Jump to content
FAS Goran
CrackFox

Astra J GTC 2.0 165ks

Recommended Posts

15 hours ago, CrackFox said:

Ivane evo ti malo Kupara

Hvala za snimak, vratio si me 6 godina unazad, kao sto si vec rekao - sve je isto... A igrom slucaja bucnuo sam se maltene na mestu gde si se ti sada parkirao, par desetina metara dalje na stenama od hotela "Pelegrin" ka Titovim vilama "Borovka" 1 i 2. Te 2011. bio sam u poseti kod prijatelja iz studentskih dana u Trebinju, obisao Srebreno, Mlini... A kompleks u Kuparima je, kao bivsi elitni i simbol jednog vremena, ostavio takav utisak na mene da sam ga 2-3 sata celog obilazio peske, vendrajuci se od brda iznad do same plaze. Dodatno mi je bilo interesantno za razgledanje jer je kompleks krenuo sa razvojem jos pre I svetskog rata i to ceskim kapitalom, imao je sediste u Pragu, prvi izgradjeni hotel "Grand" nosi potpis ceskih arhitekata. Izmedju WW I i WW II vazio je za mondensko letovaliste, dok je u periodu posle WW II razvijan kao elitno letovaliste prvenstveno za rukovodece strukture vojske bivse drzave. Sry za off.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, znaš dosta o tome, mogu ja da naučim nešto od tebe :) . Napravio sam jos snimaka ali kreten kojim slučajem pritisnem zoom na ovoj kameri i nastavim da snimam još 5-6 min taj drugi deo Kupara o čemu pričaš i naravno snimak uzas sa digitalnim zoomom.


Ajmo sad o nečem bolnom. Jutros načepim desnu zadnju felnu na neku bankinu, kamenu i napravim štetu popriličnu na njoj. Popiz.eo sam totalno. Tako mi i treba kad sam postao rob stvarima, samo ih lickam. Mislim ok je paziti na stvari ali biti opterecen sa njima je bolesno a to sam ja bio.  Sad sam dobio od gore malo po prstima da smirim dozivljaje i da stvari stavim na mesto gde pripadaju.

Jel to izvodljivo da se popravi ?

 

58f9f9a8c1f46_viberimage1.thumb.jpeg.a38d31a5de681c6953c69139ffe5e34c.jpeg58f9f9abc5e36_viberimage2.thumb.jpeg.5026c8ed04e370f2da3abfab965c5404.jpeg58f9f9aea3177_viberimage3.thumb.jpeg.b41cf0707f239d77211eb00ceb1ee69c.jpeg

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by CrackFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo mora malo da se navaruje pa da se skida i polira , a mozda moze i samo poliranjem da se izvuce -- sve moze da se uradi ...... :).

evo da te malo utesim , pre 2-3 nedelje kod  8-me beogradske gimnazije (isao na roditeljski) u bgd-u mala jednosmerna ulica i u krivini tip ladno u suprotnom smeru izlece ko lud (ko zna kod velike sume je bilo) pun gas i da me ne bi udario u levi far i krilo - razbio bi me celog ja pobegnem u desno a ko za kur...ac tamo bankina 20cm i to u maloj ulici (ne mogu da verujem) i ocepim istu stranu ali samo prednju felnu ne 4-5 mesta (ogulim tomasonku - ali se vidi) ...... :cry:.

dodjem kuci , uzmem ksalol i pespavam pa ujutro uzmem zenin lak za nokte - premazem i teraj dalje , zabole me djoka vise za sve - to sam shvatio tek sutradan .......... da sam mogao tog momenta da se okrenem i onoga stignem ubio bih ga na licu mesta - ali bolje sto i nisam nista pokusavao.

jeb...em ti i auto i sve - neka smo mi zivi i zdravi ..... ;).

znas kakve su sada tomasonke - crne od kocionih papuca (prasine) ko zemlja - ma vise ni kola ne perem , samo sedi i vozi -- nemoj se nervitari jer ne vredi , gluposti se desavaju bas kad pazis ko lud , uzivaj i opustencija a popravices to kad se vratis - pa nije sveto pismo :whistle:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa vama. Treba paziti ali ksd se desi pokušajte sebi reći moglo je i gore a jeste moglo. A ja sam učinio koliko sam mogao. Ili parkirajte kola u garažu i pokriti cebetom. Biće vam jednog dana neko zahvalan i reci kupio sam gs od neke budale pokrio ga cebetom. Majstor sam idem po kućama. Video sam audi iz 70 neke. Ima 19 hiljada km. Reno 5 iz 88me. Dva puta jugića sa početka 80ih. Itd. Jednom sam radio španski zid u garaži u dvorištu farbso beton i lamperiju gore. Garaža ima centralno grejanje. Unutra stoj neki opel. Nevidi se koji jer je i isteran zbog radova pokriven. BOLESNICI.

Pa moj megan za 2 meseca ima više tragova naa limariji nego za 4 god na autobanu preko što je pokupio. Opustite se. Ako možete

I necu da budžim ništa skupo na njega. Pa za te novce mogu na more. Alimora biti tehnički ispravan. Negde sam okačio slike moje. maree. Vuče alat vec 9 god. Ali vozi mene i moje majstore. Pa da mi ostaje na putu ja taj dan gubim više nego što košta popravka. I onda moram popraviti i nepitaj šta košta. Nevredi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nij to "rob auta",vec je to nesto u coveku kako se odnosi prema stvarima.

