Jump to content
FAS Goran
CrackFox

Astra J GTC 2.0 165ks

Recommended Posts

Evo da vam predstavim svoj novi auto posle voljenog brava ...

Reč je o Astri J GTC sa fiatovim 2.0 165ks motorom, 2012. godiste sa bixenonima, AFL, dnevna led svetla, start stop sistem, grejaci sedista, volana, digitalna dvozonska klima, adaptivni tempomat, infinity ozvucenje sa wooferom, navigacija, 235/50 r18 alu felne itd itd.
U planu su eibach prokit opruge i neke 19 felne za letnje gume.

 

zza9200.jpgzza9201.jpgzza9202.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barakuda!

Odlicna Astra, za pozeleti...

Posebno mi se svidja mogucnost produzavanja sedalnog dela na sedistima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ... Upravo tako, i mene je to oduševilo. Ja sam visok 2m i 120kg imam a sedim u njoj kao da sam u limuzini, izuzetno udobno. Prvi put da ne sedim na vrhu guzice sa savijenim kolenima .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim karavan sa ovim motorom i ima "sport" mod, poslednje dve godine i prezadovoljan kako je motor elastičan, startan i manje mi troši 0,5l od Crome sa 150ks, koju sam vozio četiri godine. Tvrđa je Astra, stabilnija i niža, sa manje mesta od Crome.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. Moja nema sport dugme ali je fabricki sport model SRI . Isto mi troši koliko vidim kao i bravo 1.9 150ks . Jako se lepo vozi, neverovatno stabilan u krivinama i ovako visok .
Što se tiče prostora u kabini ima isto mesta kao i bravo samo što nema vrata nazad a što se tiče vozačkog prostora neuporedivo je konfornija astra.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/19/2017 at 4:22 PM, CrackFox said:

Poslednju sliku sam uslikao jer sam se iznenadio koliko je gtc u stvari velik kupe kad sam je pogledao pored alfe 159 karavana

 

Kad sam nesto citao o gtc-u, nisam mogao da verujem da je duzi od hatch verzije, koja isto nije mala. 

Inace, mnogo je lep auto. :-)

Puno srecnih kilometara.

Kako si zadovoljan motorizacijom? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep auto, jedan od par retkih u C klasi koji mi se opasno svidja.

Da ga u zdravlju vozis i da te lepo sluzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, skile86 said:

Kad sam nesto citao o gtc-u, nisam mogao da verujem da je duzi od hatch verzije, koja isto nije mala. 

Inace, mnogo je lep auto. :-)

Puno srecnih kilometara.

Kako si zadovoljan motorizacijom? :-)

 

Hvala :)

Da, dimenzije su joj 4,466 duzina, 1840 sirina i 1482 visina sto je poprilicno siroko i dugacko za jedan kupe. Mislim da je insignija sira za  samo 10-15 mm ...

Motor fiatov 2.0 165 ks odlican, potrosnja takodje odlicna, ne vidim neku razliku od proslog brava 1.9 150ks iako je gtc teza, sve u svemu prezadovoljan sam, hvala Bogu.

 

5 hours ago, Milutin-NS said:

Na kojim felnama je otisao bravo? I sta je sada sa tomason felnama? :)

Kakva je potrosnja na astri sa 2.0?

 

Bravo jos nije otisao ali ide sa 18 trokrakim Mito felnama, ove nedelje ga resavam ako sve bude u redu. Covek i zena prezadovoljni, vozio ga kod njegovog majstora na pregled , sve ok samo se ceka neki kesh u sredu. Tomasonke rezervisane tj prodate 99% idu za koji dan kupcu.

Potrosnja vrlo slicna kao i bravo tacnije ne vidim razliku.

 

5 hours ago, Ivan said:

Prelep auto, jedan od par retkih u C klasi koji mi se opasno svidja.

Da ga u zdravlju vozis i da te lepo sluzi!

 

Hvala Ivane, delimo isto misljenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

super izgleda Astra,bas ozbiljo,posebno mi se svidja ova hrom lajsna koja ide sa obe strane auta duz auta koja prati liniju krova dizajnerski sjajno,a bogami ovakav motor za respekt,kako ide,a i ficko tamo iza namiguje

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Buca_Tipo said:

Odlicna. Puno bezbriznih km!!!

Hvala Buco :)

 

32 minutes ago, silenci said:

super izgleda Astra,bas ozbiljo,posebno mi se svidja ova hrom lajsna koja ide sa obe strane auta duz auta koja prati liniju krova dizajnerski sjajno,a bogami ovakav motor za respekt,kako ide,a i ficko tamo iza namiguje

Hvala, verovao ili ne ali meni se ta lajsna bas ne svidja :) . Gledam na stranim forumima skoro svi je presvlace u mat ili sjajnu crnu foliju... Nece me kostati puno pa cu da probam.

Posto su mi stigle opruge malo sam se igrao u photoshopu i spustio gtc i zatamnio tu crnu lajsnu. Meni je bolje ovako nego sa hrom-om. Sta kazu ostali?

 

58ab3b07c85e3_gtcvs159ab.thumb.jpg.bc0608fd610003d4cdf53a48f609dc1f.jpg

 

Edited by CrackFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam ponovo gledao slike,meni lepo izgleda,neobicno i zanimljivo,da se ja pitam nebi tu nista radio oko toga,eto samo malo spustanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te lajsne su kao zenska moda :) , malo ih ima, pa ih malo nema i tako u krug...

Zavisi od trenda, kako cuce na konkretnom modela auta i ko sta voli. Meni recimo ovde na GTC bas mocno izgledaju, naglasavaju liniju i izdvajaju auto od drugih.

Onako matirano je opet kao stealth, diskretno i sportski, sto takodje volim. Mada licno bih verovatno ostavio onako fabricki, sa hromiranom lajsnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...