Jump to content
FAS Goran
Ivan_KV

P: Fiat Croma 1.9 MJet 2006.

Recommended Posts

Skrećemo od teme ali eto kad već pišete za potrošnju i ostalo, možda je nekom bitna cena održavanja i registracije. Npr. za tog Punta 1.3 će registraciju platiti 15k a za Cromu 30k. 

I uvek je bilo da za velike automobile mnogo brže cena padne nego li za manje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeste. Ali ima tu više stvari za upoređivanje,odnosno, neuporedive što se tiče ta dva automobila. A i croma u svojoj klasi putničkih vozila zauzima dosta dobru poziciju. Taj auto stvarno dosta pruža i što se tiče komocije,amortizacije, potrošnje i vožnje. Ali pošto smo država kao što jeste registracija je preskupa. No, svako se proteže koliko je dugačak. Ja sam se sa njom navozao i uživao, imalo je naravno problematike ali se sve to sredilo. Sada teram vectru c sa istim motorom ali sa dosta opreme u odnosu na cromicu. Tako da croma i dalje čeka novog vlasnika. 

Edited by Ivan_KV

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jeste. Ali ima tu više stvari za upoređivanje,odnosno, neuporedive što se tiče ta dva automobila. A i croma u svojoj klasi putničkih vozila zauzima dosta dobru poziciju. Taj auto stvarno dosta pruža i što se tiče komocije,amortizacije, potrošnje i vožnje. Ali pošto smo država kao što jeste registracija je preskupa. No, svako se proteže koliko je dugačak. Ja sam se sa njom navozao i uživao, imalo je naravno problematike ali se sve to sredilo. Sada teram vectru c sa istim motorom ali sa dosta opreme u odnosu na cromicu. Tako da croma i dalje čeka novog vlasnika. 
Potpuno se slazem. Malo je kola te klase ( opreme, gabarita, komfora, motorizacije) koja se vise isplate kupiti od Crome,i koja se mogu uzeti za te pare. Ja svoju vozim evo 3 godine i dalje me odusevljava. Ko trazi veliki, snazan porodicni auto Croma je pravi izbor. Zbog toga sto je Fiat i specificnog izgleda, to je auto koji se ili bas voli ili mrzi:-))

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno "krupniji" Italijani nisu popularni kod nas i ne drze cenu ni najmanje. Fiat koji najvise drzi cenu je 500.

 

Nije tu problem registracija i potrosnja. Samo dosta ljudi nije ni culo za Cromu, a i oni koji su culi znaju da u saradnji Fiata i Opela obicno Fiat izvuce deblji kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo off...

 

Kako si stavio krovne nosace i jel imaju funkciju ili samo nalepljeno???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda ga je prodao :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...