Nismo svi isti i to ti za pravo ne daje da ljude nazivas BOLESNICIMA ako cuvaju svoje stvari.

Teraj svoju mareju i megana i cukaj ih na svkom parkingu.Jednog dana kad ih budes prodavao,onda je druga prica jer svi vole da kupe auto bez tackice.

 

A crackfox,stavi neke normalne felne gde ce gume stititi rub ili se navikni na peglanje felni svakih par meseci.

Ako me oci ne varaju tebi ivica felni strci jedno pola santima od gume ili slika vara?

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, sasha015 said:

A crackfox,stavi neke normalne felne gde ce gume stititi rub ili se navikni na peglanje felni svakih par meseci.

Ako me oci ne varaju tebi ivica felni strci jedno pola santima od gume ili slika vara?

 

Ne, ne varaju te oci, felne su 9,5 jota i tacno 10mm idu van ruba ali guma je strecovana i ulazi pod rub.  Nista cudno ili strano u svetu tuninga ;) . Dakle dusu dalo za ovo sto se meni danas desilo   :)

S druge strane ja sam svestan rizika koje takve felne donose ali i atraktivnog izgleda koje one daju autu. Nije sto je moj auto ali gtc ovako uzivo izgleda preterano sto mi govore svi koji su oko mene. Naravno MENI ona izgleda preterano sto je najbitnije, i zato je takvu volim, jednostavno volim auto koji mi budi emocije a ne dosadne varijante. U mom slucaju auto mi nije prevozno sredstvo od tacke a do tacke b nego uzivam u njemu u svakom pogledu. Nismo svi isti... Ovo sve pricam i svestan sam da mi se takav stav danas obio o glavu ali jbg... idemo dalje :)

 

Edited by CrackFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemislim da neko ko voli velike felne nazivam bolesnikom. I ja to volim da vidim. Zato i pratim forum. 

Drugo bolesnicima sam nazvao one što nevoze kola nego ih ćebuju u garaži. 

Svoja kola nečukam ja. Čuka ko stigne šta ih briga. Nisu njihova. Ok zakačim i ja jednom u par godina neku bankinu branikom i sl. Kolegu sa astrom sam hteo da utešim a ne uvredim. Kako da vređam nekoga koga lično nepoznajem a nije čak ni ozbiljno odgovorio kao ti. Mogu misliti kako mu je bilo a tek ih je skoro kupio. Šćs ceš. 

A ja sam samo izneo svoj stav. Ranije sam se kidao za svaku sitnicu. Ali to su bili dobri dani. Tada nije bilo važnijih stvari. Sad mi se svet vrti oko važnijih stvari ali i dalje volim dobar auto. Tako da vam zavidim što se štrecate oko ogrebotina. Dok je tako neznate koliko ste ustvari srecni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li rešio nešto u vezi popravke felni. Ima li nade da bude kao pre a da te nekošta mnogo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako ovde mi je u Dubrovniku to malo komplikovano pa cu ostaviti popravku kad se vratim kuci za 6 meseci :) . Ono sto sam zasad uradio je turpijom skinuo aluminijum koji se podigao i vec bolje izgleda. Malo sam sa srebrnim sprejem natackao mesta gde je trebalo tako da mislim da me nece toliko zivcirati... Slikacu sutra. Ne znam da li ce upaliti da malo nagitujem sa onim dvokomponentnim gitom za limarije samo da popunim te rupe i malo prefarbam tim sprejem? Mozda eto to probam ako uopste vredi ako ne otpadne git?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk



Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda uzmi git za aluminijum i posle toga zafarbaj,nece otpasti sigurno.A mozes i da picanis,smirgla,alu git,smirgla,filer,vodena smirgla,pa sprej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem ne znam(nisam probao),ali mislim da nista ne bi falilo...Sto ne kupis alu? Imas zalihu obicnog ili nema alu u Dubrovniku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam mislio samo da popunim rupe i bukvalno samo to da natackam sa srebrnim sprejem, nista smirglanje vodenom vece povrsine...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras dobro da "nabijes" git,a neminovno je da onda dobijes i visak koji ces morati da osmirglas...Imas dobro temu ovde na forumu,pa mozes da steknes sliku otprilike...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze veruj da posle par sati histerije :crybaby:  od nezgode miran sam ko spricer, razmislio dosta o svemu, postavio sve na svoje mesto i sve 5 :) . Tako je kako je, bitno da nije gore hvala Bogu...
Ovo je malo zamaskirano kako ce i ostati do dolaska u Srbiju.
f3afe97a0d2bc99aa3a94f7e1a6b71ac.jpg

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by CrackFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma teraj to i uzivaj u lepotama jadrana  :whistle: , jebes felnu - sve se to da popraviti da se i ne vidi na kraju.

 

nema :crybaby: ........... ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma biće to sve ok važno da nema krpelja tamo na jadranu. Može se ostati i bez glave. Vidi kod mene šta mi se zbilo. Bolje da sam glavom u bankinu udarao na bis tri puta. Zamalterišem bankinu i rešno. 

Nego netrpaj ništa sam na to mesto ako ceš u servis felni. To što ceš sam kupiti u prvoj farbari verovatno nije neki kvalitet. Razne robe ima. Posle muka zalepiti prsvu stvar na lošu podlogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitaj da ne pišem ponovo. U ovoj rubrici megan gt line. Doro je sve prošlo. Jeste da vec imam decu ali... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...