za ko zna koliko. Pogledam a on grize žicu iz zida. Srecom ptt kabel. Na koga je tako lud. Pa da ga šine struja mslko šta bih snjim noću. Morao bi dete preko glave pokrivati da nesvetli u mraku

 

IMG_20170314_162138.jpgIMG_20170314_162209.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Martin said:

Brate, žena ti tek sad neće dati. :D

Ma dala mi. To mi je bilo za kaznu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kontam da vam nisam predstavio mareu. A sad i nemogu. U gaćama sam. Okupan. Pa nemogu da fotkam po ulici. A žena mi ga zavuče večeras. Kaže samo se ti lepo okupaj a mi idemo kod cece na spavanje(svastika). I nemoj mnogo da takav ljubiš decu sada. I poslušam je. Kao i uvek. Kad ono nema peškira. Ni onog mslog za decu kad peru ruke. Ja u korpu za veš. Prazna. Ni potkošulje nema. A dnevna sobu u radu. Sva vrata upakovana. Nrcu preko dvorišta. Zima. I obrišem se prljavim duksom što sam skinuo. Džaba se kupao. 

Nego nisam ja hteo da imam 2 auta. Mnogo je. Oskudacija. Nego mareu da udam. Ali ja sam moler. Prljav. Alat. Nas trojica. Pa neide to u auto koji miriše na novo. Evo zašto. To mi je ljubimac. Specijalac. Išao u heroj pinki spec.školu. Ali volimo se. Slažemo se. Samo kako izgleda takoi miriše. A o ukusima necemo raspravljati. Slike nastale u januaru. Smrz. Niko neloži u praznim kućama. I gde to da sedne u gt. Sutra sličice moje mare

 

IMG_20170216_144414.jpgIMG_20161213_122809.jpgIMG_20161213_103932.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, putinac said:

 

IMG_20161213_103932.jpg

Znas sta ti je ciniti kad vidis ovo.

 

"Insert coin" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi je reklama za posao. Gazdarice ga obožavaju. Lik je. A mi obično nešto ubacimo tu. Naravno mislim na nešto hladno ili oštro ili mokro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim se malopre s gt i na crvenom stojim. Kao svi normalni. Sa one strane stoji tojota bela limuzina. Desni žmig radi upaljeno desno magleno svetlo. Levo neradi. Bi mi žao čoveka. Ja za njim. Ako naleti na patrolu em upaljene maglenke a nigde magle em u gradskoj vožnji em desna neradi. I blicam ja iza njega on ništa sviram jedva ga ustavih. Dotrčim do prozora kad čuješ samo bzzz. Spušta se staklo a unutra.... Joj. Tetka ipo. Ekstra nena. Snežana savić. (inače volim milfare). Meni drago pravim se važan što činim dobro delo. Robin. Hud. Objašnjavam u kakvoj je opasnosti. A ona iskoraknu iz tojote a ono suknja do kolena. Lelelelele... Gleda žena farove gleda mene. Nerazume.stvarno nerede maglenke. Uopšte nisu upaljene sl ni jedna. Ja se češkam. Ja opet istu priču. Kad ona shvati i popidi. Mladiću, kaže extra teta. To nije maglenka vec se pale pomocna svetla pri skretanju volana levo ili desno. I ode besna. A ja muto muto. Jel to ona mene zeza ili samo nije htela da slušamo ploče večeras. Jel postoje takva pametna kola. Ok. Jest tojota velika limuzina iz prošle godine npr. Ili umorne menađerke kad idu kasno sposla nevole nas u patikama. Možda sam je uplašio kad sam je ustavljao. Sanjacu je nocas. Verovatno i ona mene sad spominje mužu. Šta li priča o meni. Nisam bre manijak. Jest da se nisam okupao posle posla žurio ssm na roditeljski jedva sam nešto pojeo. Ali nije ni ona kupana. Tek ide kući. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha,a bre sto joj nisi barem uzeo broj telefona,da si rekao da doobro krecis,a pa tu pametnu stvar imas i ti na tvom renou sigurno,nego nisi video

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde na pola citanja, tamo ono oko "milface" sam mislio da je prica sa happy endom kad eto ti prc...

 

Maglenke se pale na zmigavac ili na okretanje volana - kod fiata ispod 30km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi stand up comedy (komicar) , treba da se prijavis kod milana kalinica i ekipe tamo -- da se takmicis (kad bude i ako bude ponovo) - jer link dole je mator cini mi se ......... usao bi u finale ladno ............ :lol:.

