Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
sibisi666

P: Bi Xenon Morimoto sociva

Recommended Posts

Prodajem par novih Morimoto sociva bi xenon, imate oboreno i dugacko,   zajedno sa hromiranim rozetama. Sve je novo   u kutiji, kupljeno je greskom,   (kupio sam druge farove sa vec ugradjenim socivima, pa ovo nisam nikad ugradio). Nisam preprodavac, niti trgujem sa ovim, imam ovaj jedan par.  Univerzalni su, trebalo bi da odgovoara za vecinu farova. 

 

Dodatne iformacije i dogovori mogu na PM, ili 063/518-959  i viber

photo_2017-02-20_15-18-56.jpg

photo_2017-02-20_15-19-04.jpg

photo_2017-02-20_15-19-07.jpg

photo_2017-02-20_15-19-10.jpg

photo_2017-02-20_15-19-13.jpg

photo_2017-02-20_15-19-15.jpg

photo_2017-02-20_15-19-18.jpg

Edited by sibisi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

da li su potrebne prepravke da bi se projektori ugradili na bravo? Pročitah u tvom predstavljanju automobila da si kupio i farove od Maree, da li su, generalno, bolji od projektora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za stila bi trebalo da pasu, bez vecih prepravki, ne trebaju ti posebni balasti i xenoni, ide sve standardno.

 

Pa vidi, ja sam povoljno nabavio mareine farove, sa vec socivima, pa sam to ugradio ( sociva mogu i da budu izgorena, grebana, potamljena) moras paziti...mislim da su ova morimoto sociva i bolja jer su malo veca, i nova su...eh sad, nisam uporedjivao niti probao, isao sam linijom manjeg otpora pa sam idma ugradio farove, a sociva eto zavrsila na prodaji. :) mozda sam i pogresio ali nisam imao vremena tada.

 

pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, sibisi666 said:

ne trebaju ti posebni balasti i xenoni, ide sve standardno

Na Stila idu H7 sijalice na srednje/oboreno svetlo, cisto da znas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u svaki projektor,idu iskljucivo H1 sijalice..

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, bane17 said:

u svaki projektor,idu iskljucivo H1 sijalice..

Koliko sam razumeo, kolega koji je postavio pitanje o kompatibilnosti na Stilu vec ima xenon set.

Ako je tako, samo sam u par reci naglasio da na Stila u fabricko leziste ide H7 sijalica. Kako ne bi doslo do nesporazuma a opet da ne remetim cenjenom kolegi oglas.

Posto se detaljise - Morimoto Mini ima H1 leziste, tako da bi morale da se menjaju barem sijalice. A ako su balasti neodgovarajuci novim H1 sijalicama, u tom slucaju i balasti.

Kod nas su od aftermarket projektora najprisutniji Morimoto, pa ljudi automatski za njega vezuju H1. A naravno postoji jos masa tipova xenon sijalica, pogotovo kad su u pitanju OEM projektori.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

H1 ide u Mareu i zato u nju ovaj Morimoto ne može jer je otvor mali. Pitao sam čoveka koji to radi pošto sam baš razmišljao da kupim ovo što se prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nesa 169 Nešo, može u Mareu. Ovaj projektor je za H1 sijalicu, koja odgovara Marei. Montirao sam kod sebe pa znam, možeš da vidiš kad god hoćeš :)

Montira se umesto postojećeg sočiva, problem je samo dobro učvrstiti sočivo za postojeći nosač jer nisu istog oblika. Napisao sam na nekoj temi kako sam ja to rešio. 
Napajanje onog transformatorčića koji pokreće klapnu za dugo/kratko svetlo se spoji na dugo svetlo.

 

 

Sorry za off na oglasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na komentarima, posto ih ja nisam ugradjivao i kao sto sam napisao u oglasu nisam nikakav preprodavac, pa nemam neka iskustva. Evo sad znamo da idu H1  u ovaj kit koji ja prodajem. :)

Ko je zainteresovan, na private moze za cenu  - dogovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...