Jump to content
FAS Goran
putinac

Renault Megan GT line 1.5 dizel

Recommended Posts

Ljudi prasnuo sam dadilju. Motam nekome da se pohvalim. Oće informacija  da mi iscuri nemogu više izdurati. Bolje vama da kažem neg ženi.. Nije bilo u kolima sli mala je audi. Eto. Samo da kažem nekome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momci na čestitkama. Ja mislio mi neki drugari sad ce ovacije. Ono bre sve ljubomorci prikriveni lažnim moralom. Menjam forum odoh u neki švskerski da me podučavaju. 

Joj kad je uslikam kraj maree u ponedeljak čim dođe pa postavim ovde sliku al ce da vam pucaju airbegovi od muke. Ima da prokuvate glava da se sve iskrivi pa na mašinsku obradu hitno. Jel vi nekad nešto radite ovako ili samo kola manastir kola manastir. Svetci jedni. Bar da me neko nakrpi. Hodočasnici fini mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis da svi jure dadilje, poučeni tvojim iskustvom, nemaju vremena ni da ti čestitaju

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

 I treba. Ako. Sve je to kriva tv palma kad smo bili mali 90ih. Ono u 2 noću. Teme npr čistač bazena mehaničar vodoinstalster medicinska sestra stjuardesa dadilja.sekretarica...

Još se nisam razbudio nemogu se setiti više. Ajd podsetite me šta je sve bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i sada to sa dadiljom, u američkim xxx. Mada ja ih ne volim, gledam samo radove g-din Siffredija i rusku tvrdu produkciju, naravno čehinje, mađarice i rumunke su takođe vrh. Drago mi je da su i neke naše izašle iz kutije, ima ih u dp, atm, bbc i ostalim brutalnim akcijama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šalji adrese šta da kucam. Može  u poruku. Evo  brata manijaka. Dok sam bio klinja mislio sam joj kad se oženim. I požurim ja u brak. Bilo interesantno u početku. Sad opet ekranizacija prva opcija 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa izadji malo medju ljude :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dadilje do profesora 

Vozim jutros megana bulevarima moga grada. Vruće mi spustim stakla. Glad me peče u stomaku i  giste i pantljičere se pojedoše međusobno. Zovem  ženu sa  mobilni držim ga u krilu i pustim na spikerfon. Da opet nenaiđe plavo momče na plavi skuter pa da opet tražim saobracajnu među dečijim sedalicama na zadnjem sedištu. Tek da vidi da hranim decu. Omekšali jednom pa me pustili. Kažu kazna 10000. 

Javi mi se moj milutin. Razmenjujemo tople reči dok naručujem doručak =reci mami da si gladan  sad cu i ja kući pa da ručkamo. 

Stignem do semafora nigde nikoga. Spušten prozor. Malo se derem onako sam u kolima jer pričamo na spikerfon Ajd, rekoh sinu na kraju, ćao  ljubavi. 

Kad pojavi se muška glava na prozoru kola nasmejan čika i kaže sav srecan  :

JEL VAM SE STVARNO TOLIKO SVIĐAM? 

Jebote ja prvih sekundi ukočio. Ko bogomoljka pre napada. Kad sam prepoznao čoveka bežžžš. Kroz crveno. A lepo ima tabla sa slikom kamere na sem@foru. Videćemo za koji dan jel radi ili nas samo plaše. 

Uglavnom čovek je profesor muzičkog radio u nekoj gimnaziji a ja kao svaki normalan dečak pohađao zanat 3 stepen u mašinskoj

. Pričalo se da je gej. Vrckavo hoda pa smo mu dobacivali :BALETAN!! 

 Bio sam jedan od glasnijih valjda da ispadnem faca

E sad mi je vratio. Trostruko. 

Toliko sam se uprpao da sam dete razočarao na doručku apetit mi utekao. 

Kud nenađih na psihologinicu. Možda bi mi se tinejđerske fantazije ostvarile nego baš na baletana. 

Al dobro je. Šta da je neki baja naišao mogo mi pi..ku namestiti kroz prozor.

Le le bre

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd evo nešto zanimljivo. To mase vole da čuju. Uspešno zamenjene kočione pločice na sva četiri točka pre mesec dana. Jeeeesss. 

Odmah i informacija za članove mnogo važna. Iste su kao za megan ll. 

A menjao sam i spone. E to je za meganlll

A uskoro cu i amortizere zaboravih ime oni su baš za gt line i to gasni. 

Potrošnja mi je sjajna oko 5 lit. 

Ako treba još zanimljivosti pitajte. Evo ds rszbijem dosadna pisanija imam pitanje gde da nabavim ksrticu za ovu noviju nsvigsciju tom tom karnival. Na oglasima mi traže za jugoistočnu evropu od 100 do 140 evra. Sada imam samo i talijanski ženski glas i dekoncentriše me u vožnji. Jest da nestenje kad parla ali podseca me na ćićolinu. Pogotovo kada kaže kurva. To je na njihovom krivina 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plocice, spone i amortizere menjas?

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da. Cim se vratim sa godišnjeg kupujem zimske gume. Molim pomoć ne znam gde kako koje su najboljih performansi nebih one obične sa akcijskim cenama dosadne su za forum. Bolje da se pravim dasa kao imam love za mišelin a stručnjaci zlobnici kažu ma to je krš kupi gudjir s ja na zimu okačim stare celave od prošle godine. E to je fora. Ali nisam ja takav  ne ne. Necete vi ni znati ni videti slike kad ja kupim tigar vintera na čekove. Jok bre. Strogo pov. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzbudljivo je to za pločice zar ne? 

Soriška ali  meni kao nekome ko je završio taj zanat to i nije vest za objavu. 

Da nemislite da vas zezam slikacu vam moju diplomu pa možete  kao  i ja da je stavljate pod zimnicu. Tema diplomskog bila generalni remont kočionog sistema na ladi rivi. 

Svašta sam ja radio od tada do sada samo žigolo za bake nisam bio. Nikako da naletim na neku od 30 god sa deviznom penzijom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako li te trpi zena kuci.. :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe slatko se ismejah, a slucajno naleteh na ovu temu, listajuci sve zivo sto mi je pod klik palo na forumu u prethodnih pola sata....elem, Putinac, uzasno ste ili si duhovit covek, kako vec odgovara, to je prva stvar. Steta, za one koji nisu naleteli na sva ova pisanija, opise i situacije, jer su neki delovi urnebesni i vise od toga. Svakako, jako duhovito. Druga stvar, poucna ti je ona prica o kazni, problemima, dugu prema drzavi, razboljevanju, pa onda i ozdravljenju kroz dete u sebi. Takodje, imas neverovatan dar za pisanje. Ne pises, istina, gramaticki ispravno, jer forum kao forma to ni ne zahteva u celosti, ali nacin na koji pises i kako slazes slike, komicne situacije, karaktere, pokazuje da si jako talentovan i moj iskreni savet, da ako vec nisi, probas da pises neki blog ili nesto slicno i mislim da bi se sam iznenadio koliko bi ljudi to citalo :)

Svakako, poriv za moje javljanje jeste, pre svega, da se zahvalim na smehu i pozdravim ovakav humor i opusten pristup svemu :) premda su postovi prilicno duboko u prosloj godini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...