 

http://www.svet.rs/nas-svet/estrada/pocinje-audicija-prvi-kasting-za-komicarski-sou-sutra-u-zgradi-pinka

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je samoodbrana. Nisam uvek takav. Eto kad smo kod današnjeg dana majstor spec.zvonko je u svoj razdeljak zaradio gips šaraf. Ko je radio gips zna kako bodu. A ko je čitao ranije postove zna na koji razdeljak mislim. Reakcija? To se trebalo snimiti. Vi zamislite. Što se više trudi da ga izvadi šaraf više bode a zvonce više skakuće vrcka jauče psuje... Sad mi soba izgleda ovako 

 

IMG_20170317_205310.jpgIMG_20170317_191822.jpgIMG_20170317_211453.jpg

I moje umorne patike. Ko još u ovo vreme završava posao i kljuca po mobilnom na forumu. Ofoh lavor. Pozdrav vozači 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se okupah. Kilo sam lakši. Vidim da mi  nema teksta za srednju sliku. A to ima veze sa saobracajem. To je moj radni radio. Pavaroti se zove. Dugo smo zajedno jedino što ja radim a on peva. Kao cvrčak i mrav. 

Idemo marelijem danas kući sposla kad zamnom neko svira i blica. E reko budale. 

A što budala kad sam ja juče tako isto. Šta mi fali pa me juri. Prepadnem se. Mora da je extra čika. Muž extra tete od sinoć. Možda ona nije menađerka vec supruga mafijaša. Sad sam ugasio. I ajd stanem. Što više se pravim blesav kao nevidim ga biće besniji pa ce me više boleti. Smešno vam a?  Pa meni nije bilo. Pune novine crne hronike. 

Izađem ja u fazonu šta je bre. Izađe čovek. Fin neki. Meni milo. Kaže čekaj malo. I pravac u  svoj gepek. Ja ukočio. Ni bezati ni pasti odmah mrtav. Sad ce lovačka ili pajser. Žvace mi guza ko meduza. Kaže momci ovo vam je ispalo i daje mi mog pavarotija. U dvs dela. Umnožio se razdelio se kao one amebe iz biologije u 7om.razredu.pokušao da mi pobegne jer sam mlitavo vezao gepek vrata. Verovatno kad sam preskakivao ležečeg policajca.sl evo ga ko nov. Ulepljen. I radi. Od sada pavaroti na zadnje sedište kod zvonka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahaha kakav si kralj,pa opravio si pavarotija znaci,dobro si ga bandazirao,a dobro ti izgleda soba,dobre si molere nasao,a i one grede su vrh,jel to imitacija il pravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grede su original. Rušio sam prvo deo plafona ds spojim dnevnu sa potkrovljem gore još samo vrata da ofarban i postavljanje tarket parket. Beli jasen. Prelep je. Jedva čekam. Onda sam rušio ostatak štukatura. Trska letve žica pa malter. Za one koji neznaju. Guljeni zidovi pa lepsk mreža glet žirafa jupol. Sečen zid za terasna vrata. Gips ismeđu greda i oko terasnih vrata. Čekam stepenice. Po betonu katran ter papir osb ploce i na kraju parket od šljive velikog formata od skoro metar letvice. Evo koja slika potkrovlja. To je bio tavan. Pun brabonjaka pacova čuka..... Jezivo. A vidi šta sam načinio za 3 zime. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd neka neko obriše ove duple slike. Nesnalazim se najbolje sa ovom tehnikom hteo sam da pošaljem sliku progoretine od cigare. Danas je dobila društvo. Još jedna ali manja. Ko mlađa sestra.

 

 IMG_20170319_145729.thumb.jpg.7b4f20b62de779dd72e5b4256483c0ba.jpg

 

 

 

 

 

 

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kupovali dođemo najavljeni na plac. A megan opran krpom obrisan. Gledamo žena i ja cutimo pred prodavcem. Stručnjaci za polovnhake. I dalje gledamo sa svih strana i ćutimo. Kao takmičenje ko ce prvi da pisne. Sa pola oka gledam moju bivšu princezu i njene reakcije. Mršti se. Nešto je našla da nevalja. Čujem uzima dah slaže obrve u w i pušta glas.. : molim vas. Šta se desilo sa retrovizorima zašto nisu beli. Ovde i lud vidi da su metalik. Mislim ovako da nas pravite ludima to nema smisla. Recite iskreno iz koliko automobila ste ga sastavili i kakva je oštecenja pretrpeo. Sve u jadnom dahu. Ja ponosan. Aha. Sad smo vas uhvatili. Vidiš kakvu bre ženu imam. Mislim ponosno. Gledam reakciju prodavca. Ništa. Netrza se. Auuu. Ovaj bte neki profi. A tip ladno reče 4 magična slova.

Pa gt.

Godpođo. To im je fabrička boja retrovizora brava i lajsni. 

I ja od sramote vadim stvar i ulecem. 

Ma u redu je. Kupljeno. Doduše žena je indistiirala na pregledu u reno servisu 

I evo kod nas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...