Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
kemba

Nuova Croma JTD 110+ novi sad

Recommended Posts

dakle, krenimo iz pocetka

croma 2009 godina jtd 110 kw kupljena u italiji laksi karambol stajala skoro dvije godine sa stvarnih 69 tkm

 

na prvu ruku vrhunski ulov na drugu požlio

 

slozim taj razbijeni branik i far. auto trosi ko lud. neki nadri majstor u italiji drkario po mapi auto pije 12 litara lagane vozenje, ako uzmemo u obzir da imam stila koji ne prelazi 6 ovo je mnogo brateeee

 

i onda redom

dpf ko nov vanka i prodan za 250 eura

egr off

sad je vec bolje auto ide ali nije to to

odem u Novi Sad

vidi prika ja hocu da auto ide iz podrma konji me nezanimaju----- odgovor brate ti si prvi koji je dosao traziti da auto ide a ne da nabijas konje... i tako nakon 7 mapa ova je taman auto lud cupa ko nenormalan i naravno na 190 konja

 

dakle motro rijesen

hajmo sad malo na unutrasnjost

posto ga zena vozi a nema grijace sjedala, kupi grijace ugradi to je sad to, vec kad ugradjujes grijace kupi i presvlake koje su sivene po mjeri pa i njih stavi s ebay digitalni mp3 cd changer ugradjen cisto radi ugodjaja. i naravno ni to mi nije dosta ja hocu original navigaciju i tu sam pojeo govno kao celi neboder. kupio razbijenu cromu koja ima opremu do bola...

stavim navi kod sebe u cromu NARAVNO  ne radi

 

i sad se borim s tim master codom i peripetijama

kad zena dodje kuci s posla postavim slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ti sad troši posle mapiranja i kod koga si u NS bio za to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cipiranje je odradio safechip tuning, trosi opet ko volga hi hi ispod 7 nisam vidio potrosnju

al dobro sta je tu je ako nista drugo zena ga vozi pa hebi ga ni ne vidim brojke i manje se sekiram

 

slike postavim kad stavim ljetni setup guma jer s ovim zimskim 16 je odvratna kao da su od mladjeg brata točkovi možeš dva sirijca u svakom blatobranu prošvercat preko granice koliki je razmak između gume i blatobrana

sve u svemu nije se imalo vremena za internet jerbo se kupio jos jedan stilo cisto za delove pa se po cijele dane prebacuje s donor auta na moj auto 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god okrenes, da auto ide mora da bude i konja i obrtnog momenta. E sad...da auto povlaci iz podruma na toj masi i nije bas pametno. Racunaj da to svakako nije blag remap sa 190ks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gle

turbina spremna ceka da ova crkne jer svi vicu krepat ce turbo...

set kvacila  spreman pa sta mu bog da

 

al kako to inace bude kad kupis dio onda nikad ne krepa

 

ja sam pravi fiat vozac jedan na cupriji i jos jedan za djelove u bašći

hi hi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kemba, samo jako. Sve su to potrošni delovi - koji se više nego uspešno remontuju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...