Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Zarko_Djuric_Thema

Lancia Thema 1986.

Recommended Posts

Pozdrav svima! Cuo sam za vas forum pa reko ajd i ja da se pridruzim :) 
Vlasnik sam Lancie Theme 2.0Ie 120hp 1986 godiste
Prvi put se uclanjujem na forume tako da nadam se da cu sve lepo uraditi po prvi put :))

 

p.s. Gde mogu pokrenuti temu o ubacivanju motora LEGALNO iz lancie kappe 2.0 16v turbo i da li je to uopste moguce :) imam papire imam motor i sve ali ne znam sta kako ide! 
HVALA UNAPRED!! :))

 

1.jpg2.jpg3.jpg

4.jpg6.jpg8.jpg

7.jpg10.jpg9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zarko_Djuric_Thema

 

Dobrodošao na Forum :welcome: 

Ko je radio na haubi, i farbao u motornom prostoru? :) 

 

1 hour ago, Zarko_Djuric_Thema said:

Gde mogu pokrenuti temu o ubacivanju motora LEGALNO iz lancie kappe 2.0 16v turbo i da li je to uopste moguce :)

 

Ako ne znaš gde možeš ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/176-ako-ne-znate-gde-da-otvorite-svoju-temu/

...pa ćemo prebaciti gde treba. :thumbup: 

 

Inače, cela procedura počinje tako što treba da dobiješ papir od proizvođača, odnosno njegovog zastupnika u SRB da je nekada u taj model fabrički išao motor koji želiš da ubaciš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala! :)

 

Auto sam tako i kupio! :) hauba je bas mocna hehe, stvarno ne znam ni ko je ni gde je radjena. Kolko sam saznao u skorije vreme davni vlasnik ovog auta je bio neki "Bajker" pa ga je sam celog farbao i sve :) 


A sto se tice prebacivanja motora saznao sam danas par stvari posto je lancijin original 2.0 16v turbo 834F2.000 - oznaka motora , a od lancie Kappe je 838A4.000 - ako se ne varam :( tako da je veoma jako mala mogucnost :(((

 

Usput meni komsija tj. prijatelj radi Paint brush radove, ako ste u bg-u mozda se videli ALFU GT >.< koja izgleda kao da je neko uzbusio metcima :) licno je on radio

Edited by Zarko_Djuric_Thema
Info dodatak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/14/2017 at 4:25 PM, Zarko_Djuric_Thema said:
Usput meni komsija tj. prijatelj radi Paint brush radove, ako ste u bg-u mozda se videli ALFU GT >.

 

zza9224.jpg

Slikao sam ovu na sajmu pre ako misliš na tu :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ja tog bivseg vlasnika.

Jeste bajker,zivi iza LIKE,auto je bas duuuugooo stajao i sredjivao ga je polako.

Nije iao para.

Usput,radio je i varenje plastike,tako smo se i upoznali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15/02/2017 at 4:48 PM, ViktorBG said:

 

zza9224.jpg

Slikao sam ovu na sajmu pre ako misliš na tu :D

 

To je ta druze hehe

 

On 15/02/2017 at 5:22 PM, asterix said:

Znam ja tog bivseg vlasnika.

Jeste bajker,zivi iza LIKE,auto je bas duuuugooo stajao i sredjivao ga je polako.

Nije iao para.

Usput,radio je i varenje plastike,tako smo se i upoznali.

 

Gde zivi :'D?  Bas bih hteo da upoznam coveka da mi isprica sve o autu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se preselio.

Negde kod Avale ako se secam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Žarko. Reci mi da li te zanim da ubaciš motor od Theme 16v turbo?

Ja sam relativno skoro nešto slično petljao, možeš da ispratis kroz teme na mom profilu. Da ne dužim, tada mi je čovek nudio 16v turbo iz Lancie Theme, tačnije nudio mi je ceo auto. Ne znam šta je sa tim autom posle bilo, ja ga nisam kupio, još uvek imam njegovu mail adresu, pa mogu da ti pošaljem da ga kontaktiraš ako si zainteresovan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj se bacati u neko posebno razmisljanje i dodatni trosak vec samo na tvoj regularan blok prebaci SVE sto moze od tog motora Kappe turbo... 

 

I zameni taj jedan grozan retrovizor  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je još jedna 16v turbo, negde kod Zaječara čini mi se. Koliko znam nisam je video na forumu, ni tada ni kasnije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...